Jump to content

Primal Fear


Baal

Recommended Posts

Powerastije nego ranije? Pa nemoj zajebavati,sve pesme su cepacina maksimalna,rifcine prste na sve strane...ovo je pravi nadrkani hevi metal.Jebote,Rebel Faction je thrash metal pesma covece.U svim pesama na sve strane pice Zek Vajld pinch harmonicsi.Kakav power,kakvi bakraci...gitare ko da je svirao klon pomesanog Skolnika i Vajlda.Inseminoid je jedina pesma koja vuce na power,i ti coveku sa tim opisujes album.

Odlican je album,siba samo tako.Gitare su predrkane,zvuce kao pakao a rifovi su majstorski.Nemam jos sada favorita,sve pesme su do jaja.Svaka cast,sjajan povratak nakon onog bledunjavog prethodnika.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Izvinjavam se, nisam znao da sam upao na yusolfeggio forum.

 

Lemmy je upravu,samo te gledam.Sve ti znaš,u sve se ti razumeš,ti si sudija za svaki album,koncert,žice,trzalice.bem te u pakšu blentavi!

 

tebi oćigledno treba nešto,nejebica te silno trese,vidi se po tvojim rećenicama,kad se sve skupi,onako po svojemu percepteu,osećam da izgledaš nekako ovako: ukratko,dilea.

christopher_mintz_plasse-12176.jpg

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Novi album sam slusao zimus, u februaru, i utisak mi je bio nikakav. Sve mi je zvucalo previse genericki, sablonski, dosadno, bez neke pjesme koja bi se posebno izdvojila. Odlucio sam da je najbolje da napravim pauzu i da ne maltretiram samog sebe. Ponovo sam ovih dana album pustio par puta i sada mogu reci da mi bolje lezi. Jeste da je preovladava sablonska PF hevijana, ali ipak ima zanimljivih momenata, melodija, pa i pjesama. Da kazem da su mi najbolje legle "Rebel Faction", "Road to Asylum" i "Innocent Man". Sa druge strane onu bonus verziju "Born With a Broken Heart" sa Liv Kristine sam poslusao jednom i vise ne zelim da je cujem, da ne kvarim sebi raspolozenje.

Sve u svemu, na kraju ipak ispade bolji album od onog "Unbreakable" iz 2012.

 

zašto pesma last night in december skoro isti zvuk ima ko nuclear fire?

Dobra je "Last Night in December", ni Kemo Monteno je ne bi bolje smislio. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Due to "irreconcilable differences" between singer Ralf Scheepers and drummer Randy Black, Randy will leave German/Swedish/Canadian power metallers PRIMAL FEAR effective August 16, one day after the band's performance at the Summer Breeze festival in Germany. Summer Breeze will mark Randy's final show with the group.

PRIMAL FEAR will announce their new drummer in September. The band states: "We wish Randy all the best in his future career."

 

Neko je nekome ovde sestru... Šteta sve u svemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...