Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

Guest Kriki
Olga sa Radija 202 je zamolila da prosledimo informaciju za ljude koji bi odali poslednju počast našem velikom prijatelju :

 

 

Sahrana će se obaviti na Ubu u petak u 14 h

Neka neko od moderatora ovu informaciju stavi u podnaslov, da ljudi koji zele u petak da odu na Ub znaju!

 

jos jednom R.I.P. BOSKO I MARIJA!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasno. ne mogu da verujem. mislim da je srpska metal sena najmanje bitna u ovom trenutku,jeste izgubila bitnu licnost,ali veca je tuga sto je zivot izgubilo dvoje mladih i dobrih,koliko cujem iz price,ljudi.

bas skoro sam skinuo album SE,a boska nisam poznavao licno mada sam ga cesto vidjao po raznim svirkama,a popricali smo na kratko samo kada je dosao ovde u kovin sa SE i 202 na svirku.

strasno mi je krivo.......

ma koliko glupo i otrcano ovo zvucalo,steta je sto bosko nije uspeo da zavrsi svoju misliju,a cini e da ju je itekako imao. lepo je krenulo i njemu i njegovom bendu,ali eto,spreceni su da nastave ono sto je zapoceto. bio sam ubedjen da ce svi oni daleko dogurati,najvise zahvaljujuci bosku i njegovom velikom entuzijazmu,a cini se kao i da je on bio najbitnija figura u SE. verujem da ce dugo ostati upamcen.

sve u svemu,steta velika. mladi ljudi......

nek im je vecna slava!

R.I.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim jedno veliko POČIVAJTE U MIRU, Bošku i njegovoj sestri, ne znam zaista šta bih mogao da kažem... u šoku sam, kao i svi ostali odavde, verujem... Boška nisam znao lično, video sam ga svega par puta u životu po nekim svirkama, ali vest me je svejedno zaista potresla...

 

R.I.P.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti pink, baš su morali da ih snime... a u pičku materinu sve

Neka neko zove pink da insistara da skinu video iz osnovne ljudskosti ili da ih zaspemo mailovima,nemaju postovanja prema ni prema mrvima,bednici...

 

Evo linka i pod press im recite,ja vec jesam...

http://www.rtvpink.com/kontakt/

Edited by Mlatim Zrake

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sad nisam popizdeo,necu nikad...

 

Komentar sa sajta B92:

 

"Bio sam u zgradi tokom pozara. Reakcija vatrogasaca i policije bila je dosta brza, ali totalno trapava i neorganizovana. Niko od sluzbenih lica nije komunicirao (megafonom) sa ljudima koji su bili zarobljeni u stanovima. Niko nije obavestio ljude o tome kako treba da se zastite i da postupe. Nisu cak ni obisli stanove sa prvom pomoci u uverili se da nema ljudi koji su se otrovali ugljen monoksidom. Jadna starica sa osmog sprata je cekala pola sata da se neko smiluje i dodje po nju(nakon gasenja pozara) Policajci i vatrogasci su se setkali oko zgrade, dok su momci sa sestog sprata dozivali u pomoc, punih 5 minuta. Sneli su jadnu zenu u carsafu!! A gde su vam nosila carevi? Veliki minus sa koordinatora cele ove akcije. Pozar jeste brzo lokalizovan, ali je sve drugo bilo kriminalno!"

 

Javasluk,retardirano,uvrnuto... ako je ovako bilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti pink, baš su morali da ih snime... a u pičku materinu sve

 

Iako sam zeleo to da uradim citavog dana, nisam ostavio poruku tipa RIP jer momka nisam znao, ali ovo sto su ovi mamlazi sa Pinka uradili je zaista ogavno. Ako ikada poludim, prva bomba ide njima.

Edited by Bojan_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako sam zeleo to da uradim citavog dana, nisam ostavio poruku tipa RIP jer momka nisam znao, ali ovo sto su ovi mamlazi sa Pinka uradili je zaista ogavno. Ako ikada poludim, prva bomba ide njima.

 

Šta su radili jebem im majku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh uvek ne mogu da verujem... Boshka sam poznavao dugo, vidjali smo se povremeno jer mi je davao neke doom diskove da prerezhem, pokazivao mi je kako se shalju pare sakrivene u koveri za slanje u inostranstvo... Uvek sam se obradovao kad ga sretnem, prichali bi dugo o svemu i svachemu... Ne mogu da verujem da ga vishe nema...

Nadam se da si na boljem mestu od ovog odvratnog sveta!

Zavek tjesh mi nedostajati, druzhe!!

Nikada te netju zaboraviti!

Pochivaj u miru!!

 

:icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta bih rekao što ima smisla. Tog čoveka sam upoznao ovako online, ovde na forumu i često s njim komunicirao. Od njega lično sam i čuo za njegov bend.

Užasna vest, najužasnija za njihove roditelje. Njima ja najteže. Iako sam ceo život deo matal zajednice, prvo što mi je palo na pamet kad sam vest sa sajta B92 povezao s ovom temom, bilo je: s obzirom da sam i ja roditelj, ne znam kako bih preživeo takvu vest. I ne znam da kažem ništa što bi olakšalo tu situaciju.

Moje iskreno saučešće porodici i prijateljima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...