Jump to content

2009.06.30. *SKC, Beograd* Terror


lemilica

Recommended Posts

ono sinoc je bilo ludilo!!

 

da je karta bila 1500, ovaj koncert bi se opet isplatio.

 

svaka cast bendu ali i publici, bili smo ludi i pozitivni. :D

 

zna neko sta je bilo s onim likom sto su ga izneli napolje?? izgleda da je jebeno nagrabusio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Narode pisite kako je bilo,koliko ljudi posetilo koncert,jel se nismo obrukali?

Sta se desilo tom coveku sto su ga izneli,jel najebo u sutki ili mu pozlilo?

Koje pesme su svirali,kakvi su ljudi,kako im se dopalo u Srbiji?Pitaju me klinci odavde,izgleda niko nije mogao od nas da ide...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Publike je bilo dosta, vise nego sto sam ocekivao!

Atmosfera i koncert, fenomenalni! Pevac je stalno pozivao masu na stejdz dajving, sto su ljudi i radili(pa sam i ja leteo par puta, cisto da se upisem u letace i na ovom koncertu :D ) Mikrofon je naravno otiman stalno, peva ko stigne, skakanje, sutka, circle pit...pevac je bas lozio masu...sve pozitivno i veselo...

Video sam kad je ovaj tip skocio u prazno sa bine...izneli ga...onda je krenula moja omiljena Push it away i tu sam poludeo :)

Momci iz benda su koliko sam video, vrlo zadovoljni koncertom i atmosferom, sto i ne cudi, pokazali smo se kao odlicna publika! Jos jednom se pokazalo da je najbolja atmosfera na hc svirkama...ono je bilo milina i gledati i slusati(a i divljati :D )

Svirali su pesme sa svih albuma...nastup kratak(55 minuta) ali jebitacan, kao sto i treba za hard core...

Ne znam sta je sa onim likom, pevac je izrazio nadu, da ce mu biti dobro, i rekao nesto u stilu da zna da ce mu biti dobro i da se moli za njega, da se oporavi...

Naravno, likovi su skroz normalni, opusteni, ne glume zvezde kao neki...i stalno je pevac terao ljude da se penju na binu, skacu, pevaju...jet to je hard core, a ne one nafurane zvezdice...

 

Koncert za najvecu mogucu ocenu!

Znao sam da ce biti dobro, zato sam i dosao, usled brdo malera...Terror, za mene definitivno jedan od najboljih koncerata u Bg ikada! Ko god nije bio, velika steta!

 

I na kraju jedna zanimljivost, mozda dva sata posle koncerta, setam sa svojim pratiocem(kojem puno zahvaljujem na svemu) pored SKC, nalecemo na clanove benda...idemo dalje, pogledamo izlog knjizare, kad ono knjiga sa naslovom Teror! Malo kasnije, projuri pored nas kombi sa clanovima benda Terror! Sinoc gde god se okrenes, Terror :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bilo izuvanje iz papuca, ali nesto sam bio umoran pa sam otisao posle trece pesme. Ali mi Lemilaca danas rece da je do kraja koncerta ostalo u maniru prve tri pesme, stage dajvinzi , pitovi, sutke ludlo ba :). Pravo izuvanje iz papuca, ali cini mi se da je Lockdown ostavio veci utisak na mene nego Terror ;), Nothing Left mi se ne dojmi ... tako da ja ne mogu da vam kazem sta su svirali itd. jer to ne slusam bio sam da vidim kako ce da bude izuvanje , posto je poznato da je ludnica na hc koncertima ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

BILO JE FENOMENALNO ,odusevljen sam bilo je mnogo vise ljudi nego sto sam ocekivao , atmosfera je bila vrhunska znaci haos potpuni , jedina zamerka je to sto su svirali 55 minuta al nema veze da su svirali duze stvarno bih umro , jbt izasao sam iz skca potpuno mokar i izubijan . . . Sve u svemu jedna od najboljih svirki u poslednje vreme !!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago vama ljudi sto ste bili.Ja kazem sinoc ovim nasim najmladjim korasima,srednjoskolcima da je to mlad bend i da ce doci opet jos mnogo puta,pogotovo sto su odavde otisli zadovoljni.Tesim i njih i sebe.

Hatebreed ako neko dovede necemo propustiti,ove ostale velikane smo gledali.

 

Fenikse hvala za opsiran izvestaj!!!

 

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...