Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

slipknotantennas.jpg

 

SLIPKNOT's upcoming greatest-hits album, "Antennas To Hell":

 

"The songs were put in a certain order by us, so you get a very unique listening experience; it's like its own piece of art. Not even a machine could do that. Also, I spent two months on the CD booklet. You don't just get a little piece of paper that goes inside the album cover. You get a huge booklet of some sculpture, photographs and theory that kids can ponder, conceptualize and really enjoy."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Sve je tu legitimno, da vam kazem i meni je cool i zanimljivo zvucao taj mashup, i bas bi zanimljivo bilo videti da li bi Justin stvarno izasao na binu sa Slipknotom da odrade uzivo tu pesmu. Mislim naziv je gay i misleading, nece on nikakvu kolaboraciju vec samo da uradi nesto zanimljivo.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се уопште не бих изненадио да то и ураде.. Битно да му је ономад, као, "сметао" Фред Дурст а сад бира речи за овог што му је ПР да посећује дечије болнице, али небитно... Слипнот је један од најгорих бендова свих времена и нисам још упознао човека који је њихов фан а да није онако СИРОВИНА без имало углађености. Тешка металургија, ништа друго.. Они, Пантера (али због Анселма, Дарел је као гитариста потпуна супротност), Godsmack, Lamb of God, тачно се види да црта.. Оно, пијемо пиво, смрдимо на пиво, носимо маскирне панталоне, тотални клише.. е да, а Џои Џордисон је један од најсмешнијих бубњара икада. Колико год то изгледало импресивно у свом матичном бенду, кад се само сетим како је свирао Корн ствари, хахахаххаха

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се уопште не бих изненадио да то и ураде.. Битно да му је ономад, као, "сметао" Фред Дурст а сад бира речи за овог што му је ПР да посећује дечије болнице, али небитно... Слипнот је један од најгорих бендова свих времена и нисам још упознао човека који је њихов фан а да није онако СИРОВИНА без имало углађености. Тешка металургија, ништа друго.. Они, Пантера (али због Анселма, Дарел је као гитариста потпуна супротност), Godsmack, Lamb of God, тачно се види да црта.. Оно, пијемо пиво, смрдимо на пиво, носимо маскирне панталоне, тотални клише.. е да, а Џои Џордисон је један од најсмешнијих бубњара икада. Колико год то изгледало импресивно у свом матичном бенду, кад се само сетим како је свирао Корн ствари, хахахаххаха

 

Boli me koliko si ogranicen

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дошао сам овде да тражим слике од ове Мене, а онда видео да прича у првом лицу у мушком роду.

 

ХРЉ ПУ

И ја исто :o

 

Jедва чекам Слипнот у Јулу.

И Џоји Џордисон јесте геј.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја се уопште не бих изненадио да то и ураде.. Битно да му је ономад, као, "сметао" Фред Дурст а сад бира речи за овог што му је ПР да посећује дечије болнице, али небитно... Слипнот је један од најгорих бендова свих времена и нисам још упознао човека који је њихов фан а да није онако СИРОВИНА без имало углађености. Тешка металургија, ништа друго.. Они, Пантера (али због Анселма, Дарел је као гитариста потпуна супротност), Godsmack, Lamb of God, тачно се види да црта.. Оно, пијемо пиво, смрдимо на пиво, носимо маскирне панталоне, тотални клише.. е да, а Џои Џордисон је један од најсмешнијих бубњара икада. Колико год то изгледало импресивно у свом матичном бенду, кад се само сетим како је свирао Корн ствари, хахахаххаха

 

Omot piratskog diska Iowa-e > ti

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Yesterday I said that Tool might have a case of Slipknotitis, but now it seems that Slipknot may have come down with Tooleukaemia.

In a new interview with Loud Wire, the ‘Knot/Stone Sour vocalist says that “I think we’ll start working on new music by probably next year… just kind of throwing demos together, maybe start working on a new album at the end of next year or maybe 2015.” Assuming that’s also when the album comes out, it will have been seven years since Slipknot’s last studio release, All Hope is Gone. Which is a long time! Think of all the things that will have happened during that time period:

  • A man married upon Hope‘s release will begin to feel itchy.
  • A baby born when Hope came out will now be walking and talking and wiping its own ass and playing doctor and contemplating its parents’ murder.
  • Brad Pitt will leave Tibet.
  • The Faceless will have have gone through roughly five-hundred line-up changes.
  • Justin K. Broadrick will have recorded approximately 8,629,503 new albums for various different projects.

Total bummer, man. I can’t feel this… and I’m dying to feel this.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...