Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не треба. Или треба наћи компромис.

Одједном је политички коректно сматрати да су цигарете извор свог зла на овом свету...

 

Уосталом - зар мора све законом да се регулише? Зар не могу људи то договором да среде? Забога, нико ваљда неће запалити цигарету у соби два са два у којој седи са астматичарем или малим дететом...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto vidis ne moze dogovorom da se sredi. :)

Ja imam bronhitis pa ne mogu da dokazem cimerki da mi smeta kad se zapali cigara uvece u sobi u kojoj spavam.

A nevernim Tomama cu da kazem da sam morala da koristim pumpicu svaki put kada sam izlazila iz nekog lokala vikendom, i tako cele zime, svi puse a ventilacija u lokalima ravna nuli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi puse a ventilacija u lokalima ravna nuli.

mene je to oteralo od domace 'scene' tipa KST, Akademija, koncerti u SKCu... jednostavno posle pola h pocnem da zevam jer nema kiseonika, onda mi se totalno prispava i kao vrhunac krenem da se teturam i gasim :lol: Otisla sam zato s Theriona (prvi put kad su bili) i hocu da se ubijem zbog toga. Kad se setim kako se samo kukalo kad se najavljivalo da nece moci da se pusi na Tool-u, kao umrece ako 2h ne zapale (!!). Lomila bih prste na ulazu da sam obezbedjenje i nadjem im cigare.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уосталом - зар мора све законом да се регулише? Зар не могу људи то договором да среде? Забога, нико ваљда неће запалити цигарету у соби два са два у којој седи са астматичарем или малим дететом...

redom:

mora...

ne mogu...

hoće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одједном је политички коректно сматрати да су цигарете извор свог зла на овом свету...

što ljudi vole da izvrću stvari... :rolleyes:

 

Уосталом - зар мора све законом да се регулише?

mora.

 

Зар не могу људи то договором да среде?

možda u Utopiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuu... Ja sam popizdela kada je neka glupaca na Tarjinom koncertu zapalila cigaru u sred mase, jbt, ionako nije moglo da se dise. Ako neko ne moze da iskulira 2 sata na koncertu da ne zapali cigaru, neka sedi kuci!!!

 

 

Само једна? Ја их видех баш пуно. У једном тренутку сам, од досаде која ме стрефила док смо чекали да макну ону ружну завесу, погледала горе и провалила да се плафон ЈЕДВА ВИДИ од свог оног дима...

 

Нагутала сам се дима, очи ме пекле толико да нисам могла нормално да гледам - и све то пре него што је концерт још почео. Провела сам се тако крш... а толико сам ишчекивала тај концерт.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam se super provela. :)

Znam da nije bila jedna, ali ova je stajala pored mene pa sam je snimila (citaj namirisala). A da zanemarim to koliko puta sam mogla da roknem u nesvest od vrucine, i plus cigare. :no:

I na Mejdenima su neki dvoje pored mene dzamili pre koncerta, sreca da sam bila u fan pitu pa nije bila tolika guzva tamo gde sam stajala, inace bih totalno odlepila. I jos jednom....

 

Ako neko ne moze da iskulira 2 sata na koncertu da ne zapali cigaru, neka sedi kuci!!!
Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...