Jump to content

2009.09.10. *SKC- mala sala,Beograd* Municipal Waste


lemilica

Recommended Posts

kako je meni aca rekao, MW su sami trazili da bude jedan HC bend, jedan thrash bend i jedan metal bend koji nema veze sa njihovom svirkom.

 

kapiram da gde god sviraju pojave se 3-4 onih retro thrash bendova kojih od jednom ima najvise na svetu i da ih to pomalo smara.

 

Upravo Tako!!!

 

Recenica je glasila:"Please avoid a full thrash line up and mix it up a little with hardcore and metal."

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se izvinjavam ako sam pokrenuo neku debatu, u sushtini nije ni bitno.

 

Nadam se da će se oni potruditi više nego pre dve godine u Budaji!Ako ne bude dobra atmosfera i non stop circle pit,ali pravi,ne ona pankerska pogo sranja,onda će se oni pouzdano znam smoriti,možda neće čak izaći ni na bis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

биће лудила, само зајебан је онај степеник напред испред бине у малој сали, лично сам поломио ногу једном приликом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

биће лудила, само зајебан је онај степеник напред испред бине у малој сали, лично сам поломио ногу једном приликом.

 

jao znam!toga sam se i ja plasio sve vreme na terroru!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da će se oni potruditi više nego pre dve godine u Budaji!Ako ne bude dobra atmosfera i non stop circle pit,ali pravi,ne ona pankerska pogo sranja,onda će se oni pouzdano znam smoriti,možda neće čak izaći ni na bis!

 

 

Pa pankerske sutke i jesu prave, metalske su gurkanje a hc kombinacija....

ne znam sta si teo da kazes

 

realno boli me bas da se zbog njih lomim da bi ostali duze il sl,

divljacu za sebe, a circle pit ne volim nesto jer mrzim kad bend kaze "aj sad udrite u krug" a oni to rade... to je ono ko ovcama da upravljas :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pankerske sutke i jesu prave, metalske su gurkanje a hc kombinacija....

ne znam sta si teo da kazes

 

realno boli me bas da se zbog njih lomim da bi ostali duze il sl,

divljacu za sebe, a circle pit ne volim nesto jer mrzim kad bend kaze "aj sad udrite u krug" a oni to rade... to je ono ko ovcama da upravljas :P

 

Svaka ti je zlatna :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva dva albuma Waste 'Em All i Hazardous Mutation realno jedino valjaju,izmedju ostalog imaju i dosta hardcorepunk upliva,ostalo je go kurac po mom misljenju....bezidejni i dosadni thrash talme.

Ne znam i ja iskreno sta Draconic trazi u celoj ovoj prici.Nadimacu je tu mesto jer krljaju dobar thrash talme,postoje bolji bendovi od Hitmana al dobro tu je radila prijateljska veza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva dva albuma Waste 'Em All i Hazardous Mutation realno jedino valjaju,izmedju ostalog imaju i dosta hardcorepunk upliva,ostalo je go kurac po mom misljenju....bezidejni i dosadni thrash talme.

Ne znam i ja iskreno sta Draconic trazi u celoj ovoj prici.Nadimacu je tu mesto jer krljaju dobar thrash talme,postoje bolji bendovi od Hitmana al dobro tu je radila prijateljska veza

a art of partying?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a art of partying?

 

Brate Cavalera, ne razumes ti to jbt!!!

 

 

Bend moze samo da ima dobar 1. ili evenrualno 2. album!!!Sve ostalo je uvek, ali uvek go kurac!!!Brate ne razumes se u to i tacka, ne pratis trendove pa nemozes ni da znas!Kakav si samo ne upucen lik u scenu!!!

 

hahahahahahahahahahahahahahah

 

shta kazhete za DETENTION MOSH SESSION? :) sa EP-a :)

 

Brate Kidd-e, sta je sad pa tebi???

