Jump to content

2009.06.30. *SKC, Beograd* Terror


lemilica

Recommended Posts

kao da je bitno!!!!

 

bice koncert do jaja!i ako volis bend, ides!sta ima veze kako ide prodaja!!!tebi ni iz dzepa ni u dzep!!!

 

Jebiga, bitno je! Ja ih obožavam, idem sigurno, ali se bojim da ne bude otkazano.... Zbog toga me zanima. Sigurno neću propustiti TERROR zato što "neće biti ljudi" na svirci....

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedino ako ce dzabe svirati...ili im das za po pljesku...

 

 

Naravno da nece svirati dzabe!!!

 

A, sto se tice pljeske.Kapiram da ce im organizator obezbediti taj luksuz!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terror - The Living Proof DVDRip 2006

http://metalhcdvds.blogspot.com/search/label/Terror

 

Njihov oficijelni DVD. Mislim da je jedini, nisam siguran.... Uživajte :pivopije:

 

Jeste jedini!Za sada!!!(Stavljam uzvicnika koliko mi se oce!!!!!!)

 

Danas poslednja prilika da kupite karte na gore pomenutim mestima po ceni od 800 Din!!!Kapiram da je od sutra vec 1000 Din!!!

 

Bice luuuudnicaaaaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Boli me...

Ma terror je keva!!!!!!!!1

Jedva cekam veceras!I naravno sad celu noc necu moci da spavam.Tako uvek pred neki veci cert xD

I naravno slusa se terror !!!

 

March to redemption...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno, jako malo sam spavao, probudim se u 4 ujutro i ne mogu zaspati...i jos sam sanjao da sam stigao u BG, pa se vrzmamo oko sale i cekamo koncert...a sa rarglasa ide S.O.D. I onda vidim da mi se patika razlepila :) Bilo je dosta ljudi, u tom mom snu :)

Propala bi najbolja varijanta za dolazak ali nema odustajanja, vidimo se :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hey ljudi, potrebna mi je pomoc.

 

Naime, drugar i ja smo imali rezervisan prevoz za veceras za cert ali doslo je do nekih komplikacija od strane majke prirode i Boga koji su bas danas resili da nekog prisvoje u svoju chetu tako da smo pukli za prevoz.

 

Tako da ako slucajno neko iz ZRa ide veceras za BG na koncert ili ide samo za BG, vrlo rado cemo mu platiti samo da ne ispushim cert bas danas...

 

Hvala unapred!

Edited by Cancerman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Boli me...
Momci su stigli, tako da, sta reci, veceras.....

:metalac:

 

I, kako se ponasaju, su imali neke prohteve xD ? Ijuu, ustadoh u cik zore, strasno, 3 h spavah.Auf, al' ce biti ludnica, dovodim ekipu iz Pozarevca i okoline...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...