Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

I sta ja tebi da kazem na ovaj idiotski post? Ne moze se tele nauciti da izracuna eksponencijalnu jednacinu. Jednostavno ne ide. Ti gej glasovi kako ih ti zoves su pravo pevanje. Pitaj bilo kog profesora muzike, a ovo sto pevaju ti tvoji majko mila ne znam ni kako da nazovem. Produkcija na vecini albuma koje ja slusam iz osamdesetih je ekstra. Ne znam sta bulaznis. Ovo za Metaliku blasfemija Numetalska najgora. Cak ja i ne volim Metaliku, a doslo mi da povracam od te tvoje konstatacije. Dzonatan Dejvis pevac koji stenje i kuka kako ga cale srafio u prkno. Bio bih budala da slusam muziku sa takvim tekstovima. Koji ce mi to kurac u zivotu??? Bre ljudi veselje, ritam, melodija i pozitiva. To je muzika za uzivanje i lek za dusu. Agresivna muzika je za neizivljene klince koji kao sto rekosmo vecinom posle slusaju Acu Lukasa. Eto ti dokaza tu teoriju. Za par godina baci mi poruku sta slusas.

 

A ova definicija roka je veliko sranje. Bole me kita i za roditelje i za policiju. To je definicija svih attention whores-a. Po meni je definicija rokenrola seks, droga i Bodiroga. Uzivajte u zivotu i veselite se, a ne agresija i pesme o crvima koji nagrizaju moje nago mrtvo telo ili kako tamo nekog lika siluju ludaci u ludnici cetkama za wc solju. Gledam horore i od mene dovoljno. :mhihi:

 

DC Cooper je za tvog Cin Morena Bogotac. Mogu da nabrojim 1000 pevaca kao iz rukava koji su doktori za sve tvoje numetalce. To sto oni ne znaju da pevaju i onda iz zavisti pricaju kako je pravo pevanje gej je njihova sramota. Kao i sto ne znaju da sviraju. Treseri su priznavali da ne znaju da sviraju ko Malmstin pa su morali nesto drugacije da probaju, a tek Numetalci majko moja. Klasicni guslari.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto vi numetalci zovete nesto sto nije gej gej, a sa druge strane urlanje bez smisla je urlanje bez smisla. PO vama je su Mocart i Betoven gej. Samo onaj kada zaurla ko kada medveda koljes nije gej. On je muskarcina jebo mater svoju zato sto je zaskicao ko nerast. Logika vrhunska.

Eto mozda je sada to nikada, a ako nije onda je stvarno nikada.

 

Eto na primer vas nema ni na jednoj temi sem izgleda ovde. Vi slusate samo Numetal.

 

Numetal je jadno deformisano dete metala, koje su MTV gazde usvojile i prikazuju ga sada po svetu kao nakazu. Pravim metalcima je zao sto to moraju da gledaju, jer umesto da ljudi obrate paznju na ostalu lepu i talentovanu decu ceo svet je prinudjen da gleda samo deformisanog, jadnog zverka iz Mapetovaca.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...onda si ti etalon za glupe jer si i direktno i pasivno argresivan, licemer i lazov = dolazis na temu koju mrzis tj za koju nemas nista dobro da kazes i onda izigravas da zapravo kenjas samo zato sto te neko prozvao ili ti je moderator obrisao post a pritom si gore priznao da se seres na nu-metal koji je po tebi "jadno deformisano dete metala".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu metal i Mejdeni su dve najbolje stvari u metalu ,ne računajući Slejer ,album Pejnkiler i pesmu Violent revolution od kreatora, ko ne misli tako treba pod hitno da poseti mentalnog doktora ili da se banuje sa yuma ,ne osudjujem nikog, moje mišljenje samo 666

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako sam ovde prestao da čitam... ;)

 

Bolje je sto si prestao. Covek je u dimenziji X gde Numetalski Krangovi vladaju metal univerzumom.

 

Nu metal i Mejdeni su dve najbolje stvari u metalu ,ne računajući Slejer ,album Pejnkiler i pesmu Violent revolution od kreatora, ko ne misli tako treba pod hitno da poseti mentalnog doktora ili da se banuje sa yuma ,ne osudjujem nikog, moje mišljenje samo 666

 

To ako si bas onako povrsno slusao tu muziku i preslusao celih 10 albuma od nekih 6 grupa.

A za ovog Snajdera gore odgovor. Ako je agresija kada covek zeli da pomogne slepcu ili starici da predje preko ulice onda sam agresivan. Takodje nisam ni lazov jer nisam ni krio da pise

 

Ne vredi. Nece da prikaze odgovor. Odustajem.

