Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

alo bre, nije fašizam, niko tebi ne brani da pušiš, ali ćeš to raditi samo napolju i u prostorijama za tu namenu.

 

Pa ja se sa tim slazem.Fasistima nazivam ljude po kojima se pusenje na javnim mestima apsolutno treba zabraniti.I to jesu fasisti.

 

Inace,avatar ti je do jaja. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo ti reci baš si me potresao. :)

 

Pušači su u velikoj većini slučajeva najobičniji narkomani. Nesuzdržani ovisnici. Trovači.

 

Зли, хладни рационалисти...и плаше те!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pušači su u velikoj većini slučajeva najobičniji narkomani. Nesuzdržani ovisnici. Trovači.

 

Ma ti si jedna nevaljala devojcica.

 

Зли, хладни рационалисти...и плаше те!

 

Ahahahahahaha!!! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise mrzim kada se vikendom vratim iz grada, smrdim gore od tvora i to na onaj kiseli smrad cigara. Pocecu da nosim prljave stvari u grad posto se ne isplati obuci ciste!!!

 

Не исплати се. :mhihi: Рите и дроњци ће поново бити у моди!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja se sa tim slazem.Fasistima nazivam ljude po kojima se pusenje na javnim mestima apsolutno treba zabraniti.I to jesu fasisti.

 

Inace,avatar ti je do jaja. :rockdevil:

1. ne na svim javnim mestima, samo na zatvorenim.

 

2. znam hahah :D:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tragicno, ali vi predstavljate kao da jeste.

 

'JAO PA KAD se vratim, pa ono strasno '...

Mislim, ja koja sam strastveni pusac i u drustvu pusaca pa mi je retko kad TOLIKO strasno majica mirisala(ne smrdela :) ) na dim. I ne, to nije zato sto sam pusac, nego prosto NIJE. Ili ja stavljam dosta parfema.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tragicno, ali vi predstavljate kao da jeste.

 

'JAO PA KAD se vratim, pa ono strasno '...

Mislim, ja koja sam strastveni pusac i u drustvu pusaca pa mi je retko kad TOLIKO strasno majica mirisala(ne smrdela :) ) na dim. I ne, to nije zato sto sam pusac, nego prosto NIJE. Ili ja stavljam dosta parfema.

 

 

Dobro Veronika, sledeci put cu doci da me omirises pa zakljuci sama. Ja ne volim da smrdim na duvanski dim ni malo, i to nema veze sa parfemom, makar se okupala u njemu. A nasi komentari nisu direktan napad na tebe, ti imas pravo da pusis koliko hoces a ja imam pravo da mi smeta. Kao sto sam rekla, bila sam pusac, ali i tada mi je sve to bilo "tragicno" kao i sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro Veronika, sledeci put cu doci da me omirises pa zakljuci sama.

 

:) :) :)

 

Kao sto sam rekla, bila sam pusac, ali i tada mi je sve to bilo "tragicno" kao i sada.

 

Cuvena recenica "Oni su zli,hladni racionalisti i plase me" je dobila svog konkurenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tragicno, ali vi predstavljate kao da jeste.

 

'JAO PA KAD se vratim, pa ono strasno '...

Mislim, ja koja sam strastveni pusac i u drustvu pusaca pa mi je retko kad TOLIKO strasno majica mirisala(ne smrdela :) ) na dim. I ne, to nije zato sto sam pusac, nego prosto NIJE. Ili ja stavljam dosta parfema.

 

Ne uvazavam tvoje misljenje dok ne batalish pljuge na duze od dve godine. Da vidish kako ce onda to da ti smrdi. Ili nece? Svejedno pre tog uslova ne priznajem :mhihi:

 

@ Emelin

Kuca caja?

Sto tamo?

Ako je zabranjeno pushenje postace mi omiljeno mesto za izlazak :)

 

Imam ortaka koji bukvalno neće da izlazi uveče da bi mu odeća ne bi smrdela na dim, izađe fazon jednom u 2 meseca. :)

 

Razumem coveka :):)

Zimi gotovo uopste da ne izlazim a leti samo u klubove koji imaju bashtu. Manje vishe izlazim u "zatvorena" mesta jednom u mesec ili dva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasno dobra stvar!

Eh kada bi bile Zvezda cigare,made in Piksijev Nis...ala bi se to cibucilo.

 

E, мЛого 'оћеш! Имамо у Нишу Класик зато. Реклама стајала на Звездином дресу '91.године.

 

Него, кажи Леми, зар није баја:

 

_41877406_lippi203.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...