 

Zar nisi procitao sta je gore ispisano!!!Samo 1. ili eventualno 2. Album!!!ccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pankerske sutke i jesu prave, metalske su gurkanje a hc kombinacija....

ne znam sta si teo da kazes

 

realno boli me bas da se zbog njih lomim da bi ostali duze il sl,

divljacu za sebe, a circle pit ne volim nesto jer mrzim kad bend kaze "aj sad udrite u krug" a oni to rade... to je ono ko ovcama da upravljas :P

 

U tvom odgovoru se i nalazi ono što ti ne shavataš a to je da circle pit nema veze sa šutiranjem,kao što se to kod nas neukih radi!A to što strani bendovi kada ovde dodju i govore i objašnjavaju šta da se radi kada je circle pit,to dokazuje koji smo mi čobani!Oni to u Americi sigurno ne moraju da objašnjavaju,jer se to sve podrazumeva.Ko želi da se dobro zabavi,može slobodno da ode do restorana "čobaninov odmor", ne mora da se krši da dolazi na Municipal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Pola ovih što se lože IDEMO,LUDNICA,AAAAA...neće ni doći na koncert.

Ćobanov odmor je vrh,jooooj,kad samo pomislim na ranu tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pola ovih što se lože IDEMO,LUDNICA,AAAAA...neće ni doći na koncert.

Ćobanov odmor je vrh,jooooj,kad samo pomislim na ranu tamo.

 

Sa jednim se slažem a to je da će mnogi plakati nad tih 1500 dindži što moraju da plate za upad,pa će verovatno da prelome,da im se više isplati da kupe neki buđavi reprint neke majice i tako ispoziraju na najlakši mogući način,a takvih je bilo odvajkada ovde!Fuck you posers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Tooo,jebi im krvavicu!

Ja da sam na njiovom mestu 1500 bih dao za domaćicu,poduvo u parku,napijo se,i ošo da spavam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vredi se raspravljati i objašnjavati na ovakav način,samo uživo kao što neko ovde reče!

 

ej, da!Zaboravih!!!

 

Niti se raspravljam niti se ubedjujem!Hocu samo da kazem da je smesno uporedjivati nasu publiku sa bilo kojom drugom iz bilo koje drzave na ovom svetu, a, po najvise sa Americkom!Jer svako ima svoj ukus, stil , fazon, ili sta vec!Meni je licno muka od tih pravila kako treba da se ponasas , kako treba da izgledas, koje ploce ili diskove treba a, koje ne treba da kupujes!Prvi print, drugi print , original ili ne!Sve jedno je!Naj bitnija je muzika, reci i stav benda!E, sad da li je sa mp3 sa textovima u wordu ili sa original cd-a ili ploce, sve jedno je!!!

 

BITNA JE MUZIKA, RECI I STAV!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tvom odgovoru se i nalazi ono što ti ne shavataš a to je da circle pit nema veze sa šutiranjem,kao što se to kod nas neukih radi!A to što strani bendovi kada ovde dodju i govore i objašnjavaju šta da se radi kada je circle pit,to dokazuje koji smo mi čobani!Oni to u Americi sigurno ne moraju da objašnjavaju,jer se to sve podrazumeva.Ko želi da se dobro zabavi,može slobodno da ode do restorana "čobaninov odmor", ne mora da se krši da dolazi na Municipal!

 

brate prvo procitaj moj post pa odgovaraj na njega.....nisam ni rekao da srkl pit ima veze sa sutiranjem.

 

Drugo da municipal waste i svi ostali GOVORE publici sta da rade u Americi, na wakenu, u Lidsu i sl, imam gomilu klipova sa njihovih koncerata gde to rade.

 

raspravea gotova

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate prvo procitaj moj post pa odgovaraj na njega.....nisam ni rekao da srkl pit ima veze sa sutiranjem.

 

Drugo da municipal waste i svi ostali GOVORE publici sta da rade u Americi, na wakenu, u Lidsu i sl, imam gomilu klipova sa njihovih koncerata gde to rade.

 

raspravea gotova

 

Slažem se,vidimo se na koncertu,pa ko preživi pričaće!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...