Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

  • 1 month later...
Upozoravao sam te, i ne vredi...

Ides sada na odmor.. icon_da.gif

ma ok, nema frke

 

uzivaj samo

 

 

ako te to cini srecnim.. nemam snage vise.

 

 

skloni me iz profila, bices srecniji

 

idem.

 

neces me gledati vise ovdje, nadam se da se osjecas jako mocno kao moderator posto ti je to sve sto imas u zivotu.

 

 

pozdravljam te.

 

 

cao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi ocigledno napravishe potpuni preokret u produkciji svega, i to se odrazilo...po misljenjima mnogih pozitivno na njihov rad...

 

\mada im zharule to ne moze oprostiti/... wallbash.gif

 

 

izbacishe psovke, i krenushe sa solazama i sa baladama i sa onim drugacijim maskama...

kao da su zelaeli da svoj prethodni rad u potpunosti ostave iza sebe, tu ukljucujuci i imidz... icon_confused.gif

 

meni se licno vishe svidjaju ovako... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ljude koji ne slishaju SlipKnoT imidz je ostao isti - kombinezoni + maske

 

za textove ne znam. nikad ni od jedne grupe nisam znao text icon_smile.gif

 

ja sam primetio promenu u muzici i maske, ali to nikako ne povezujem sa tim da hoce da ostave svoj stari rad za sobom

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu si u pravu i ja nisam rekao da treba da se ponavljaju

 

ono je samo bilo moje mishljenje o tome da li ostavljaju radove koji su ih proslavili za sobom.

 

bilo bi malo glupo... mada, kad sam ih gledao u parizu, najvishe su svirali stvari sa novog albuma

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ih slusao u junu prolse godine u budimpesti i svirali su najvise stvari sa prvog albuma (to je bilo mesec dana or so posto je izasao novi album)

ja sam prvo cuo people = shit od njih, onda nabavio iowu pa posle i sve ostalo, bilo je to davno ali i dalje najvise volim iowu, to je njihov najtvrdji i najmracniji album...

a sto se tice novog albuma mislim da je on naslabiji do sad, i nije mi jasno zasto ljudi toliko podrzavaju zaokret koji su napravili, oni se tim zaokretom utapaju u more neinventivnih i neoriginalnih bendova koji jedino imaju fantasticnu tehniku i nista vise, mislim te dve balade su stvarno fantasticne ali mnogo bendova moze da napravi dobru baladu, a jedan je bend koji je mogao da napravi disasterpiece, ako su te dve balade najsvetlije tacke albuma onda jebiga...

dalje, nisu oni samo izbacili psovke, nego jednostavno vise nisu toliko besni, ato je jos jedna stvar koja ih je ranije krasila, npr before i forget je dobra pesma ali je totalno izvaljena...

 

da im je ovo prvi album nikad mi ne bismo ni culi za njih... (imo)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ni meni jasno zasto svi podrzavaju taj zaokret sto su napravili,pre su bili jedinstveni puni energije i davali fanovima vise energije jer eto doslo je takvo vreme da nam takva vrsta muzike jednostavno i daje energiju u ovom jebenom 21. veku....ma i njih su uhvatile komercijalne staze....ali ono postujem i dalje i slusam i nov album koji smatram da je dobar i ako ga nisam gotivio na pocetku jer mi je tesko pao taj preokret kod slipknota kod grupe koju sam jako cenio...ali ok album je dobar na svoj nacin mada nisam to ocekivao od slipknota i vise bih voleo neki zvuk kao na slipknotu i iowi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...