Jump to content

Slipknot


Guest kArLo

Recommended Posts

Meni je My Plague bas sranje od spota....

 

 

....ne shvatam zasto bi moralo neko klanje i slicno da bude u spotu da bi on bio dobar...

Spot se za Vermillion Pt.2 bas lepo uklapa u pesmu.... icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

Uklapa se jer je balada.

 

Mogli su i da izbace filmske delove i da ostave samo koncert pa bi spot bio još bolji.

Nisam mislio da je klanje i ostalo obavezno da bi spot bio dobar nego jednostavno uklopili su snimke sa najboljeg koncerta sa najboljom pesmom (po mom mišljenju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva tri albuma Slip-a su fenomenalna extra su.A poslednji me je malo razocarao posto ne lici na njih lici mi vise na Stone Sour.Nego jebiga ipak mi se jebeno svidja ali ipak stojim iza toga da ima mjuzu slicnu kao Stone Sour.POZdrav MAGGOTS aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggghhhhhhhhhhhhhhhh

(SIC)ness

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva tri albuma Slip-a su fenomenalna extra su.A poslednji me je malo razocarao posto ne lici na njih lici mi vise na Stone Sour.Nego jebiga ipak mi se jebeno svidja ali ipak stojim iza toga da ima mjuzu slicnu kao Stone Sour.POZdrav MAGGOTS aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggghhhhhhhhhhhhhhhh

(SIC)ness

Pa to ti je tajna uspeha - osnuj svoj bend i prati stope Stone Sour-a! icon_da.gif

Zagarantovan uspeh... mhihi.gif

 

@ Primeval - to je ono najLJepse sto nam srce poznaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje je slusam..........................BRATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ovo mi je cak milije postalo od Roulette-a..............mada i on zadrzava specijalno mesto u mom srcu....bar mogu da ga odsviram na gitari....ovo mi ne ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar
(ovde)ness icon_smile.gif

 

 

But I wont let this build up inside of me.....KAKVA JE STVAR!!!!!!!!! Jeb'o mi pas mater, imam CD vec mesec ipo i tek sam sad preslusao.........ijao......skinuo sam tab, idem da vezbam icon_smile.gif

debilchino idiotska pre vishe od mesec dana kad smo vodili onja razgovor fonom rekao sam ti da slushash to

a i Pulse of the maggots icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

da znam, prvo sam se tebe ljubavi setio kad sam cuo pesmu...evo cele price.....

 

ja sam se nesto istripovao da je u pitanju druga pesma sa vol.3, ili tako nesto i preslusao sam je jednom usput i ne obrativsi paznju i zaboravio sam....a na tom disku imam mesmerize u mp3-u i vol.3 u wma......wma mi ne cita diskmen.....i tek sam juce odlucio da preslusam ceo.....stavio na playlistu ceo soad (koji sam preslusao 500 puta) i slipknot......i prva pesma od slipknota koju je pustio (bio ukljucen shuffle) je bila ova....i dalje nisam preslusao ostatak albuma icon_smile.gif

 

 

al' koga bole kurac icon_razz.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ta solaza u vermillion je jedina solaza na albumu koja se zaista uklapa pesmu, sve ostale su sranje i/ili totalno nepotrebne i lose uklopljene

 

circle je isto do jaja

 

Give me the dust of my father/Stand on the face of the ancients... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

uf...circle mi nekako deluje neodredjeno

ko da su drndali akorde onako bzvz

ne svidja mi se tok pesme niti melodija

 

ako nishta drugo bar nije klisheasta icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Zli 0bucjar

e gitarusti, recite mi ...u dualityju oni harmonici, jel mick i jim rade na istom tonu harmonic ili na razl? i koji su to tonovi

govorim o prvom delu riffa (jedan AH je 3 prag 5. zice), u drugom delu obojica urade AH na 3 pragu 6.

 

dakle koji je drugi AH ton u prvom telu riffa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...