Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

da li kontas da ih je tad bilo 6 komada,pjevac je bio anders colsefini :wub:,gitarista sadasnji sempler i slicno...nazalost nema teoreme da se to desi :cry:

Priznaj da je gently najjaca pesma :da:

 

Iskreno, meni je mrak ''Do Nothing/Bitchslap'' C'mon YO!

Funk in da house! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sad prvi put preslushah pesmu, drago mi je da Slipknot nije podlegao nekom omeksavanju i pracenju trenda , vec da su ostali dosledni sebi, iako nije bog zna sta.

 

Ovo nije deathcore nit metlacore nit nu metal nit nista slicno tome, muzika se moze okarakterisati kao moderni hevi metal . Pesma je okej nije nesto sada posebna ali nemoze se uopste reci da je losha, kolko god nevoleli Slipknot. Zanimljivo je to isto da ima i onaj mali solo i dobra bass kick deonica koja se nije javljala u ranijim stvarima Slipknota, kao sto Brus kaze ranije svaki album njihov je drukciji tako je i verovatno ovo nesto sasvim novo sto nas ocekuje.

 

A verujem da ce na albumu biti jos ovakih pa mozda i boljih pesama, tako da me veoma interesuje da cujem.

 

Inace Azal je pomenu staru Svedsku skolu, pa malo lichi ali ne josh, shvatam da su pokusali da ubace malo feeling old-school death metala i thrasha, sto je i sama Svedska skola ranije pokusavala da uradi(samo mnogo ozbljnije i tvrdje), mada lichi ali nije. :) Mada nikako nelici na DT, sto si ti dao kao primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma mi je ok, ali nista vise od toga... bas kao sto niking reche... da nema ovog refrena, bila bi ispodprosecna pesma... bolja mi je u svakom slucaju od prve pesme... nadam se da ce izbaciti neku pesmu za emo gejeve, kao sto sam ja... :):wub: Sa sto vishe clean-a, ocito da to Koriju mnogo bolje ide... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

darko ako nemas sta pametno, onda nemoj.

posto je mali u duhu da ide za mnom po ovom forumu i da se pravi pametan, ocu sada da vidim ste je problem...

 

:D

Obozavam ovo mali....

Zasto bi bezao od njih da su u tom melodeath ili deathcore fazonu??

Zvucao si kao da je to nesto najogavnije sto si ikada cuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

Obozavam ovo mali....

Zasto bi bezao od njih da su u tom melodeath ili deathcore fazonu??

Zvucao si kao da je to nesto najogavnije sto si ikada cuo

u sustini i jeste. uz rege, postrock i britanski pank.

ali to nema veze sa ovim. slipknot kao takav nema bozije veze sa tom muzikom. niti sada, niti je ikada ranije.ti pravci su derivati price koja se dogadjala u drugoj polovini devedesetih i prvih par godina 21. veka, a koju su mediji nazvali numetal. slipknot je jako bitan deo te price, ali nikako ne moze da se zavede pod te deathcoreove, metalcoreove i slicno...prema tome, pre nego se sav naostris da reagujes kao da sam ja rekao ne znam kakvu glupost, stani i malo razmisli.

jer, po tome, ja bih mogao tvoje bodome da ubacujem u kos sa najtvisem, kao pa to je to, gomiletina skala, tehnikalije i melodike, samo je drugacije pevanje. debilno, zar ne?

EDIT:

i kao sto rece darko, slipknot je slipknot. jedan od retko originalnih bandova, koji ne mora da se oboji u bilo koji pravac.

Edited by lex69

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sustini i jeste. uz rege, postrock i britanski pank.

ali to nema veze sa ovim. slipknot kao takav nema bozije veze sa tom muzikom. niti sada, niti je ikada ranije.ti pravci su derivati price koja se dogadjala u drugoj polovini devedesetih i prvih par godina 21. veka, a koju su mediji nazvali numetal. slipknot je jako bitan deo te price, ali nikako ne moze da se zavede pod te deathcoreove, metalcoreove i slicno...prema tome, pre nego se sav naostris da reagujes kao da sam ja rekao ne znam kakvu glupost, stani i malo razmisli.

jer, po tome, ja bih mogao tvoje bodome da ubacujem u kos sa najtvisem, kao pa to je to, gomiletina skala, tehnikalije i melodike, samo je drugacije pevanje. debilno, zar ne?

EDIT:

i kao sto rece darko, slipknot je slipknot. jedan od retko originalnih bandova, koji ne mora da se oboji u bilo koji pravac.

 

dobro,ako je tako,onda je tvoj ukus za mene neverovatno cudan...

 

Pa...opet ne mozes ni blizu da poredis COB i Nightwish...a jako volim Nightwish...

 

i pogledaj malo bolje,ja nigde nisam spominjao da Slipknot ima veze sa melo-deathom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Who is the boss of you??? ME!!! I am the boss of you!!!" - Zork - The grand Inquisitor

 

Evo...ripovo sam vam master verziju ... full radio edit...

 

http://rapidshare.com/files/125453891/Slip..._SKiN_.mp3.html

 

EDIT: chisto ko suza!!!

Edited by Baldrick Sodoff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...