Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Školarac obučen kao Joey Jordison mačem je izbo na smrt drugog učenika.

 

Bend Slipknot optužen je za uticanje na seriju napada uključujući i ubistvo.

 

Učenik škole u Krugersdorpu napao je i na smrt izbo mačem drugog učenika te škole. Dečak je bio obučen kao bubnjar Slipknot-a, Joey Jordison, a drugi učenici rekli su policiji da je dečak-ubica imitirao bubnjara benda i da je rekao da je instrukcije za ubistvo dobio od satane lično. Policajac u tom mestu je za novine dao sledeću izjavu: "Ubo je jednog dečaka u vrat i taj dečak je umro. Onda je otišao dalje, ubo jednog baštovana u leđa, a drugog u lice. Odneti su u bolnicu u teškom stanju."

 

Inače, ovo nije prvi put da je bend Slipknot optužen za podstrekivanje kriminalnog ponašanja. 2003. godine dvojica mladih ubica su tvrdila da su ih reči pesme Disasterpice nagonile da ubijaju, a prošle godine reči pesme Surfacing našle su se ispisane na mestu opljačkanog groba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta treba da sviraju jedno te isto iz albuma u album (ko maideni napr) zbog nekih tamo tr00 likova? jebe im se

zar ne mislis da su te "besne" teme sa selftitled i Iowe prilicno iscedjene i da prilicno ne bi imalo smisla da se ponavljaju?

 

ima jedan odlican intervju sa Jamesom gde bas prica o tome i napravio je poredjenje tipa: zamisli da si slikar i da slikas non stop istom bojom

 

mozda album nije kvalitetan kolko se ocekivalo (ili kolko su neki ocekivali), ali serete kad kazete da je za djubre

iskreno se nadam da ce izbaciti bar jos neki album pre nego sto prestanu da postoje

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta treba da sviraju jedno te isto iz albuma u album (ko maideni napr) zbog nekih tamo tr00 likova? jebe im se

zar ne mislis da su te "besne" teme sa selftitled i Iowe prilicno iscedjene i da prilicno ne bi imalo smisla da se ponavljaju?

 

Care, gde sam ja to rekao da treba da sviraju jedno te isto iz albuma u album? Znaci ako su iscedili sve ideje onda lepo neka kazu, e necemo da budemo kao Korn, povlacimo se , imamo 2 brutalna albuma, ostali smo dosledni svom stilu bla bla... Ali ne, oni moraju posle da snime Vol3 koji je nevidjeno djubre, pa sad ovaj novi...

Jednostavno necu da slusam Stone Sour ripoff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

postedi me tih tr00 metalskih stavova, molim te

kao fazon prodali su se zbog balada? sta?

necu ni da ulazim u raspravu o tome kolko je takav stav malouman

Vol3 se savrseno uklopio kao nastavak price o Slipknotu i otvorio potpuno nove teme - i muzicke i textualne

po meni ima savrsen balans izmedju sporijih i brzih pesama, i sve one na sebi imaju slipknotov smek i potpis

one eksperimentalne pesme/skitovi su odlicno odradjeni tipa prelude i danger

komercijale ima u granicama normale za tako poznat bend, znaci nista previse - cak je i Duality mozda i najvece sranje albuma. U stvari ne mozda, nego sigurno

ovaj novi album je otisao mozda previse u neke vode koje ne zvuce poput slipknota (ne zato sto su pesme sporije i melodicnije, nego jednostavno ne zvuce ko da ih slipknot svira), al daleko od toga da je los

 

za razliku od tebe ja slusam muziku, ne pokusavam da budem "opak"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ti si jedan veoma smesan decko, moram da priznam.

Evo procitao sam tvoj visoko inteligentni argument koji bi bolje napisao pacijent iz Cezara i stvarno ne vidim sta si to rekao sto vec nisam znao. "Duality je najlosija pesma sa Vol3" ae da se bar u necemu slozim sa tobom, ostalo si kenjao nesto eksperimentalne pesme, nastavak neke price bla bla bla. WHO CARES ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ti si jedan veoma smesan decko, moram da priznam.

