Jump to content

DEMO BENDOVI, PAŽNJA!


Apeiron

Recommended Posts

Ovo je strasno...

 

1.TEA BREAK nije demo band koliko ja znam i imaju izdat album i par spotova...

 

2.IRIE FM takodje koliko ja znam ima album...

 

3.ETAR a sad su demo band,a kad sviraju "mi smo profi,nismo demo kakvi imamo izdat i spot...")

 

4.Ocajno je videti samo koji bandovi su se prijavili...kad im kazes da su demo band odmah se drkaju,a sad im odgovara da budu demo band,ma nek mi popu.. kura.!!!!! :evotigana:

 

5.Realno ziri je ili gluv ili glup ili retardiran...od mnogo dobrih bandova koji su se prijavili (sound eleven,spring and youth,uneven...) oni izaberu neke tamo leve ili bandove koji su totalno "DEMO"....

 

Toliko od mene...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovo je strasno...

 

1.TEA BREAK nije demo band koliko ja znam i imaju izdat album i par spotova...

 

Oni, kao i mi (Consecration) nemaju zvanično izdat album za neku izdavačku kuću, odradili su DIY varijantu tako da su sasvim legitimno prošli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tea Break: dragi nasi prijatelji, kao prvo hvala svima koji su glasali, a i ostalima na podrsci, ali... dzaba smo krecili... Tea Break je na veliku zalost izbacen sa takmicenja na Nektar Demo Festu zbog bunjenja "raznih" osoba, kako je receno u razgovoru sa bendom, zbog navodno preterane popularnosti i afirmisanosti benda.. hm

 

koja ciganija :D ako su vec tako popuarni prosli preliminarni krug, kako mogu sad da ih izbace na osnovu "popularnosti"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to u pitanju, nego se Nektar poneo izuzetno profi prosle godine. svi koji su bili kazu da je tretman svih bendova (demo ili revijalnih) bio isti i hiljadu puta bolji nego Exit ikad. plus sto je bio free upad. spavas u hotelu sve dane, klopa, sviras na stadionu, sve vrh.

 

nekako je bedak da se vec posle godinu dana fest upropastio.

 

kad sam procitao koji su bendovi prosli, skontao sam da mozda traze samo tralala bendove ove godine, medjutim, ako su Tea Break kao realno najveci favoriti otpali nakon sto su prosli (?) zato sto su mozda za klasu bolji od ostalih koji su prosli dalje, objasnjenje im i nije neko. sto Azal rece, Etar su bili na Beoviziji pa onda kao ispadne da nisu popularni kao i Tea Break...?

 

ne znam, steta je da neki potencijalno odlican festival dozvoli tako neke propuste vec na drugom festivalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buddha@ Realno razmisljanje, samo sto su i ostali festivali ove godine u slicnom fazonu, a "tralala" bendove cemo zbog svega toga jos dugo trpeti, jer ce sad da dozive procvat.

Theory of Chaos @ Opusteno Darko, bit ce jos gore ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to u pitanju, nego se Nektar poneo izuzetno profi prosle godine. svi koji su bili kazu da je tretman svih bendova (demo ili revijalnih) bio isti i hiljadu puta bolji nego Exit ikad. plus sto je bio free upad. spavas u hotelu sve dane, klopa, sviras na stadionu, sve vrh.

 

http://www.nezavisne.com/banjaluka/vijesti...u-studente.html

 

toliko o hotelu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boravak Svim bendovima je obezbjeđen smještaj u Hotelu Bosna u centru Banja Luke. U okviru smještaja bendovima je obezbjeđen doručak i ručak. Pri dolasku u Banja Luku bendovi treba da dođu direktno u Hotel Bosna, gdje će ih dočekati domaćini/domaćice.

 

jebem li ga vishe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt koji cirkus.

 

 

Sve je to (u linku) kul ali onda treba naglasiti na prijavnici da NE VAŽE NI DIY ALBUMSKA IZDANJA. Ovako su ograničili na legitimna izdanja oficijalnih izdavačkih kuća što Melody Makers svakako nije. Najjednostavnije formalno izdvajanje "demo" bendova bi bilo po tome da li imaš album preko izdavačke kuće ili si DIY. Mada i to smara ali negde mora da se povuče crta. Ovo što su uradili Tea Break-u je po meni najbezvezniji način.

 

 

Bravo, prijatelju, odgovor je tacan! :D Dobio si 5 iz Geografije, i moras na popravni iz Srpskog jezika, posto ti ocigledno ide tesko citanje & razumevanje "procitanog". ;)

 

Srpskog se piše malim "s" ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...