Jump to content

Primal Fear


Baal

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Gledam sad spisak pjesama na ovoj kompilaciji "Best of Fear" koju su objavili krajem prošle godine i 'ladno niti jedne pjesme sa prvih 6 albuma! Izbor pjesama kreće od New Religion albuma, pa na ovamo. Dakle, svi albumi koje su izdali za Frontiers, pod čijim okriljem je izašla i pomenuta kompilacija, za mene veoma diskutabilnog naziva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Frontiers Music Srl will release the new album from Germany's PRIMAL FEAR, "Apocalypse", on August 10.

 

01. Apocalypse

02. New Rise

03. The Ritual

04. King Of Madness

05. Blood, Sweat, & Fear

06. Supernova

07. Hail To The Fear

08. Hounds Of Justice

09. The Beast

10. Eye Of The Storm

11. Cannonball

12. Fight Against Evil (Bonus Track - Deluxe Version)

13. Into The Fire (Bonus Track - Deluxe Version)

14. My War Is Over (Bonus Track - Deluxe Version)

 

primalfearapocalypsecd.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Meni ovo ispade skroz dobar album, bolji od prethodnika i razbiše malo njihov niz ''jedan super pa nekoliko mlakih'' kakav ih prati u poslednje vreme.

Prva polovina albuma bije nemilice, hit do hita, para se malo ispušta na drugoj polovini ali opet ništa strašno, okreni obrni prijatno sam iznenađen jer nisam baš ništa očekivao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se dopada album, mnogo dobar, i mnogo bolji od prethodne smaracine. The Ritual najjaca, strava pesma.Pored nje odlicne su i New Rise, King Of Madness, Hail To The Fear, Hounds Of Justice i Blood,Sweat & Fear. Sve u svemu, valjano.

 

razbiše malo njihov niz ''jedan super pa nekoliko mlakih'' kakav ih prati u poslednje vreme.

 

Meni je bukvalno jedan super pa jedan mlak. Tamo jos od Seven Seals, posle njega bukvalno ide jedan mlak pa jedan valjan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

^Očaj pesma kao i novi album.

 

Elem, overili se live u Pešti sinoć, sas sve Riotom kao gostom, koji mi je na kraju večeri mnogo veći užitak bio. Primal Fear mi lično debelo izvlači prisustvo i vokal Scheepersa, koji je ona klasik power nemačka škola live presence-a, a la Kai, Kiske, Deris... Bukvalno ga gledaš i misliš se da čovek ne može da bude teorijski srećniji onime što se bavi. Good vibes. Vokalno impozantan, jebo mamu al pre dve pesme sam samo nemo mogao da posmatram kako se čovek još uvek dobro drži. Najveća greota je što se najviše troši na neke šmokljive pesme kao što su "End is Near" i "Metal is Forever" gde solidno nerealno jako vrišti oba refrena. Još posle radio sing-a-long za jebeni End is Near sa svim tim vrištanjem.... Kapa dole što je i sve to bez ikakvih drum-bass solo pička materina, to kontam još samo Hammerfall radi uživo.

Bend kao bend nemam neke spec zamerke, i da je lista bila bolja pa bih bio i baš zadovoljan. Ovako bez Angel in Black, bez ičega sa Seven Seals, samo "jako dobro".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Da, ovi standardno u modu nekom ludackom, cas kidaju cas prosek te nazalosy i ovaj ide u drugu grupu osle ubice od prethodnika. Tu i tamo dobra pesma tipa Halo ali ni prineti proslom albumu.

Nema veze, znam da ce biti opet dobri nekad :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otišao stranu unazad da vidim post-ove o prethodnim albumima, kad moj post o Rulebreakeru kreće sa:

On 1/16/2016 at 8:55 AM, Angelystor said:

Usiljen i generički album, pravo sa pokretne trake.

I to nije da nešto često koristim izraz, tako da me Primal Fear baš podseća na serijsku proizvodnju izgleda :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...