Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zar za 23 strane teme, ovakve pošalice vezane za tumačenje izraza "pušiti" još nisu postale deplasirane?

 

Ajd' ne kenjaj,i sam si mislio na to.Covece,provaljen si odavno,fore ti vise nisu interesantne.

Lepo sam ti rekao mnogo puta,idi u Kovin ili Apatin,tamo lece tvoje probleme.Ili ako neces tamo,cimni cika Baneta Peranovica da te mlatne lopatom koji put,mozda pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja ne volim pušenje, ali nemam ništa protiv ljubljenja sa devojkom koja puši.

Ово је једина ствар код девојака коју стварно не могу да поднесем. Укус у устима као да сам олизао пикслу и смрад из ноздрва... ужасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' ne kenjaj,i sam si mislio na to.Covece,provaljen si odavno,fore ti vise nisu interesantne.

Lepo sam ti rekao mnogo puta,idi u Kovin ili Apatin,tamo lece tvoje probleme.Ili ako neces tamo,cimni cika Baneta Peranovica da te mlatne lopatom koji put,mozda pomogne.

 

Ne verujem da bi mi moj budućči šef dozvolio takvo bolovanje.

 

Ово је једина ствар код девојака коју стварно не могу да поднесем. Укус у устима као да сам олизао пикслу и смрад из ноздрва... ужасно.

 

I ja sam mislio da neću moći, pa gotovo da i nisam osećao. Možda mi čula ukusa i mirisa nisu dovoljno razvijena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је једина ствар код девојака коју стварно не могу да поднесем. Укус у устима као да сам олизао пикслу и смрад из ноздрва... ужасно.

Apsolutno odvratno. Samo zbog toga obicno jurim devojke koje ne puse. Smeta mi i sam dim, a i zakleti sam nepusac - nikad nisam ni probao.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' ne kenjaj,i sam si mislio na to.Covece,provaljen si odavno,fore ti vise nisu interesantne.

Lepo sam ti rekao mnogo puta,idi u Kovin ili Apatin,tamo lece tvoje probleme.Ili ako neces tamo,cimni cika Baneta Peranovica da te mlatne lopatom koji put,mozda pomogne.

što kod nas brate :frown: ?

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ih već juriš bolje ipak one što puše. Imaju manji kapacitet pluća pa se brže zadišu, odmah imaš veće šanse :D

Neka hvala, ne volim da lizem pepeljare.

 

Naravno, ne jurim sve. Neke dodju i same. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је једина ствар код девојака коју стварно не могу да поднесем. Укус у устима као да сам олизао пикслу и смрад из ноздрва... ужасно.

 

Joj, odvratno. Uvek sebi kazem - nikad vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznata fora iz lovačkih priča. "Uvek sebi kažem - nikad više", što će reći - "Mnogo sam puta to radio do sada".

 

Zvuci kao nesto sto bi ti rekao. Jeste iritantno kada si na drugoj strani, zar ne ;)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznata fora iz lovačkih priča. "Uvek sebi kažem - nikad više", što će reći - "Mnogo sam puta to radio do sada".

 

Prosto je neverovatno koliki si ti saban. Bez uvrede.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastupam ovaj radikalni stav zato sto su svi odjednom postali na taj dim tako strasno osetljivi, umiru svi od toga, guse se, ne mogu da disu, povracaju, kao da jedu govna, momentalno svi padaju u nesvest, ako jedna osoba zapali odjednom sve se pretvara u crno i svi smrde do poslednje dlake na taj dim i to se nikad nece oprati.

I to je tako strasno, neko zapali, svi nepusaci odmah beze i skacu jer oni momentalno krecu da umiru.

 

Apsolutno imam toleranciju tamo gde mislim da treba da je ima, i imam razum i prirodan osecaj za malu decu, stare ljude, bolesne, ljude kojima smeta dim na zdravestvenom nivou, ali necu svakoj placipicki koja ce da se sad usmrdi od moje jedne cigarete da pokazujem nijedan znak tolerancije.

 

Kad bi ti imala iole mozga, shvatila bi se ovde niko ne zali na jednu cigaretu, itd - da sad ne nabrajam, svi su vec odgovorili vishe puta.

 

P.S. Duvanski dim je SERIJSKI UBICA.

Pasivno pushenje UBIJA.

Tachka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Kod mene u skoli su wc-i redovno puni pushaca, dim se provlaci na pola hodnika, izmaglica... Par mojih drugarica je medju njima i ne umeju da izadju napolje pa da pushe nego moraju bas tamo gde je koncentracioni logor, tako da se manje druzimo dok smo u skoli, eto toliko o cigarama... Ja inache imam dosta problema ako samo jedna osoba pored mene zapali cigaru, par sati kasnije krece gushenje itd... A ako neko stvarno ne moze toliko da se suzdrzi od cigara onda je zavisnik, i neka plati kaznu, i treba. Dosta ljudi pati zbog toga, da ne spominjem kako je deci kojoj su svi ukucani pushaci. Secam se u osnovnoj, bila je jedna devojcica (da...), koja je imala jako jako grum glas, bukvalno growl, a sve to zato sto od njenih niko ne ume da ugasi jebenu cigaru...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...