Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Ou jes, zaboravih da iskazhem svoje odushevljenje prema novom albumu Slipknota... Meni se ovo ipak za nijansu vishe svidja od prethodnih (bash me briga ako je komercijalnije, bla bla bla, meni je bolje), i ono shto je najdivinije u svemu je upravo uticaj Stone Sour-a icon_da.gif

 

Duality, Circle, Before I Forget - moji favoriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam nov albummm..... razocarenje...razocarenje...razocarenje sad.gifsad.gifsad.gif ovo mi deluje kao neka mesavina avril lavigne+riblje corbe+ i ok naravno stone sour...i dosta je muizika editovana etc. dj i sampler ce imati vise posla...i onaj live nastup...cak su i vokal pustali na playback kada peva refren...blah blah...shit...cak i moj cale sad zna sta je to slipknot ...i na viivi su se pojavili...ali ipak linkin park je jos bolji na listama od njih lol...nesto se cudno dogadja u slipknotu, da ste samo gledali njjihove interviews posle pustanja njihovog albuma 'SlipKnoT' videli bi ste koliko su sada ispali pajseri :s

 

i dalje sam fan slipknota,ali pravog slipknota a ne ovog ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jedino Mick Thompsona cenim kao muzicara u Slipknotu nakon sto sam video sta radi na koncertu. Svirao je shred solo. Traci svoj talenat u grupi kao sto je Slipknot. Jeste da zaradjuje vise para nego sto bi zaradjivao da je u nekom recimo UG death bendu. Nemojte pogresno da me shvatite, slipknot jeste vrlo dobar bend i svaki put kad im se pojavi spot na kanti ja ga pogledam, ali neki njihov album na originalu nikad ne bih kupio (sem mozda MFKR). Bilo bi fino kad bi Mick imao neki side projekat na kome bi mogao da vrsi svakojake brutalnosti na gitari, cisto iz zajebancije bez profita samo zbog muzike. Ali opet mozda mu se svidja da svira Nu u sta sumnjam.

Inace, odusevio sam se kada sam prvi put cuo People = Shit uvod je bre cist grind, ali sam se par sekundi kasnije razocarao.

 

Mozda bi i od slipknot-a bilo nesto kad bi izbacili dj-eve i barem jednog perkusionistu i zamenili corey-a i bubnjara. Pitam se ko bi mogao da dodje na njihovo mesto?? Mozda Tom Araya i Dave Lombardo ahahahah...

 

Eh,da, koliko je u stvari visok Mick?? Imam neku informaciju da je oko 2.05m (Dani Filth mu je do yaya ahahahah...)ali ne znam koliko je tacna. Onda bi znacilo da i Jerry Only (misfits) nije bas nizak. Takodje sam cuo da Mick ima domet prstiju do 12. praga ali u to nisam bas siguran. Mada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam nov albummm..... razocarenje...razocarenje...razocarenje sad.gifsad.gifsad.gif ovo mi deluje kao neka mesavina avril lavigne+riblje corbe+ i ok naravno stone sour...i dosta je muizika editovana etc. dj i sampler ce imati vise posla...i onaj live nastup...cak su i vokal pustali na playback kada peva refren...blah blah...shit...cak i moj cale sad zna sta je to slipknot ...i na viivi su se pojavili...ali ipak linkin park je jos bolji na listama od njih lol...nesto se cudno dogadja u slipknotu, da ste samo gledali njjihove interviews posle pustanja njihovog albuma 'SlipKnoT' videli bi ste koliko su sada ispali pajseri :s

 

i dalje sam fan slipknota,ali pravog slipknota a ne ovog ...

znam da je vredjanje i pljuvanje zabranjeno preko foruma...ali decko ... TI SI DEBIL ! mrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh...

cuh najzad i ja pulse... i rekoh sebi :" Jebote!! Ona solaza ko da je uzeta od Slayer-a!!!!"

prijatno me iznenadilo, ali mi je i malo zasmetalo to sto skrecu sa onog od cega su poceli...

 

Inache - Mick, Dimebag i Zakk Wylde su se dogovarali neshto shatro kao da prave neki ubojica band, ali im je to, izgleda, palo u vodu, poshto se o tome ne govori vec dosta dugo...

