Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Da je ostala ista postava kao na MFKR ova tema bi stajala verovatno pod Black ili Death metalom....

 

Jel zna neko sta je bilo sa Andersom?

pa Anders je bio prvobitni vokal slipknota pa je kasnije zamenjen za coreya, klovan je trazio neki glas koji ce vise prijati publici i nasao je Corey-a pa je Andersa stavio na mestu percussioniste kao sto su sada Chris i klovan Shawn....slipknot je tada trazio vise radio prijateljski vokal kao sto je Corey....glas Andersa je bio agresivniji..i posto su njega stavili na mesto percussionist-a onda je on napustio bend sa razlogom da bi zeleo da iskoristi svoje glasovne mogucnosti u nekom heavy bendu i on je onda osnovao PainFace bend....i tako dalje... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto se meni kod njih jako svidja je "the revolution of my psychosis" koji se moze videti na svakom sledecem albumu.

Na prvom, on otkriva psihopatu u sebi i eto tako ga boli kurac za sve i za njegov poremeceni mozak (da ne bi doslo do zabune, poremecen u smislu totalno razlicit nego ostali). Na Iowa-i shvata sta je ko je i to mu se svidja, uci da se nosi sa tim. E, a na Subliminal Verses konacno staje na celo vojske maggota, pocinje da voli, i ... jedva cekam sledeci album!

Mada... nisu bas bili onaki live kakvim sam ih ocekivala... icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warning!

Znam ja to (svejedno ja ipak mogu preterivati), ali dok se ne sazna nesto novo ili uopsteno receno u vezi sa bendom, bolje da bude tisine... icon_rolleyes.gif

Kul. That's the spirit. Vuhu...Sada si pravi moderator... svaka chast keep on the good flood ! icon_da.gif

Edited by DevouredSoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kul. That's the spirit. Vuhu...Sada si pravi moderator... svaka chast keep on the good flood ! icon_da.gif

ma da. mozes sad da mu pises do besvijesti ali nema sanse da ti se javi na poruku, nema covjek vremena - ima opasan biznnis sad. moderise po numetal temama icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...