Jump to content

2009.07.08. *SKC, Beograd* C Y N I C


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehehe, to mene slatokosa u prvom redu. Weee! XD

AAAAA , tako je dobro bilo da jedva dolazim do sebi... znači sati ćaskanja sa njima, i fotkanje, . .i . .i . . tako su divni ljudi, majke mi.. nemam reči.

Samo..... CYNIC.

Slike ću nabaciti, kada ih dobijem od drugarice, pošto su da drugom fotoaparatu, pa ih uskoro kačim, Mnogo je mnoćno bilo, nemam reči.

I taj handstand, i uopšte ga nije mrzelo jebote da priča toliko sa ljudima... E da, Tymonu i Robinu smo ja i drugarica obećale domaće pite. xD

Edited by BiserkaB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dalje nemam reci za sinocnji nastup. Dosla sam solo i blejala kod sanka i slusala i samo slusala. i rekla sam Polu - photos fade, instead can you give me a hug.. I on se raznezio. a ja sam danas najsmirenije bice na svetu

 

Xexe, photosi danas ne blede zahvaljujuci netu i digitalnoj tehnologiji, al dobra fora :D

bio dobar koncert sve u svemu! :pivopije: I, ko bi reko da je covek ko sto je Paul imao nesrecno detinjstvo i da je pokusao da se ubije :) Stvarno su likovi svi iz benda, totalno nisu od music business tipa ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, jednostavno su objasnili. stvarno neverovatna energija i atmosfera. meni je iskreno mnogo bolje preksinoć nego prvi put. kul je bilo i prvi put ali ovaj mi je mnogo bolji zuvk bio. sve pesme sa focusa su zuvčale mnogo bolje nego prvi put a i ove sa traced in air su zvučale bruka. blejao sa masvidalom i reinertom posle koncerta. carevi stvarno. nemam reči. kakvi muzičari a kako skromni ljudi. to je rok n rol :). stvarno prelep koncert. a ovo je kad je stajao na rukama je bilo vrh :D

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram proveriti detaljnije izgleda u ZG nisu svirali oba albuma :).

 

Sto se tice koncerta , ne znam ... :) neam reci . :)

 

Dodjoh tek sa exita nisam ni stigao da ostavim bilo kakav komentar :) .

 

Nekom drugom prilikom, sad me vec mrzi da pisem bilo sta... a svasta nesto je tu bilo... ;) bilo je zanimljivih pikanterija vezanih za buducnost Cynica... ;)

 

Otom potom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram proveriti detaljnije izgleda u ZG nisu svirali oba albuma :).

 

Sto se tice koncerta , ne znam ... :) neam reci . :)

 

Dodjoh tek sa exita nisam ni stigao da ostavim bilo kakav komentar :) .

 

Nekom drugom prilikom, sad me vec mrzi da pisem bilo sta... a svasta nesto je tu bilo... ;) bilo je zanimljivih pikanterija vezanih za buducnost Cynica... ;)

 

Otom potom...

 

Njah, ako je za novi album, that's so 5 minutes ago :lol: Nadam se da imas nesto zanimljivije :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekom drugom prilikom, sad me vec mrzi da pisem bilo sta... a svasta nesto je tu bilo... ;) bilo je zanimljivih pikanterija vezanih za buducnost Cynica... ;)

 

Otom potom...

 

 

Sta sad kao napises: "imam svasta zanimljivo da vam kazem" i zbrises? Pricaj! :)

 

lepo ti kaze covek :da:

 

 

bolje lepo da nam kazes nego da ti izvlacimo na silu :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...