 

Ponavljam - ima li neko novi album da mi da da ( icon_biggrin.gif ) ga preslusham???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ne kenjaj ,sve sto lici na deftones je za tebe zakon, slipknot slusam 3 godine a ti si ocigledno sada poceo od ovog shittie albuma ...

da jebote izvini ... slipknot postoji vec 3 godine ....ja sam mislio da ti slusas malo slipknot... znaci nisam znao da si fan... evo i ja dugo slusam slipknot evo imam i oba albuma left behind i duality...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi i od slipknot-a bilo nesto kad bi izbacili dj-eve i barem jednog perkusionistu i zamenili corey-a i bubnjara. Pitam se ko bi mogao da dodje na njihovo mesto?? Mozda Tom Araya i Dave Lombardo ahahahah...

Sta imas protiv bubnjara? On je cak i najbolji clan benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam nov albummm..... razocarenje...razocarenje...razocarenje sad.gifsad.gifsad.gif ovo mi deluje kao neka mesavina avril lavigne+riblje corbe+ i ok naravno stone sour...i dosta je muizika editovana etc. dj i sampler ce imati vise posla...i onaj live nastup...cak su i vokal pustali na playback kada peva refren...blah blah...shit...cak i moj cale sad zna sta je to slipknot ...i na viivi su se pojavili...ali ipak linkin park je jos bolji na listama od njih lol...nesto se cudno dogadja u slipknotu, da ste samo gledali njjihove interviews posle pustanja njihovog albuma 'SlipKnoT' videli bi ste koliko su sada ispali pajseri :s

 

i dalje sam fan slipknota,ali pravog slipknota a ne ovog ...

icon_smile.gif

 

Muzicki, ovo sto sam cuo sa novog albuma mi deluje daleko najbolje sto su do sada uradili. Steta samo sto se Corey smorio od urlanja...

Inace, momce, oni se na Vivi i MTV-ju pojavljuju redovno jos od drugog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slipknot postoji vise i duze ...nisam ni ja bas neki star fan ali ga slusam vise od tebe,a left behind i duality nisu albumi nego singlovi.. a i koliko primecujem zajebavas icon_wink.gif

postoji duze od 3 godine ?!! nemoguce... ma sto posto ga slusas duze od mene...ja sam poceo da ga slusam pre jedno 5 meseci... i svidjaju mi se oba albuma...ali ne znam kako se zovu ? jel se prvi zove wait and bleed ? a drugi pulse of maggots ? jel tako ?ja mislim da sam u pravu za prvi ali za drugi nisam siguran...lupio sam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji duze od 3 godine ?!! nemoguce... ma sto posto ga slusas duze od mene...ja sam poceo da ga slusam pre jedno 5 meseci... i svidjaju mi se oba albuma...ali ne znam kako se zovu ? jel se prvi zove wait and bleed ? a drugi pulse of maggots ? jel tako ?ja mislim da sam u pravu za prvi ali za drugi nisam siguran...lupio sam...

postoji duze od 3 godine ?!!  nemoguce... ma sto posto ga slusas duze od mene...ja sam poceo da ga slusam pre jedno 5 meseci... i svidjaju mi se oba albuma...ali ne znam kako se zovu ? jel se prvi zove wait and bleed ? a drugi pulse of maggots ? jel tako ?ja mislim da sam u pravu za prvi ali za drugi nisam siguran...lupio sam...

postoji duze od 3 godine ?!!  nemoguce... ma sto posto ga slusas duze od mene...ja sam poceo da ga slusam pre jedno 5 meseci... i svidjaju mi se oba albuma...ali ne znam kako se zovu ? jel se prvi zove wait and bleed ? a drugi pulse of maggots ? jel tako ?ja mislim da sam u pravu za prvi ali za drugi nisam siguran...lupio sam...

Kako mozes da tako pljujes?????? ph34r.gifph34r.gifph34r.gif Prvi se zove Wait and BLADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

I oni imaju 2 albuma, i postoje valjda samo 2 godine, i drugi album se zove Freak On A Leash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_da.gificon_da.gifph34r.gificon_wink.gificon_smile.gif

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.................. icon_rockdevil.gifmusik19.gifmusik20.gifviolent.gifevotigana.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...