Jump to content

2009.09.10. *SKC- mala sala,Beograd* Municipal Waste


lemilica

Recommended Posts

@Ajlin, hahaha, u cijoj ce sobi to da visi? :D

 

Pitaj Stevu, trebalo bi da je izvršio povraćaj plakata već, ili bar ugovorio ako ništa drugo.

 

 

 

@Lemilica - žao mi je što je to dosta kasno odrađeno sa skidanjem plakata, jer ljudi se već raziđoše, pa je bilo i malo očevidaca događaja... Nosili su ga trotoarom pored JDP-a ponosno i laganim koracima u 2 ujutro, kao štrajkački odbor, sa povremenim zastajanjima da isprave nabore :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo kad se sve sleglo..

 

cert 5/5

publika 5/5 (uvek moze jos vise ljudi, al bilo je sasvim dovoljno)

 

Drakonik - sasvim dobro zvucao, iako to nije muzika koju nesto gotivim, pevacica je prava stvar, kida.

 

Hitmen - sta reci, do jaja, hc kakv volim, i kakav treba da bude.

 

Mi - dali sve od sebe i bilo mi drago.

 

MW - odlicni ljudi, i jebeno opaka svirka!

 

sto se tice atmosfere...na zavidnom nivou, par puta sam pao na vugla al neka, najbolje ubistvo mi je bilo kad sam otisao iza bine i protrcao pored gitariste i mesto da skocim na gusca prva dva reda ja se zaletim i naglavacke ih preskocim..i....kraka na nekog pa na glavu hahaha samo sam skliznuo na lobanju ahaahah

 

111 kec

 

 

AKO IMA NEKO SLIKA I SNIMAKA...KACITE

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert BRUKA dobar!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

MOmci su skrooz ok likovi, blejali tu sa nama napolju pre svirke (pritom trazili vutruu od vecine ljudi :lol: ). Usao sam posle Draconica, i naravno standardno dobri Hitman i Nadimac. Samo sam se ceo cert cudio ljudima koji su non stop skakali preko publike i uvek se razbijali o pod ???Inace mosh ispred bine i celaa atmosferaa VRHH!! A Municipal...sta da se kazee, jebali su keve!!! MUnicipal Waste is gonna fuck you uP!!! :D:pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ево да се јавим и ја, као најповређенији човек. дакле, мало је фалило да поломим прст (сад ми је завијен, и не могу да га мрдам), на левој бутини имам масницу величине јабуке, десна потколеница ми је урнисана, оба колена су ми у курцу... али нека, било ми је лепо. сад бар могу да кажем: MUNICIPAL WASTE DID FUCK ME UP!!! :):rockdevil:

 

и да ме неко пита, ја бих опет!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bila svirka za vecno pamcenje,jebeno ZAKON!Objasnili su sta znaci dobra svirka!Svaka cast publici.Poseban pozdrav za sve ljude koje sam upoznao odavde sa yuma (Speed_Dead,Ajlin,Jaroslav111,Full Metal Yakuza,Divlji Tigar...izvinjavam se ako sam nekog zaboraviom,Lazu znam od ranije,pijem sa tom barabom cesto lol) E da,ladno sam nekim chudom zaradio posekotinu preko ledja,nadam se da se nece inficarati posto sam trebao da idem na usivanje verovatno :),a o modricama necu da pricam,ne mogu da se pomerim!

 

PS

Svaka cast Nadimacu za najjavu poslednje pesme,dobro se neko setio da posveti pesmu coveku.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da,bila pizdarija od koncerta.

Mile lemilica se pokaz'o ko covek - jedan od ljudi koje poznajem je izgubio telefona na koncertu,Mile ga je nasao i javio mu.Svaka cast :pivopije:

 

 

dal je umalo? reko bi da je bila neka sorka napred...

Da,da,neki zrenjaninci :):da:

Navodno je lik roknuo u toku guzve nekog drugog lika,koji je to shvatio licno (pa jebote,nije valjda dosao u pozoriste,vec na svirku!) i onda ajde napolje da se to raspravi... :rolleeys:

 

 

EDIT:Ajlin - HVALA TI za alkohol! :pivopije:

Jare - sponzoruso jedna :)

Ostatak ekipe - cheers! :alkos:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da,bila pizdarija od koncerta.

Mile lemilica se pokaz'o ko covek - jedan od ljudi koje poznajem je izgubio telefona na koncertu,Mile ga je nasao i javio mu.Svaka cast :pivopije:

 

 

 

Da,da,neki zrenjaninci :):da:

Navodno je lik roknuo u toku guzve nekog drugog lika,koji je to shvatio licno (pa jebote,nije valjda dosao u pozoriste,vec na svirku!) i onda ajde napolje da se to raspravi... :rolleeys:

 

 

EDIT:Ajlin - HVALA TI za alkohol! :pivopije:

Jare - sponzoruso jedna :)

Ostatak ekipe - cheers! :alkos:

 

 

Nema na čemu Lazo :da:

Jebote, kad si ti stigao sve te informacije da poprikupiš?!? Baba tažvako. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni fali parce koze na kolenu!ali je vredelo, kakav je koncert bio!

 

Bio sam sledeceg dana i u zupanji da pogledam koncert kod komsija hrvata!i bilo je duplo vise ljudi, a, i atmosfera je samim tim bila ludja bar duplo!!!

 

Imali su balkon sa kojeg se sve vreme skakalo, sto sa dusekom , sto bez!!!Opsta ludnica!

 

Sve u svemu, za mene dva koncerta koja cu pamtiti dok sam ziv!!!

 

@Lemilica

 

Dovedi ih opet kada god budu bili u okolini!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...