Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

Kako lako zaboravljamo da smo svi prolazni, da vreme neumitno tece i nikoga ne ceka.

Upoznala sam Rnu jos 2001, njegovu sestru malo kasnije.

Ovo mi nije prvi put da izgubim dragog prijatelja i da zalim sto nismo imali vise vremena da provedemo zajedno zbog raznih guzvi i rokova, uz vecito "nekom drugom prilikom kad budemo imali vise vremena da se vidimo"....

Sad je kasno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako lako zaboravljamo da smo svi prolazni, da vreme neumitno tece i nikoga ne ceka.

Upoznala sam Rnu jos 2001, njegovu sestru malo kasnije.

Ovo mi nije prvi put da izgubim dragog prijatelja i da zalim sto nismo imali vise vremena da provedemo zajedno zbog raznih guzvi i rokova, uz vecito "nekom drugom prilikom kad budemo imali vise vremena da se vidimo"....

Sad je kasno.

 

Nikada neću zaboraviti ono tvoje i moje dopisivanje kad si me upozorila da maknem potpis... tad si napisala: "Pa da, ko bi Boška mogao da mrzi..."

 

... i stvarno je tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, ne mogu da verujem!

Otisla na space, otvaram novu sliku Draconic-a (reko' 'ajde da vidim sta je), kad ono...

Nemam reci. Sokirana sam u potpunosti.

 

On je jedan od prvih na forumu s kim sam imala neke rasprave, i s kim sam uopste pricala.

Videla sam ga i cula 2 puta live (kad je bio u onom bendu sto su bili gosti NightFall-u u Dangubi pre par meseci i posle par dana su bili na HIT-u u Living Room-u (Music For Nations - Diamond Head tribute)), i mozda jos koji put sam ga videla ovako, i stvarno ne mogu da verujem.

 

R.I.P. i njemu i njegovoj sestri.

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem...tuga...

Poznavao sam ga licno...uvek je bio pozitivan, jednom me je i vodio po BG u sitne sate, da ja nadjem jedan klub gde me je cekala drugarica...ja mu se zahvaljujem a on kaze da mu je drago kad moze da pomogne...retko dobar i pozitivan covek...

Neka oboje pocivaju u miru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RIP БРАТЕ НАШ!!! ЈА НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈЕМ ДА СЕ ОВО ДЕСИЛО!!! БОШКО ЈЕДАН СИ ОД НАС БИО!!! УВЕК ЋЕШ БИТИ ДЕО НАШЕ СЦЕНЕ И НАШИХ ЖИВОТА!!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...