Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ne mogu rechima da opishem koliko mi je zao shto nisam bio... bukvalno, samo shto ne zaplachem dok chitam vashe postove o "savrshenstvu".

i dalje ne verujem shta sam propustio... celu noc ponavljam "om shrim maha lakshmiyei swaha om" da se smirim.

jbg, nisam imao para, niti sa kim da idem...

 

how could i??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savrsen koncert. Docice nam josh jednom sigurno. I kolko su opusteni i cool ljudi neverujem. Paul se lepo naprichao o svom detinjstvu i bez ikakvih problema odgovarao na bilo koje pitanje koje mu postavish. Kupio sam majicu samo da bih imao sto vishe uspomena sa ovog predivnog dogadjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu rechima da opishem koliko mi je zao shto nisam bio... bukvalno, samo shto ne zaplachem dok chitam vashe postove o "savrshenstvu".

i dalje ne verujem shta sam propustio... celu noc ponavljam "om shrim maha lakshmiyei swaha om" da se smirim.

jbg, nisam imao para, niti sa kim da idem...

 

how could i??

Jbg, imas mnogo za cime da zalis... Ako ti je za utehu, koliko sam shvatio, Paul je rekao da ce biti novog albuma, a verujem da ce onda opet doci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad stigoh kuci. Sta da kazem...sto Grob rece, nije bio bolji od prvog, samo drugaciji za taj novi album. Ne znam, totalno sam emotivno ispraznjen posle ovoga...ako postoji savrsentstvo - videh i cuh ga onda pre koji sat.

 

A totalna otvorenost Pola, Robina, Tajmona i Sona (mada, sa njim nisam pricao) ispred SKC-a samo jos jedan plus. Naravno, bilo je do jaja kada smo posle pri povratku naleteli na manifestaciju Kosmicke Majke (da li?) u vidu pijanca koji voli Majkla Dzeksona, pa smo sa njim blejali ispred Beogradjanke do jutarnjeg busa :)

 

Jednostavno, ovo nije teatralno uopste reci - reci nisu dovoljne. Vantelesno iskustvo.

Edited by heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Savrshen koncert! U svakom smisli te rechi...Nadam se ponovnom dolasku careva, jer ovo savrshenstvo se mora doziveti bar josh jednom! Ko nije bio zestoko se zajebao, i ima za chim da zali...Pazarih majicu "Focus", eto chisto za uspomenu haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle ovoga mi se definitivno ne ide na koncerte neko vreme, jedno 2 meseca, jednostavno nema smisla :)

I ovaj Exit sto pocinje sutra bice nekako smesan...

 

stvarno savrsen koncert, pravo uzivanje

poz za ljude koje sam upoznao i koji su castili cajem :)

:pivopije:

 

 

e baš to. baš to.

sad sam se setio da je frubi napisao da oni nisu tražili da im se obezbedi alkohol, čak ni pivo, a posle koncerta su ipak cugali opušteno pivce i imali neverovatno strpljenje da sa svim fanovima popričaju, slikaju se, potpišu se. vrlo kulturni i fini momci, došli su u srbiju pred šačicu ljudi da sviraju skoro za džabe. za pola sam pretpostavljao da je u tom joga-misticizam fazonu ali za šona nisam ni znao da je toliko kulturan i normalan čovek. mislim da nisu fraze kad su rekli da je ovo mesto drugačije i posebno, da bgd ima malo šmek njujorka, da ima posebnu energiju.

o koncertu ne vredi govoriti. jednostavno savršeno, od zvuka, svirke, atmosfere. nikad nisam čuo da neko tako inventivno svira bubnjeve kao šon. nikad. uostalom, "human" je bio pomeranje granica 1991, ovaj album koji je izašao je čak možda i značajniji od "focus"-a jer je ponovo pomeranje granica. cynic 2009? to je metal bend 21. veka, definitivno, to još nismo čuli.

svaka čast za ceo dogadjaj, svaka čast za organizatora, posle ovog mi stvarno treba poooveća pauza od koncerata.

p.s. imam gomilu video fajlova i slika, otom potom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja oficijalno volim Cynic. :)

Ne znam sta da kazem, koncert mi je jednostavno bio savrsen. Publika i atmosfera za 10, jednostavno se osecala neka porodicna atmosfera kao da se svi znamo vec 10 godina, oni odlicni. Plus mi se ceo taj dan uklopio i desavale su mi se samo lepe stvari + ovo kao kruna. Huh, ostao sam bez reci. Cynic.

Pozdrav za sve ljude koje sam video tamo i blejao s njima. :pivopije:

 

Edited by matija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo slika ljudima kojima sam obecao

 

IMG_0026.jpg

 

IMG_0027.jpg

 

IMG_0028.jpg

 

a i ja malo da se pohvalim

 

IMG_0029.jpg

 

uploadovacu klipove do veceras ;)

 

inace prejebeno je biloo, poz za svee ljude sa foruma sa kojima sam se upoznao, i one sa kojima sam blejao

 

 

zao mi je sto zapalih odmah posle slikanja, ali cekali me ortaci i kukali kako ce kisha svaki cas, sad mi je (ponovo) zao sto nisam ostao vise

 

koncert prejeben, vidim ja ce ce oni nama dolaziti josh

 

ja pazario novi, i udarili mi paraf Schon i Paul na oba albuna :D

 

kul je bio i onaj grupni zagrljaj Paulov sa publikom :) :)

 

i onaj momenat kad je rekao:" I think it's now official that we love Serbia". :) :)

 

sta su to Paul i Shon pricali?

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad kontam razloge zbog kojih je možda i bilo bolje sinoć:

1. drugi album ;)

2. prvi put je bila mirnija atmosfera, svi smo bili u neverici što gledamo čudo, sad su se ljudi već svikli i pravili veći haos, ne sećam se baš stejdždajvinga 2007. a šutka je bila samo na Uroboric forms

3. i oni su bili otvoreniji, jer su znali da ih volimo

4. live growl

5. digli smo Nešu :lol:

 

Sve u svemu, prvi put u životu da mi je neki bend bio bolji na drugoj svirci... može li bolje? Cynic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad kontam razloge zbog kojih je možda i bilo bolje sinoć:

 

5. digli smo Nešu :lol:

haha, da bas sam ovo hteo da pomenem pa sam zaboravio. definitinvo dokaz da je bilo bolje :)

 

bice mi samo zao sto kad sledeci put budu dosli nece moci da sviraju sva tri albuma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dok ih mi na to ne nateramo naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav koncert..presedeh kod separea i katarzmicih se, od uvodne omiljene mi pesme pa nadalje, svakim narednim trenutkom grabecci ka savrsenosti.

dodir sa publikom, bilo je, bezrezervno i iskreno-bash to. no words, def.

ne znam, dzabe i pisem. :)

i mozhe opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...