Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

(White Man @ 4. 6. 2009, 16:12) *

Управо сам појачао до даске песму Afterlife са Space Eater-овог албума.

 

А ево и текста:

 

 

My life is over

Time is up for my existence

Where do I go now?

Destination from the visions

Closing chapter

Just another in the millions

Final laughter

Journey starts, the fall begins

 

I see sparks in the devil’s eyes

The court supreme has found me guilty

Verdict unfair as it seems to me

Previous life stays behind – I must go now

 

No purgatory

The sum of my entire lifetime

No earthly glory

Savior hand I wouldn’t decline

Desperation

Internal pain is overwhelming

Violation

That’s why I died, that’s why I’m leaving

 

My new home is BURNING me

Acid baths, cauldrons of death

Resistance is futile, just enjoy the pain

Previous life stays behind – I must go now

 

FIRES in the pits of hell

Scorched every single time

CAN'T BREATHE, impossible to yell

Silence devours me

 

Previous life stays behind, previous life stays behind

Previous life stays behind, previous life stays behind – I must go now...

 

текст Б. Радишић

 

 

Треш до смрти. Треш после смрти.

 

R. I. P.

Oooo, mother... !!!

Edited by angels deserve to die

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u danasnjem kuriru veliki naslov IZGORELI brat i sestra.

Jebem li im mater kretensku, govna jedna smrdljiva...

Toliko o novinarskoj etici o objektivnosti. Mogli su mnogo da nauce od Boleta.

 

I dalje ne mogu da se pomirim sa realnoscu.

 

Secam se kako smo se upoznali. Na koncertu 2002. godine u SKC-u je radio intervju sa nama. Taman smo objavili album, pa je mislio da je zgodna prilika. Radili smo intervju cela tri sata, sa pauzama da se i mi i on odmorimo!

Posle par dana Bole javlja da se nesto desilo sa diktafonom i da ima zabelezeno samo 15 minuta razgovora. Skroz izbedacen zbog toga u jednom trenutku je dosao na suludu ideju da pokusa da se priseti celog intervjua i stavi ga na papir, uz komentar: "Ma mogu ja to, kakav je to roblem?" I uspeo je. Posle par dana je javio da ipak nije zadovoljan, jer nije mogao da "citira" sva tri sata razgovora, i dogovorili smo se da uradimo intervju ponovo. Celih devet godina je proslo, u medjuvremenu smo uradili par kratkih najava i recenzija, a nismo nasli vremena za taj "cuveni" intervju. Zadnji put smo se videli februara ove godine, i zadnje reci koje sam cuo od njega, na rastanku, su bile: "Vule, uradicemo taj intervju, uskoro, da se prisetimo starih dana". Zbog toga se osecam ocajno, otisao je bez poslednjeg pozdrava, a ovo samo jos vise puni moju dusu tugom i oci suzama.

 

Боле, друже непрежаљени, нека ти је лака земља, видимо се са друге стране...

Edited by ALISTER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupila ja danas 'Blic' i 'Alo' novine, i naravno, i u jednim i u drugim ima text o ovom dogadjaju, s tim sto su u 'Alo' stavili i njihove slike, posle nesrece! Mis'im, srecom, pa je sve to mracno i ne vidi se bas najbolje, al' sam se sokirala! Jer, ipak, uvek je strasno kad vidis slike posle neke nesrece!

 

Uzas.

 

Jos, osim toga, u novinama ima kako je neka zena (koju su pustili iz ludnice pre par meseci), ubila sina sekirom dok je spavao... Strasno bre sta se sve desava na ovom svetu.

 

 

Zbog Boska mi je posebno zao jer smo ga svi sa foruma na neki nacin "znali", a i uzasno je kad se tako zbog necije nepaznje izgubi jedan ili vise mladih zivota...

Pogotovo ako su bili divni ljudi, kao sto i jesu, kako cujem od ljudi ovde sa foruma koji su ga/ih znali bolje.

 

Al' jos uvek ne mogu da poverujem u ovo.

 

A u danasnjem kuriru veliki naslov IZGORELI brat i sestra.

Jebem li im mater kretensku, govna jedna smrdljiva...

