Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

joj ... kako videh sliku suze ...

 

Verujem ti brate... Od kad sam saznao danas ceo dan sam pregledavao zajednicke fotografije... Nedostajeace mi ta ljudina i teranje sa njim oko thrash metala...

Taj klinac mi je bas bio prirastao srcu...

Ova scena jos nije svesna koga je izgubila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

R.I.P. :(

Tek sad videh da ima tema...

Nisam mogla da verujem kad sam videla bulletin na Spejsu.

Sto nisu ostali u stanu :(

Boska sam videla samo jednom, na koncertu After Life-a (ako im se tako zvao bend) u Barutani pre jedno 7 godina al' uvek mi je bio gotivan i zasluzan poshtovanja :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošlo je deset sati od kako sam čuo za ovo i dalje se tresem. Jednostavno ne mogu da poverujem! Priznajem da sam emotivna osoba ali mi se nikada nije desilo da me neka vest ovako pogodi. Dešavala su mi se mnoga sranja u životu (o tome sada nije reč) ali me je ovo načisto sjebalo. Još jednom da ponovim da Boška nisam lično poznavao(znao sam ga samo preko foruma) ali imam osećaj kao da mi je otišao neko najbliži. Moram priznati da sam njega cenio najviše na ovom forumu. Na neki način mi je bio uzor i za mene je predstavljao ono kako svaki metal fan/muzičar treba da se ponaša. Da je više ljudi kao Boško Radišić ovaj smrdljivi svet bi bio mnogo bolje mesto. Uživao sam čitajući svaki njegov post. Bio je čovek koji je živeo za metal i voleo ga više od svega. Mnogo će mi nedostajati njegove preporuke i saveti oko bendova. Veliki sam fan Space Eater-a i smatram da je to što je Boško napravio od domaće scene i više nego vredno poštovanja. Pogledajte samo thrash metal. Pre Space Eater-a si thrash metal bendove u Srbiji mogao da izbrojiš na prste. Sada u skoro svakom gradu ima bar po jedan thrash bend. Ali se nažalost se sve prerano završilo. Hteo je i mogao je još puno toga. Ostaje nam samo da žalimo što očigleno nema nikoga da sledi njegove stope.

 

Veoma me je iznerviralo ono sto sam pročitao u današnjim novinama. Svi su u fazonu da su trebali ostati u stanu i da se onda ništa ne bi ni desilo. Za njih je bolje ostati i skrštenih ruku čekati da živ izgoriš nego da izadješ napolje i pokušaš da se spaseš. Svako i sa malo trunke mozga ne bi smeo da se uzda u naše vatrogasce i policiju. Ovog puta su ,kako kažu, "stigli na vreme" ali i to je prava retkost. Setite se samo onog kafića u NS i hotela "Putnik". Šta reći na to?! O onim smradovima sa Pink-a i da ne raspravljam. A tek oni komentari dokonih debila na b92.net-u (čast izuzecima)? Oni su uveliko počeli da "većaju" o tome ko je kriv zato što u zgradama nema protivpožarnih alarma. Da li je to protivpožarna služba ili skupština stanara. Zar misle da će to vratiti Boška i njegovu sestru?

 

Neće, nažalost neće. Neće ih vratiti i ovo što ja pišem. Izvinjavam se svima zbog toga ali sam morao da na neki način kanališem ova sranja koja su se skupila u meni. Više ne mogu ni da se sazdržim a da ne zaplačem. Iskreno mi je žao zbog Boška i njegove sestre. Neću više da trošim prostor posvećen njima, neka o njimа pišu njihovi prijatelji i oni koji su ih poznavali bolje od mene.

 

Zbogom Boško, sve si nas zadužio! Slava i veliko hvala!

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

i dalje ne mogu da verujem, muka mi je ceo dan, znaci STRASNO!!!

 

 

Zbogom Boško, sve si nas zadužio! Slava i veliko hvala!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno strasno. Citam ono na press online, slusam Space Eater i ma ne znam sta da kazem. Sad me je bas stiglo sve ovo. Tragedija.

On je jadan pisao ovde dok je pozar vec shibao.

 

btw, ne mogu da verujem kakvi smradovi hodaju ovim svetom, gledam one komentare na blabber-u...nemam reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očajni roditelji dece stradale u požaru

Izgubili smo decu u stanu koji smo im kupili

 

http://www.blic.rs/hronika.php?id=95624

 

 

- Sinoć sam se čuo sa sinom. Spremao je ispit koji je trebalo da ima danas. Očajan sam - jedino je što je uspeo da izusti Boro Radišić, otac Boška i Marije.

 

Marija je diplomirani politikolog i radila je kao osoba za odnose sa javnošću u jednoj stranoj firmi, dok je Boško bio student farmacije.

 

:icon_ne:

 

 

Inace, da li je neko primetio ironiju - u junu mesecu pozar izazvala grejalica/radijator.... na zapadu bi rekli da su Bosko i Marija u stvari zrtve globalnog zagrevanja, ali ironija je da veca ne moze biti.... mesec jun i radijator!!!!

Edited by Archibald Reiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise puta smo se rapravljali, sukobljavali oko mucikog ukusa, solidan broj puta slagali...poslednji put prosle godine ispred studija televizije MTS dok smo cekali na red za interviju. Obojica pevaci, ali skroz razlicitih bendova, kad su zanrovi u pitanju.

 

Ko zna, mozda jednom opet budemo sedeli i raspravljali se oko muzike ,a do tada ,

RIP.

 

 

iskreno saucesce Boskovoj porodici i prijateljima od grupe EON.

Edited by SrkiEON

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj srcoliki.

 

Ništa juče nisam mogla da uradim. Nemam suza. Prazna sam i polupana.

 

 

 

 

Ne mogu još uvek da prihvatim da ga više nema. I Mara sa njim, Bože gospode...

Razgovarali smo do 22.30 i kud ga ne zadržah na telefonu... :cry:

 

 

 

Još uvek čekam da se probudim iz noćne more i da se javi da je položio ispit u 9.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...