Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cijena karte,s' obzirom da je ogranicen broj,je vise nego korektan!svaka cast,i jos jednom hvala.

 

Totalni Offtopic,al tema ionako nije nesto zacepljena :razz: :

 

jebote, tvoje slike na avataru su najjace na celom forumu, uvek se pokidam ziv :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznenadjenje je da imate kartu za koncert :)hahahha.... salim se , stampar na zalost nije odstampao karte na vreme tako da nista... :) tj. kao odstampao je ali jos nije uradio perforaciju i numeraciju pa tek za koji dan... ja da ga cekam ne mogu :) .

 

Tako da kada stignu te karte njih ce da stavimo na prodajna mesta, a oni koji zele da njih imaju moci ce na dan koncerta na ulazu da ih zamene kada cekiramo ulaznice :)).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznenadjenje je da imate kartu za koncert :)hahahha.... salim se , stampar na zalost nije odstampao karte na vreme tako da nista... :) tj. kao odstampao je ali jos nije uradio perforaciju i numeraciju pa tek za koji dan... ja da ga cekam ne mogu :) .

 

Tako da kada stignu te karte njih ce da stavimo na prodajna mesta, a oni koji zele da njih imaju moci ce na dan koncerta na ulazu da ih zamene kada cekiramo ulaznice :) ).

 

znaci bice normalne lepe karte, ne eventimove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci bice normalne lepe karte, ne eventimove...

Pa ako ne kupis kod Eventima. Ja cu najverovatnije uzeti eventim kartu, jer sam iz Novog Sada, a ovde samo takve idu.

A da li ta razmena znaci, da cu ja kad dodjem na koncert i kad mi se cekira eventim karta, da cu tad nju moci da zamenim za lepo odstampanu.

Da bi mi ostala za uspomenu, i dugo secanje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Ja sinoc bio u SKC-u oko 19, 20 i meni tamo rekli da jos uvek nema karata u prodaji.

Mamu im pokvarenu! :P

Jel si trazio kartu na blagajni ili na sanku u Maloj sali???

Karte su u Skc-u ostavljene jos u pola 12 juce, tako da nemoguce da nisu imale, jer su cak i prodate jedno 10-ak kom.!!!

poz

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel si trazio kartu na blagajni ili na sanku u Maloj sali???

Karte su u Skc-u ostavljene jos u pola 12 juce, tako da nemoguce da nisu imale, jer su cak i prodate jedno 10-ak kom.!!!

poz

Prvo sam trazio na blagajni a onda me je lik uputio u Malu salu. Tamo sam zatekao lika koji nakon sto sam ga pitao za karte pitao me je kada je koncert, ja mu rekao a on da karata nema. Jos sam i napomenuo da je objavljeno da danas krece prodaja a on me bledo gleda.

 

Gde onda treba da pitam za karte?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg. ne znam sta se desilo provericu ... verovatno je druga smena pa nije im ni receno da ima karata...

 

Pici od felixa u medjuvremenu .

 

Sad sam se cuo, ovi iz druge smene nisu znali za karte uopste, nije im receno... tako da ...

 

prodato je juce 15-ak karata u skc-u , ali to je bilo do kraja prve smene ( oko 16h ) ...

 

a izasli smo za 1.dan prodaje i na top 10 eventima :

 

 

Top 10

 

1. SINEAD O'CONNOR

2. BRUCE SPRINGSTEEN & TH...

3. NOVA ROCK 2009

4. SIMPLY RED

5. TOM JONES

6. LEONARD COHEN

7. II. KUP DRAGBIKE

8. KALIAKRA ROCK FEST 2009

9. RADAR FESTIVAL 2009 - ...

10. CYNIC

 

 

 

 

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...