Jump to content

2009.09.10. *SKC- mala sala,Beograd* Municipal Waste


lemilica

Recommended Posts

Da li u Novom Sadu ima negde da se kupi karta za MW?Isao sam do Mungosa i ladno nemaju :/?

 

Karte ce biti u Mungosu!Zapravo su vec tamo jos od Terrora!Nego je doslo do zabune i prodavac ih nije stavio u prodaju!Izvinjavam se u ime drugara koji organizuje celu stvar!!!

Edited by Mr.Han

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo , izvinjenje zbog ovoga u NS i oko Mungosa, ali reseno je. cena ostaje do 1septembra 1200 jer nisam znao da su bili kolektivni odmori u Living room-u, pa tamo nije bilo karata u prodaji, kao i ovo sa Mungosom, i tako dalje...

 

@Razbijač-NAAĆI

otkazace se onda ako ga MW otkaze!

vickast i dalje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neka me ispravi lemilica ako gresim ali koliko sam dobro shvatio od 100 pa na gore su karte koje su donesene u NS,a do 100 su valjda u BG-u u Felixu ili tako nesto...ali svejedno nadam se da ce prodaja krenuti ovih dana i da cemo prisustvovati odlicnom thrashovanju...!!!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena karte: 1200 Din (od 01.06. - 15.08.)

1500 Din (od 16.08. - 10.09.)

Fino ste vi to smislili...12 evra u pretprodaji,a 15 na dan koncerta...

A dan ranije Municipal Waste sviraju u Budimpesti.Cena karte 2500 forinti.Sto je 10 evra.

 

 

Pitanje za "lemilicu" ili ko vec organizuje ovo:jel vi mislite da je to odgovarajuca cena karte,ko da mi imamo veci standard nego Madjari?

Umesto da spustite cenu,vi je dizete...nece dobro da vas izadje,paz'te sta vam kazem.

 

Pogotovo kad se zna i ovo:

Ili je organizator naivan pa naseda na vacaroshki deal od strane ovih ili pokusava da zgrne neku kintu pitanje je,uostalom to samo on zna.Ne pada mi na pamet da dam 15eur za MW iz principa iako znam dosta dugo za njih.Taj bend svira za koru slanine i gajbu toplog piva ...

Edited by stivi1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nas kako, red je da ako neko stavi muda u procep zbogo ovog cert, i da ih izvuce.

 

Sad svi certovi pucaju a decko je ipak organizovao cert, njemu je valjd aipak prvo cilj da nepukne

 

pa tek onda i da zaradi.

 

15 evra zaMW nije mnogo 12 evra je bilo taman al ko je teo i bio pametan tad je kupio.

 

a ovi iz principa...sta reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...