Toliko o novinarskoj etici o objektivnosti. Mogli su mnogo da nauce od Boleta.

Jao, kreteni jedni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja konj tek sad skontah kad videh sliku da je on poginuo

a brateeeeeeeeeeee

POCIVAJ U MIRU BRATE...

NECEMO NIKAD VISE NA OVOM SVETU PITI ZAJEDNO ALI KAD TAD CEMO PONOVO..

 

SRANJE..

AAAAAAAA

NE MOGU DA VERUJEM JEBOTE...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boška nisam poznavao nešto puno kao osobu, par puta sam razmenio sa njim par reči. On mi je najveći idol kog imam, veći od svih velikana koje sam želeo da upoznam, tako da svaki put, pa čak i samo da se nasmeši na mene, meni je bilo puno srce. Želeo sam da kad jednog dana budem imao svoj bend, da čujem i njegovo mišljenje, nadao se da će se i njemu svideti. Od kada znam za njega i kad sam se upoznao sa njim, on je bukvalno bio u rangu sa porodicom i najboljim prijateljima. Kada sam čuo nadao sam se da se neko zajebava sa mnom, nisam mogao da verujem i kada sam video sopstvenim očima. Kada sam se kasnije čuo sa bratom koji mi je to i javio, jednostavno obojica od šoka nismo mogli ni da pričamo... Toga dana umro je neko naš... Pamtićemo ga zauvek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, tek sad videh stare face onog starog yumetala ... koje nisu bile na forumu par godina u nazad... na zalost nije lepa prilika ... ali eto ... secam se te stare dobre ekipe : RNA, Solicitor, Black Knight, Wlado Burton, King Diamond, Blondie, Painkiller, i ostali da ne zaboravim/izostavim nekog... :)) Bese tada ( pre nekih 7.god ) drugacije malo ovde...

 

Jbg. Bosko ce nam i vec nam svima nedostaje puno...

 

Ja inace i dalje ne mogu da verujem i sinoc nisam mogo da spavam ko covek ... celu noc mi odzvanja refren Angel are you blind now?Mercy from your hands is gone ...

 

Vidimo se sutra, da se poslednji put oprostimo .

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledam ovu temu, kao da cekam neku novost da jave da je sve to greska i da su oboje dobro..

mislim da nikad necu moci da kazem da coveka vise nema...

nekako ce uvek ostati medju nama, kad god budemo na bini, u onoj energiji, znam da cemo ga se svi setiti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja inace i dalje ne mogu da verujem i sinoc nisam mogo da spavam ko covek

+1

Nisam se ovako skenjao ni kad mi je deda umro pre 3-4 godine, a samo smo poznanici bili, ono razmenimo par rečenica kad se vidimo pred neki koncert, + mi ostalo u sećanju ono kod Bitefa kad smo par sati čekićali nesrećnog Sumija za DVD Maidena iz BG-a 07, sećam se priče kako je dobio nadimak, i kako je on to fore radi stavio velikim slovima, zapravo su ga prozvali Rna po onom rukometašu Momiru Rniću, neka starija ekipa ga se seća verovatno...

 

Sutra jbg, znam da je radni dan, ali ko može, i ko oseća da bi trebalo to da uradi, stvarno bi mogao da ode do Uba, naročito važi za BG ekipu, to je samo 60km, buseva ima po ceo dan...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje iskreno saucesce i poslednji pozdrav jednom od najvecih imena i najboljih ljudi koje sam poznavala iz metal sveta... secam se da kad sam poslednji put razgovarala sa njim da mi je iskreno rekao da zeli da se skrasi i stvori porodicu... kakva ironija... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam hteo da idem na sahranu , ali ne mogu da idem da gledam onu tugu i

njegove roditelje koji su izgubili oba deteta. Stvarno ne mogu, bosko mi je bio drug

i znam ga od 2002, sto puta smo imali rasprave i konstruktivne razgovore i sl i bio je dobar lik. i mnogo mi je krivo sto se ovo desilo.

 

Smor

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боле, друже непрежаљени, нека ти је лака земља, видимо се са друге стране...

 

Stvarno me je dirnulo ovo poslednje što si napisao, i zaista osećam težinu reči iz vaše pesme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...