Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Novi album, u globalu, nije Slipknot...

Ja mislim da je rasprava za ovaj album tekla ovako:

Corey: Aj radimo stvari kao Stone Sour?

Shawn i Chris: Moze, necemo raditi perkusije da se ne umaramo...

Mick i James: E, super, mi cemo da ubacujemo solaze...

Corey: Dogovoreno, pevam svuda clean!

:)

 

Al' ok, dozvoljen im je jedan promasaj... sledeci mora biti bolji! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekljuce sam bio na slipknot-ovon koncertu u austriji, u bechu. I mogu da kazem jedno, moze da kenja ko sta hoce, i da prica, ali jebu kevu, kako stare pesme, tako i nove. Cuo sam razne price, kako su uzivo sranje, sve je namestaljka sa kamerama, da izgleda kao da je ludnica, a u stvari su prosek. E pa, ljudi su jebeno jebali kevu. Skoro celih 2 sata, nisu stali sa ludovanjem na bini, energija im je na zavidnom nivou, a onaj jebeno ludi corey nikada nije bio u boljolj formi, vokal mu je u top stanju, pokidao je kako je otpevao, odvristao, i sta vec..... Set list im je bio malo cudan, sa obzirom da je to promocija novog albuma, a da su svirali samo 2 stvari sa njega. I na moje veliko razocarenje ,nisu svirali my plague. Takodje vrlo cudno, ali nisu svirali ni wait and blead, a to im je realno jedna od najpoznatijih pesama. Ali sve u svemu, bilo je vrh. Evo i set lista, ako nekoga zanima....

 

1. Surfacing

2. The Blister Exists

3. Before I Forget

4. Liberate

5. Dead Memories

6. Psyhosocial

7. Heretic anthem

8. Prosthetics

9. Spit it out (naravno, sa teranjem publike na cucnanje i skakanjem)

10. Duality

11. Only one

I onda na bisu

12. People = Shit

13. Sic (sa joey-evim solom na bubnju dok se vrti u vazduhu...)

A sto se tice podrske, mislim da machine head ne treba da komentarisem, jer poprilican br ljudi ovde zna moju zaludjenost tim bendom, kao i uvek, bili su predobri. A children of bodom..... Ljudi, ja nista smesnije nisam video. Smesna muzika, skale gore dole, brzane na gitari u nedogled, klavijatura, melodije, iste kao kod nasih turbo folk izvodjaca, lik koji je u fazonu da hejtuje sve, i mnogo ruzno peva, growluje , screamuje, i sve ostalo.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna set lista, dosta čudnih stvari, pogotovo počinjanje sa Surfacing, koja je obično bila birana za closer. Ja bih se sigurno razočarao da odem na koncert a da ne čujem Wait and bleed, ne znam zašto su svirali Only one kada se ta pesma toliko nebitna. Takođe sam iznenađen da su svirane samo dve pesme sa novog albuma, baš su mogli da ubace All hope is gone i još koju. BTW, gde je Vermilion? Ta stvar ne neprikosnovena.

 

E da, takođe moram da spomenem da me čudi da Vendeta ne dobija nikakve reči hvale, a po meni je najkvalitetnija na novom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prekljuce sam bio na slipknot-ovon koncertu u austriji, u bechu. I mogu da kazem jedno, moze da kenja ko sta hoce, i da prica, ali jebu kevu, kako stare pesme, tako i nove. Cuo sam razne price, kako su uzivo sranje, sve je namestaljka sa kamerama, da izgleda kao da je ludnica, a u stvari su prosek. E pa, ljudi su jebeno jebali kevu. Skoro celih 2 sata, nisu stali sa ludovanjem na bini, energija im je na zavidnom nivou, a onaj jebeno ludi corey nikada nije bio u boljolj formi, vokal mu je u top stanju, pokidao je kako je otpevao, odvristao, i sta vec..... Set list im je bio malo cudan, sa obzirom da je to promocija novog albuma, a da su svirali samo 2 stvari sa njega. I na moje veliko razocarenje ,nisu svirali my plague. Takodje vrlo cudno, ali nisu svirali ni wait and blead, a to im je realno jedna od najpoznatijih pesama. Ali sve u svemu, bilo je vrh. Evo i set lista, ako nekoga zanima....

 

1. Surfacing

2. The Blister Exists

3. Before I Forget

4. Liberate

5. Dead Memories

6. Psyhosocial

7. Heretic anthem

8. Prosthetics

9. Spit it out (naravno, sa teranjem publike na cucnanje i skakanjem)

10. Duality

11. Only one

I onda na bisu

12. People = Shit

13. Sic (sa joey-evim solom na bubnju dok se vrti u vazduhu...)

A sto se tice podrske, mislim da machine head ne treba da komentarisem, jer poprilican br ljudi ovde zna moju zaludjenost tim bendom, kao i uvek, bili su predobri. A children of bodom..... Ljudi, ja nista smesnije nisam video. Smesna muzika, skale gore dole, brzane na gitari u nedogled, klavijatura, melodije, iste kao kod nasih turbo folk izvodjaca, lik koji je u fazonu da hejtuje sve, i mnogo ruzno peva, growluje , screamuje, i sve ostalo.......

 

mrzim teeeeeeeee :P :P hocu ja

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi, meni koliko se cinilo iz publike, do jaja je otpevao, cak i spit it out. Ali sad moguce je da je gutao slogove, i ostalo, jer realno, ti ne mozes da imas najrealniju sliku svirke, iz publike, na snimku se sve cuje, dok uzivo, gruvaju sa svih strana, gomila efekata.....bla, bla, bla..... ali meni se cini da je bilo skroz cool.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...