Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

Na Yumetalu... koji po ko zna poji put ne mora da ispadne relevantan uzorak...

 

ja sam danas kupio kartu sa brojem 87395... ili 151332... sta god da je ovde broj :) koji nista ni ne znaci, samo kenjam

Trebalo je da budem precizniji - uopšte nisam mislio na YUM. Znam dvadesetak ljudi koji sto posto idu, a uopšte nisu na forumu. Takođe, znam i ekipe iz Makedonije (osmoro), Bugarske (troje) i Hrvatske (petoro) koji dolaze sa krilaticom "što da ne kad ionako idemo na Exit" :D Naravno, uvek to može da se završi samo na rečima "dolazimo sto posto" :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Okej. No, poenta je u tome da njih 36 nije dolazilo na prethodni koncert, a dolaze na ovaj, dok će 95% ljudi koji su bili 2007. želeti da ponove iskustvo. Uostalom, prodaja karata ide sasvim solidno - bolje nego 2007. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

очекујте ускоро да ја будем 37 људ! јбг, био сам спречен први пут да дођем, али сада их нећу пропустити, па макар са поломљеном ногом требао да идем!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biće u svakom slučaju drugačije nego pre dve godine, nadam se još bolje :P

 

2007. se sve poklopilo: solidna poseta, raspoložen bend, sjajan prijem, dobar zvuk. Poređenja radi, kada smo izašli sa Tool-a komentarisali smo kako je bilo dosta dobro ali da ne može da se poredi sa osećajem sreće posle koncerta Cynic. Bio sam i na jednom koncertu na prošlogodišnjoj turneji sa Opeth i prosto je neshvatljivo kako 2000 ljudi slabo reaguje na njihovu svirku. Naravno, svaki bend mnogo više voli da nastupa pred svojom publikom nego kao nečija predgrupa tako da očekujem da u SKC pruže svoj maksimum.

 

Prema tome, pun Livingroom + dobar tonac = najbolji koncert u 2009!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja nisam bio prosli put! Sad dolazim. Karta je kupljena jos drugi dan, samo se nisam hvalio.

Pred prosli put nisam ni znao ko su Cynic. Ortak me informisao o koncertu i bendu. I kad sam se u septembru vratio u stan i ADSL.. skinem FOCUS i - UAUUU!!!

Genijalni su!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...