Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

090708.jpg


Jedan od najboljih koncerata svih vremena koji se održao u našoj zemlji doživeće reprizu, 08.Jula u maloj sali SKC-a , magija koju smo svi doživeli 14.Avgusta 2007.god , imaćemo tu čast da je doživimo opet.
Cynic, pioniri Progressive Death Metala ponovo u Beogradu. Ovog puta promovišu i novo izdanje Traced in Air .
Naravno, očekuje se i izvođenje kompletnog Focusa ( kao i prvog puta ) + komplet Traced in Air.
Vidimo se na koncertu !
VEIL OF MAYA !

Prodaja karata kreće od 16.juna ( Utorak ) , prodajna mesta : SKC, Felix, Eventim. Cena karte je 1500 rsd, limitiran je broj na 250 karata. Napominjemo da je prvi koncert Cynica bio rasprodat , ovog puta takođe očekujemo rasprodat koncert, zato apelujemo na fanove da kupe kartu na vreme.



Da budem iskren nisam ocekivao da cemo ih videti ponovo ... posebno jer su promenili management itd.itd, ali eto ispalo je na kraju dobro... ;) Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvi put nisam bio jer uopšte nisam ni znao da ima koncert Cynic-a, nama ovde treba jedan objedinjen kalendar svih metal dešavanja u Srbiji, pominjao sam to adminima, ovoga puta dolazim naravno, ali mi se ta cifra od 250 ljudi čini premalo. Dajte još tih karata. Edited by thrash forever

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi koji su ih gledali na novoj turneji su rekli da trenutno ne postoji bolji bend uzivo, da su toliko usvirani i puni energije da je strasno.

 

mislim da ce biti jos bolje od prvog koncerta, jer cemo imati i pesme sa novog albuma koje ce da zvuce fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za onaj prvi me više nekako društvo ubedilo da ne bi trebalo da propustim, za ovaj nema potrebe da me bilo ko nešto ubeđuje. :mrgreen:

 

@thrash forever

Totalno se slažem ovo za kalendar. Ja već vodim tako nešto na mom MySpaceu, ima i na ovom Toxic Metal Webzineu, ali taj sajt je još u razvoju, admin je valjda zauzet ovih dana (pa otud npr nekih koncerata kojih ima u najavama nema u onom kalendaru na indexu), još uvek se stvara ekipa koja piše, i sam napišem poneku najavu koncerta, ali nemam ni ja trenutno vremena da se više posvetim tome.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za onaj prvi me više nekako društvo ubedilo da ne bi trebalo da propustim, za ovaj nema potrebe da me bilo ko nešto ubeđuje. :mrgreen:

 

@thrash forever

Totalno se slažem ovo za kalendar. Ja već vodim tako nešto na mom MySpaceu, ima i na ovom Toxic Metal Webzineu, ali taj sajt je još u razvoju, admin je valjda zauzet ovih dana (pa otud npr nekih koncerata kojih ima u najavama nema u onom kalendaru na indexu), još uvek se stvara ekipa koja piše, i sam napišem poneku najavu koncerta, ali nemam ni ja trenutno vremena da se više posvetim tome.

 

addiraj me u frendse, imaš link za moj majspejz pa ćemo razgovarati...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...