Jump to content

Treba li zabraniti pušenje na javnim mestima ?


Feral Ghoul

zabrana pushenja na javnim mestima  

111 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Izvoli definiciju pojave o kojoj govorim, pa reci svima koji su pozitivno glasali za nju da su šabani:

 

http://vukajlija.com/necu-vise-nikad-nevinu/67960

 

Šabančina si ti.

Sta je Prince, smeta kad neko fura tvoje (glupave) fazone?

 

За сваки пост који ти се не допада си написао да је лупетање.

Zato sto nema ni jedan jedini argument.

 

Pa onda tako reci,sa tim se slazem.Ti govoris,gde nema nepusaca.To je vrlo opsiran pojam,i jeste lupetanje gluposti.

 

Jedno sam siguran,i pored svoje tolerancije i slaganja sa restrikcijama pusenja na javnim mestima,znam da bilo kakav zakon da dodje,u kafancini ne tolerisem i ne pridrzavam se zakona!Kome smeta,ima vrata i napolje.Ja dok pijem i dajem muzici pare,ima da pusim sve u sesnaest. :da:

Ko je sada fasista i netolerantan?

 

P.S. Ostavi koji dinar i za inspektore.

 

Врло зајебано. Као дете које намерно просипа супу по себи.

Batina je iz raja izasla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tih umrlica omiljena mi je 'Zelite bebu?' - 'Pa ne trenutno, hvala '.

 

Mada, u principu, sve ovo sto vi pricate meni deluje PREVISE, oko sebe bar imam dosta pusaca, a oni koji to nisu apsolutno nikada nisu kukali u toj meri da crkavaju.

Vrlo sam srecna sto imam takve ljude oko sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto je posebno interesantno ovde je da pusaci jos pokusavaju da opravdaju(podilazeci svom poroku :mhihi: )kako to nije nista strasno,sta je malo smrada i dima i na taj nacin ustvari daju oduska svojoj zavisnosti u kranje sebicnom fazonu tipa boli me kita hocu da zapalim kada ja hocu i gde ja hocu

Neko moje iskustvo (imam dosta drugara koji puse,rest assured ;))je da ih mahom boli kurac da li ce nekome ko ne pusi dim smetati ili ne-milion puta sam se uverio u to ;)

Uostalom poenta nije da se cigare zabrane total vec da se propise na kojim mestima se mogu slobodno konzumirati

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi moji prijatelji znaju da mi to smeta, tako da i ono nekoliko njih pusaca se suzdrzava da ne pali kad je kod mene u rezidenciji. Znaci postuju me i znaju da se ne proseravam i da mi zaista smeta. A u kolima, ne dao Bog da neko zapali. Izbacio bih ga istog sekunda (ako kazem da ne pali a lik me iscoolira, znaci da ima najgore misljenje o meni) i onda posle moram da ribam unutrasnjost sa "Merom" da bi izbacio taj "miris". Ali kazem, srecom pa me svi moji prijatelji ispostuju i nema problema, isto kao sto ja postujem neke stvari koje su njima bitne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno sam siguran,i pored svoje tolerancije i slaganja sa restrikcijama pusenja na javnim mestima,znam da bilo kakav zakon da dodje,u kafancini ne tolerisem i ne pridrzavam se zakona!Kome smeta,ima vrata i napolje.Ja dok pijem i dajem muzici pare,ima da pusim sve u sesnaest. :da:

U Hrvatskoj su brojni poznati lokali zatvoreni upravo zbog restriktivne primene zakona. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakona jos nema, i ako ga bude, krsicu ga i placacu 20 000 svaki put, jebite se nepusaci i crknite od mog dima !

Tjeeee, bio bi smak sveta kad se ne bi svadjali. Opet ko sa pederima, vise onih koji zamisljaju pusace i sebe u horor situacijama nego sto zaista ima ljudi kojima to smeta na 'zivot ili smrt' bazi.

Delujte lokalno, kad vam neko smeta recite mu. Zakon ce biti donet kad-tad i sasvim sigurno nece biti totalno restriktivan (ipak smo treci u Evropi po pusenju, valjda). Zato ne znam sto se iko uzbudjuje.

Mada bilo bi zabavno gledati bare knuckle fight izmedju strastvenih pusaca i hipohondara :)

Kao kad je Uwe Boll izazvao kriticare da mu se naje*u keve u ringu :) Eto ideje za Veroniku :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

... jebite se nepusaci i crknite od mog dima !

OK,rekao sam da ce se sledeci prekrsaj na temi sankcionisati,pa - evo.

(EDIT:hehe,moj 11111. post :) )

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusenje je kao i narkomanija samo blazih simptoma.Nemas cigaru,postajes nervozan i skroz ti je ok sto ce se drugi ljudi gusiti u tom smradu jer je tebi taj smrad ok.Ni u kom segmentu niste u pravu i toga ste svesni i samo zbog te zavisnosti vi krvnicki branite svoje stavove koji nemaju veze sa mozgom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' sacekaj jos malo :D

 

 

@pusaci:lakse malo,zapalite ako ste previse nervozni :bigblue:

@nepusaci:i vi lakse malo,vidite da je ovima 'dogorelo do nokata' :):bigblue:

 

 

Ko bude flood-ovao/flame-ovao/vredjao druge zbog neistomisljenja (bilo pusac/nepusac)/imao slicne ideje - bice sankcionisan :excl:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, двадесет и кусур страница је исписано. Нема шта већ није речено, са обе стране. Не капирам зашто си откључао тему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ima jos neko nesto da kaze,neka kaze.

Ako ne - najmanji je problem zakljucati.

 

 

OK,ako te ne zanima tema - imas druge :opusteno:

Ne znam sta da kazem...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj' sacekaj jos malo :D

 

 

@pusaci:lakse malo,zapalite ako ste previse nervozni :bigblue:

@nepusaci:i vi lakse malo,vidite da je ovima 'dogorelo do nokata' :):bigblue:

 

 

Ko bude flood-ovao/flame-ovao/vredjao druge zbog neistomisljenja (bilo pusac/nepusac)/imao slicne ideje - bice sankcionisan :excl:

 

Aj, bash je zanimljivo :D

Nego, pazi kako se izrazavash; saznali smo da sankcionisati znachi i zabraniti i odobriti :)

@pushachi: bash mi je drago shto mi nije potrebna cigareta da bih se smirila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...