Evo procitao sam tvoj visoko inteligentni argument koji bi bolje napisao pacijent iz Cezara i stvarno ne vidim sta si to rekao sto vec nisam znao. "Duality je najlosija pesma sa Vol3" ae da se bar u necemu slozim sa tobom, ostalo si kenjao nesto eksperimentalne pesme, nastavak neke price bla bla bla. WHO CARES ?

 

who cares?

ocigledno da je tebi stalo cim komentarises ovde?

elementarna logika? ne? ili oces da kazes da volis da zabadas nos u stvari koje te ne interesuju?

 

moj "visoko inteligentni" argument je i dalje za klasu ispred tvog koji glasi "to je sranje zato sto ja kazem da jeste"

tako da mozes da odjebes nakazo

 

obustavi razgovor

napusti virtuelni objekat

 

quick edit: i da , idi slusaj StAnger od mentalike, toplo preporucujem

uklapas se u tu grupu slusalaca (iq ti je manji ili jednak od broja cipela)

Edited by [4]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Školarac obučen kao Joey Jordison mačem je izbo na smrt drugog učenika.

 

Bend Slipknot optužen je za uticanje na seriju napada uključujući i ubistvo.

 

Učenik škole u Krugersdorpu napao je i na smrt izbo mačem drugog učenika te škole. Dečak je bio obučen kao bubnjar Slipknot-a, Joey Jordison, a drugi učenici rekli su policiji da je dečak-ubica imitirao bubnjara benda i da je rekao da je instrukcije za ubistvo dobio od satane lično. Policajac u tom mestu je za novine dao sledeću izjavu: "Ubo je jednog dečaka u vrat i taj dečak je umro. Onda je otišao dalje, ubo jednog baštovana u leđa, a drugog u lice. Odneti su u bolnicu u teškom stanju."

 

Inače, ovo nije prvi put da je bend Slipknot optužen za podstrekivanje kriminalnog ponašanja. 2003. godine dvojica mladih ubica su tvrdila da su ih reči pesme Disasterpice nagonile da ubijaju, a prošle godine reči pesme Surfacing našle su se ispisane na mestu opljačkanog groba.

 

Koje su to pizde kada ih Slipknot tera da ubijaju. :)

 

Iskreno zhao mi je premunulog,ni kriv ni duzhan umro zbog pedera koji je nalozhen na Slipknot i satanu,shto vrlo ide jedno uz drugo.

postedi me tih tr00 metalskih stavova, molim te

kao fazon prodali su se zbog balada? sta?

Oni su nastali da bi se prodali.

I prodali su se vec prvim albumom.

 

Edit:Samo moje mishljenje.

 

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ i moje...donekle..

 

a nov album ...sta ja znam..prosek..mozda i ispod proseka..

Psychosocial ima dosta dobar pocetak..

a onaj bloodstone remix vermiliona sam cuo god dana nakon vol.3..ne kontam zasto su ga ubacili na ovaj..al dobro..

a generalno,ceo album je malo mainstream..vidi se da hoce da privuku nove fanove..

Edited by The Jester

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušao sam album sinoć prvi put, i prvi utisak mi je sasvim solidan. Činjenica je da bend sazreva, ima sve više solaža, kompleksnijih aranžmana, i tekstova koji su suprotni od ranih radova koji su bili po sistemu ''samo da se nekome najebemo keve''. Prva polovina albuma je sjajna, druga nešto slabija ali ipak veoma zabavna. Otprilike ovakav album sam i očekivao. Jedina mana je što je album prilično kratak, bar po standardu Slipknota.

 

Ako već rangiramo albume: Vol. 3 > All hope is gone > Iowa > Slipknot > Mate Feed Kill Repeat

 

Uzgred, svako ko je iole muzički obrazovan će shvatiti koliko je Vol. 3 ispred prethodnih albuma.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...