Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kao na mom sada vec bivsem faksu gde ladno postoji "pus patrola" :) koja vija svakoga ko na hodniku zapali cigaru pa se onda sjate u WC umesto da lepo postoji neka zasebna prostorija,kao odsek ;)

На мом постоје посебне просторије за њих и то стварно пуно значи и нама и њима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постојала је пре пар месеци слична тема о забрани пушења, тралала...разглабало се и разглабало, па је на крају стављен катанац. Могло би и сада да се учини исто.

 

Оснујте партију, кандидујте се, освојите изборе. Па онда ударајте забране и мере репресија према пушачима, неметалцима и деветопојасним армадилима.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem da ljudima smeta dim, nije prijatno, usmrdis se u klubu, nekome smeta zbog zdravlja, maloj deci, svakako, trudnicama itd. itd.

Ali zaista, ovaj EKSTREMNI stav otplike 'pobijte sve pusace' mi bas bas ide na kurac.

Nikad ja nisam rekao da treba pobiti sve pusace, ali ako neko nema razumevanja za mene, zasto bih imao ja za njega?

 

Jednu pricu sam vec ispricao. Devojku zabole dupe kad nekom smeta dim, ali joj je zato hladno kad se otvori prozor da se malo izluftira. Pa ako tebe briga da li nekome smeta tvoj dim, ni mene nije briga ako ti je hladno.

 

Isto i kad sam na probi. Prostorija 2 sa 2, dodje "publika", ja ih zamolim da ne puse dole, jer kad sviram udisem jako duboko i smeta mi cigarski dim (smeta mi i ovako, a tada pogotovo). Oni ne mogu da iskuliraju da ne zapale tih sat-dva. Zasto bih ja imao razumevanja za takve ljude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

На мом постоје посебне просторије за њих и то стварно пуно значи и нама и њима.

ovako treba da bude sa svima

nemam nista protiv pusaca ali imam protiv smrada koji ispustaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај рад. Овако су изоловани и не сметају људима који не пуше.

 

едит: Више од дима цигарета мрзим дим траве који се шири по трибини на свакој утакмици! :violent:

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све се своди на следеће. Ако неко хоће да пуши и да се трује, његова ствар. Нећу да трује и мене, тако да лепо може да изађе напоље. И нема ту никакве тираније мањине, пушачи су мањина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све се своди на следеће. Ако неко хоће да пуши и да се трује, његова ствар. Нећу да трује и мене, тако да лепо може да изађе напоље. И нема ту никакве тираније мањине, пушачи су мањина.

 

Tako je. Što bi pušenje bilo privilegovana aktivnost u smislu da se dozvoljava njeno upražnjavanje na javnom mestu? Onda bi trebalo dozvoliti i masturbiranje na javnom mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Što bi pušenje bilo privilegovana aktivnost u smislu da se dozvoljava njeno upražnjavanje na javnom mestu? Onda bi trebalo dozvoliti i masturbiranje na javnom mestu.

 

Немој бабуну.

Доћи ће Теша и почети са образлагањем зашто би, по њему, требало забранити пушење, а дозволити шетање кожице...на јавном месту. А да није јавна кућа у питању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je. Što bi pušenje bilo privilegovana aktivnost u smislu da se dozvoljava njeno upražnjavanje na javnom mestu? Onda bi trebalo dozvoliti i masturbiranje na javnom mestu.

 

Ne moras vise dokazivati da si debilcina prve klase.Shvatili smo svi.Ajde sada lepo,prestani dolaziti na ovaj forum.

 

ali mene da truje protiv moje volje, e to ne moze![/b]

 

A niko od vas nije odgovorio na moje pitanje od pre dve strane:

 

Na koji nacin ja vas trujem u parku ili u basti?

 

I da,jos jedno veoma vazno pitanje:

Da li iko od vas zna nekoga ko je imao zdravstvenih problema zbog pasivnog udisanja dima?Ili zna nekoga ko zna nekoga ko zbog toga ima zdravstvenih problema?

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koji nacin ja vas trujem u parku ili u basti?

niko, čini mi se, nije ni spominjao da bi zabranio pušenje na otvorenom tako da nema potrebe da insistiraš na odgovoru...

 

I da,jos jedno veoma vazno pitanje:

Da li iko od vas zna nekoga ko je imao zdravstvenih problema zbog pasivnog udisanja dima?Ili zna nekoga ko zna nekoga ko zbog toga ima zdravstvenih problema?

u duvanskom dimu postoji više hiljada toksičnih i kancerogenih jedinjenja... pored toga postoji mali milion drugih faktora, tako da, ne možeš za nekoga ko je oboleo od raka ili bilo čega drugog sa sigurnošću da kažeš "e to je od mićinig strajka"... ali mimo zdravog razuma je da ne šteti... i smeta...

 

pogovor...

a najviše me nerviraju pušači koji zapale cigaretu, povuku dva dima i ostave da ostatak izgori u piksli... ili kada je bace a ne ugase je...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...