 

<p>To si ti procitao negde u zemlji snova u kojoj ocigledno i zivis. Rekao sam da nije normalno da se kritika o bendu bila ona veca ili manja brise kao da%2

Edited by HEFEST
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, изгледа мени да ти не разумеш блек метал и "сатанизам", ни зашто су они то назвали "сатанизам" ни зашто раде то што раде итд итд. Ја сам макар погледао неке документарце, прочитао нешто, први талас, други талас, комерцијализација итд итд. Корн очигледно никада ниси слушао, то о чему ти причај је било актуелно на првом и на пар песама са другог албума. На трећем албуму Џонатан је објаснио како се пева, али ти си класичан металац који пије пиво и мрзи фенсере.

 

 

Што се тиче "ну-метала", да то НИЈЕ МЕТАЛ. Хвала Богу! Сећам се ужаса када сам са 15 година први пут чуо Ајрон Мејден. Било ми је речено да је то "хеви метал", ја сам мислио, "ууу, ако је Корн хардкор, ово је још боље".. А оно.. Иначе, за разлику од појединих затуцаних људи овде, што се мене тиче, нека слуша ко шта хоће и нека ужива! Не мислим да је музика коју ја слушам боља од осталих, или да је само она добра, а остало је срање. То ја слушам и мени се то свиђа из тог и тог разлога. Исто је било и када сам почео гитару да свирам, брзе солаже никада нису били мој фах, више сам волео да спуштим штим што је ниже могуће и да пањим дисторзију до прекосутра. Али ове музичке свађе ко је "јачи", Брус Дикинсон или Макс Кавалера, хахаха.. Ја сам мислио да се овде скупља нека старија екипа, која је одавно прерасла те глупости..

Edited by Mena13Suvari
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti ako si tako otvorenog uma sto ne slusas ovo :

 

Jebem ti,pa ti si prsao covek,pa bez tih istih koji ti se gade Korn ne bi ni postojao. Ne slusam ni ja vecinu bendova koje Hefest voli,ALI COVEK JE OBJASNIO! On ne voli nu metal,a ti ne priznajes one zbog kojih je nastalo sve. Cujes,20 albuma Maidena kao jaje jajetu. Vidis,Slipknot jeste pojam za Korn - 4 albuma - sva cetiri razlicita i drugacija.

Korn - sve isti kurac i sve losije i losije i dogurase do dubstepa.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis,Slipknot jeste pojam za Korn - 4 albuma - sva cetiri razlicita i drugacija.

Korn - sve isti kurac i sve losije i losije i dogurase do dubstepa.

 

hahah koliko ovo nije tačno

 

volim oba benda ali Korn više, prva 4 albuma večni kult, posle đene-đene uz neke katastrofalne ispade, ali generalno reći da oni oduvek sviraju isti kurac je toliko netačno da ne bih znao odakle da počnem sa replikom :haha:

 

inače, urnebesno je da se o ovim stvarima priča u skoro pa 2014. godini, oladite drugari, ni NU metal više nije "new" - eno ona mala sa omota prvog Korna je još pre koju godinu snimana kao zrela riba već a vi se sad svađate oko ovih sranja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

covek koji slusa cirka sest i po bendova uci ljude o muzici,dok se lik koji je sudeci po svojim postovima prebio vise ljudi nego kraljevic Marko u narodnim pesmama gadi agresije

 

jebote,sta ja citam

 

edit:uletese Sarma i Talvi,al zna se na koga mislim

Edited by Pingvin
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mena je djana. Ako je Talvi ovo demokratski forum,onda imam svoje demokratsko pravo na svoje misljenje. :)

Da nisam pocuo Korn pa da cutim,al kod tog drugara sto obozava i Blind Guardian i Korn naslusao sam se Korna jer mu se to samo vrti,a i Guardiana doduse. :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da ja volim da bijem ljude ne znam gde si procitao. Mozda u nekom ljubomornom postu koji je napisao neko od clanova? Ja sam bio primoran na to iako sam se uvek trudio da se i najmanja svadja izbegne. Ne vredi kada je glupost ljudska beskonacnija od univerzuma. Ko me zna zna da sam hodajuca komedija koja uvveseljava ljude na svakom koraku. To sto ljudi ne znaju da citaju ono sto napisem je druga stvar. Mogu ja izmedju redova ovde na svaki drugi post da nekoga okarakterisem kao pedera, ustasu, pedofila i ko zna sta jos.. :no: Inace zovem se Marko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, изгледа мени да ти не разумеш блек метал и "сатанизам", ни зашто су они то назвали "сатанизам" ни зашто раде то што раде итд итд. Ја сам макар погледао неке документарце, прочитао нешто, први талас, други талас, комерцијализација итд итд. Корн очигледно никада ниси слушао, то о чему ти причај је било актуелно на првом и на пар песама са другог албума. На трећем албуму Џонатан је објаснио како се пева, али ти си класичан металац који пије пиво и мрзи фенсере.

