Jump to content

2009.09.10. *SKC- mala sala,Beograd* Municipal Waste


lemilica

Recommended Posts

Pazite da vam kazem, odnosno da vas pitam?

 

Kada ste vec toliki poznavaoci organizacije i toga koliko koji bend trazi para, sto niste vi uzeli da organizujete ovaj koncert?

 

Po vasoj logici bend koji je na Earache records , koji svira turneje sa ogromnim bendovima, nastupa na svim najvecim festivalima na ovoj planeti, treba da svira za koru slanine i toplo pivo!!!

 

Pa evo vam jedna mala prica!Ima jedan bend iz L.A.-a koji je poceo kao mali bned iz DIY scene i malo po malo bend se probijao tu i tamo, svirao za koru slanine ovde, pa za gajbu toplog piva tamo!Malo po malo posle DIY kaseta koje su pravili sami i fotokopirali oomote, oni potpisase za vecu kucu , pa za jos vecu, svirase svuda po svetu sa pitaj kurca kojim seve legendarnim i velikim bendovima.Sad sviraju za, da predpostavimo za nekih 500 000 evra po koncertu!I to ne sada samo nego i pre 20 godina!!!Bend se zove Metallica!!!

 

Vecinu vas verovatno boli banana za metallicu , kao uostalom i mene!Ali da je ovako kao sto sam ispricao jeste!Ne zato sto sam mozda ili ne pratio sva desavanja , nego zatro sto je to istorija muzike!

 

Jednostavno je cinjenica da bendovi, a, narocito metal opredeljenja (bez obzira na podzanr) rastu u smislu popularnosti i zahteva!To je ljudi deo muzickog biznisa!!!

 

 

Sta sada ostaje Lemilici da uradi?

 

Da otkaze koncert benda koji je sada u jeku popularnosti , na vrhu karijere (verovatno!Jer ne vrujem da ce biti veci nego sada), i da saceka 10 godina , kada opet budu svirali za male pare!Da bi umesto sadasnjeg tovarenja , sto je skupa karata?Necu iz principa da dajem pare!bla, bla, bla!!!Dobijo tada opet tovarenje, kada ces da dovedes neki aktuelni bend?Dokle vise ovi matori smaraci?itd.itd.itd.itd

 

Ljudi!Znam coveka, prijatelj mi je!On gleda da se pokrije, jer voli ove bendove sto dovodi!I umesto da dobije podrsku, on biva konstantno napusen!

 

Razmislite o ovome sto sam napisao!

 

Ili jednostavno nastavite, pa i mene odma napusite!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate nemoj da se cimas zbog par idiota koji nemaju nista drugo da rade nego da pljuju sve organizacije koje stignu!Za razliku od drugih koji samo zakazu koncert i pa posle otkazu,sve sto je ovaj covek organizovao se odrzalo i tako da mi ne bi bilo zao da dam i 2 soma za ovu svirku,bila je na vreme najavljena,svako je imao vremena da skupi novac za svirku,naravno ako je hteo stvarno da se pojavi tamo!

Edited by LazaGNR
Ne treba ti ceo quote jebote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se u potpunosti sa prethodna dva člana!Jedno je sigurno i uvek će tako biti dok je veka,vekova "pozeri i pozerčići su uz političare najveće zlo ovoga sveta"!Slušam ovu muziku preko 20 godina i uvek sam nailazio na likove koji stalno nalaze izgovor da ne dođu na cert,te ga boli noga,te zadnji album nije nešto,te sutra ide na ispit,rano ustaje ili šta ti znam koji još bedni izgovor!Ljudi,zakon bend vam dolazi na noge,nekad smo morali da putujemo,kilometre i kilometre,da spavamo po autobuskim stanicama,smrdljivim i hladnim čekaonicama, da bi gledali koncerte,a vi kukate ko neke babe, "il si mindža,ili si nindža"?Ko zna,shvatiće šta sam ovde hteo da poručim!FUCK YOU ALL THE POSERS!Podržite dečka koji ovo organizuje,jer će u budućnosti biti sigurno još koncerata!

Edited by LazaGNR
Ni tebi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ne smarajte sa glupostima više...

 

Setlista 14.8.2009.

 

Mind eraser

Headbanger face rip

Thrashing of the christ

Thrashing is my business

terror shark

Wrong answer

Sadistic magician

Black ice

Beer pressure

I want to kill the president

Unleash the bastards

Blooddrive

Acid sentence

The inebriator

Bangover

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

bla,bla (neko proseravanje)

...

 

Ljudi!Znam coveka, prijatelj mi je!On gleda da se pokrije, jer voli ove bendove sto dovodi!I umesto da dobije podrsku, on biva konstantno napusen!

 

Razmislite o ovome sto sam napisao!

 

Ili jednostavno nastavite, pa i mene odma napusite!!!

Ooooo jebote,sta si se tu raskokodakao,pitao sam samo za cenu karte jebote,hahahaha :) :) :)

Chicken :)

Edited by stivi1

Share this post


Link to post
Share on other sites

seti se u kojoj drzavi zivis, pa se onda zapitaj da li je bend u maloj sali skc-a koji je headliner ikad krenuo u 10 da svira pa odgovori sam na svoje pitanje :D

 

podugacka je lista, suffocation je krenuo u 21h neki bendovi zure zbog sutrasnjeg certa, bole ih uvo sto je ovo srbija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...