Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Svi smo mi prošli Slipknot fazu, meni su npr bili taj most na prelazu treša i det metala. Sećam se da je prvenac odjeknuo kao bomba i svi smo se ložili, a i zaista bio energetska bomba i pre svega uzbudljiv album, posle sam čuo onaj demo, koji mi je bio možda i bojli od samog prvenca. Kad je izašla Iowa, već sam se opako navuko na DM pa mi on sem par pesama (sa prve polovine uglavnom) bio ispod očekivanja.. Ali to možda više govori o mom muzičkom (iliti žanrovskom) opredeljenju, nego o stvarnom kvalitetu albuma, ovo posle i nisam nešto slušao, iako ova pobednička stvar sa liste jeste dobra stvar, ali nikako za prvo mesto. Iznenadjenje da je Surfacing No.2 nisam to očekivao, sećam se da mi ona uvek bila medju najboljim njihovim stvarima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

ja iskreno i ne očekujem od Slipknota neke nove ideje :D davno su se oni profilisali šta i kako uz postepeno skretanje ka više Stone Sour momentima ali s obzirom na to kako danas zvuči većina njihovih savremenika i saboraca super se oni drže, i ova pesma mi je kul skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Talvi said:

ja iskreno i ne očekujem od Slipknota neke nove ideje :D davno su se oni profilisali šta i kako uz postepeno skretanje ka više Stone Sour momentima ali s obzirom na to kako danas zvuči većina njihovih savremenika i saboraca super se oni drže, i ova pesma mi je kul skroz

Pa slažem se generalno, mada se i Stone Sour promenio prilično u međuvremenu (doduše osim nekih singlova nisam ni poslušao ništa još od Audio Secrecy, prvi SS imam čak na originalu - super album). Međutim, što se Slipknot tiče, baš nekako nema inspiracije, refreni su sve tanji i manje zarazni, krljački delovi su već ranije odsvirani i to bolje, šta znam - ravna linija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, HUMAN said:

Šta, ti si tad zahvatio Kredle:D

Btw pustio minut ove nove, cringe, cringe na kub

tako nekako, Slipknot i Korn nisam slušao u to vreme, znao sam po 1-2 pesme
jedino Toxicity i Steal This Album sam slušao od numetala tada

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 5/17/2019 at 3:28 PM, Haos sam ja said:

osim nekih singlova nisam ni poslušao ništa još od Audio Secrecy

Preskocio si najbolje, House of gold and bones oba dela, prosto je zapanjujuce koliko su se razgranali i imali muda na ta dva albuma. Nazalost nije dugo potrajalo pa je vec sledeci radio friendly bljuzga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...