 

 

Што се тиче "ну-метала", да то НИЈЕ МЕТАЛ. Хвала Богу! Сећам се ужаса када сам са 15 година први пут чуо Ајрон Мејден. Било ми је речено да је то "хеви метал", ја сам мислио, "ууу, ако је Корн хардкор, ово је још боље".. А оно.. Иначе, за разлику од појединих затуцаних људи овде, што се мене тиче, нека слуша ко шта хоће и нека ужива! Не мислим да је музика коју ја слушам боља од осталих, или да је само она добра, а остало је срање. То ја слушам и мени се то свиђа из тог и тог разлога. Исто је било и када сам почео гитару да свирам, брзе солаже никада нису били мој фах, више сам волео да спуштим штим што је ниже могуће и да пањим дисторзију до прекосутра. Али ове музичке свађе ко је "јачи", Брус Дикинсон или Макс Кавалера, хахаха.. Ја сам мислио да се овде скупља нека старија екипа, која је одавно прерасла те глупости..

 

Mena,pa sto ne slusas tehnical ili prog death,ili tako nesto? Ja volim groove metal,groove rifove. Pa jebeni Lamb Of God,on je zasluzio vise da bude jaci od Korna. Nije da mrzim Korn,ali likovi se proseravaju od Headovog odlaska a sad i njegovog dolaska.

Love And Death album zvuci na monstruma za razliku od novog Korna.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mena je djana. Ako je Talvi ovo demokratski forum,onda imam svoje demokratsko pravo na svoje misljenje. :)

Da nisam pocuo Korn pa da cutim,al kod tog drugara sto obozava i Blind Guardian i Korn naslusao sam se Korna jer mu se to samo vrti,a i Guardiana doduse. :D

 

Sarmo taj je bas spojio bendove. Bogove i ove druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mena,pa sto ne slusas tehnical ili prog death,ili tako nesto? Ja volim groove metal,groove rifove. Pa jebeni Lamb Of God,on je zasluzio vise da bude jaci od Korna. Nije da mrzim Korn,ali likovi se proseravaju od Headovog odlaska a sad i njegovog dolaska.

Love And Death album zvuci na monstruma za razliku od novog Korna.

 

a i vi što svrstavate LoG među nu bendove ste posebna kategorija ljudi :haha: meni i dalje nije jasno zašto ljudi njih stavljaju u ovaj "moderni" koš, možete onda komotno i Panteru i Pissing Razors ovde da mećete

 

inače, još uvek čekam anti-nu ekipu na Deftonsima :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne svrstavam LOG bogove medju nu metal,jesi li ti lud. :D Nego skapirao sam Menu,voli gruvacke rifove,znaci da udara kao cekic. E LoG su majstori za to! I za juznjacke melodije i imaju i thrasherice,taman da on malo otvori mozak. :)

Log i danasnji Throwdown su nastavci Pantere danasnjice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako. Lik koji popljuva celukpne temelje metala bez srama ikakvog. Strasno. Po njemu je i Megadeth sranje kao i verovatno Helloween i Gamma Ray, a verovatno su sranje i Rainbow, Black Sabbath, Pretty Maids, UFO, Journey, Scorpions, Threshold, Manowar, Rhapsody i jos yilion grupa iz Heavy, Power, Thresh metala kao i Hard roka, AOR-a i mozda cak i bluza i fanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi sve skapiras pogresno. :D

 

Bas tako. Lik koji popljuva celukpne temelje metala bez srama ikakvog. Strasno. Po njemu je i Megadeth sranje kao i verovatno Helloween i Gamma Ray, a verovatno su sranje i Rainbow, Black Sabbath, Pretty Maids, UFO, Journey, Scorpions, Threshold, Manowar, Rhapsody i jos yilion grupa iz Heavy, Power, Thresh metala kao i Hard roka, AOR-a i mozda cak i bluza i fanka.

 

I Burzum mu sranje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...