Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

Nisam ga poznavala, nismo pricali ali svaki ljudski zivot je vredan a tek dva.... Zar oboje da poginu. Pozar je odvratna stvar. Po svim pricama od svih ljudi, bio je divan covek, spreman da pomogne, trudio se oko svega i svakoga. Neka im je vecna slava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secanje na coveka kakoav je bio Bosko uvek ce ostati u nasim srcima. Gubitak takvog prijatelja je nenadoknadiv. Saucesce njegovoj porodici i svima koji su imali tu cast da ga licno poznaju.

Pocivajte u miru, Bosko i Marija.

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stanujem 2 zgrade pored, znao sam ko je ali nikad ga nisam licno upoznao.

Kad je izbio pozar izasao sam da vidim sta se desava zato sto mi se ucinilo da gori stan od mog prijatelja medjutim, goreo je stan pored.

Zbog matore budale koja je u junu mesecu upalila grejalicu i izasla iz stana, ovo dvoje mladih ljudi je smrtno nastradalo.

Nazalost, da ih nije uhvatili panika, sve bi bilo u redu. :(

Sada je to sve nebitno :(

Iskreno saucesce porodici i drugovima :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti sve.Velika tragedija i gubitak,najvise za njihovu porodicu i prijatelje,a zatim i za nas koji smo voleli i postovali Boskovo delo i rad.

Javio mi Mita dok smo bili u skoli,samo sam se nadao da je nekakva bolesna sala...Ali kada sam se uverio i suze sam pustio.Stvarno je steta da se zbog nemarnosti i greske izgube zivoti dvoje mladih ljudi.

Zivot nije fer,a smrt jos manje.

 

Znao sam Boska iz vidjenja sa svirki ali ponajvise sa foruma,mada sam sa njim uzivo prozborio svega koju recenicu.Uzivao sam u muzici koju je sa Space Eaterom stvarao,i u ono malo njihovih svirki na kojima sam bio.

 

Iskreno saucesce porodici,prijateljima,clanovima Space Eatera,fanovima i svima kojima su Bosko i Marija iole doprineli i znacili u zivotu.

 

BOSKO I MARIJA RADISIC,POCIVAJTE U MIRU I NEKA VAM JE VECNA SLAVA!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_ne: Na povratku s posla sam cuo imena nastardalih i samo sam cekao da dodjem kuci i uverim se da to nije RNA ....

 

Suvisno je bilo sta pricati u ovakvim trenucima. Ja sam ga zapamtio kao najveceg fana i poznavaoca metal muzike, kao pevaca najboljeg domaceg thrash benda, i kao vrednog i normalnog coveka.

 

Saucesce porodici, i svima koji su postovali njegov rad i entuzijazam. Ogroman gubitak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

''I see sparks in the devil's eyes

The court supreme has found me guilty

Verdict unfair as it seems to me

Previous life stays behind – I must go now"

(Bosko Radisic)

 

Hvala ti na svemu!Ostaje mi samo da zalim sto te nikada nisam upoznao! R.I.P.

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...