Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

Namena ove teme je da se sete coveka oni koji su ga poznavali, a ne da se takmicimo u spamovanju. OK je ako i oni koji ga nisu poznavali licno izjave saucesce, ali nemojte da se "takmicite" u zaljenju. Hvala na razumevanju.

Potpisujem. Tema treba da se zalepi i da se na njoj postuju rechi saucheshca onih koji to do sad nisu uradili, da se oni koji su ga poznavali sete lepih trenutaka sa njim- lepo su to Smorock i Demonic objasnili. Nemojte da kvarimo. Za nas koji ga nismo poznavali: upoznacemo deo njega kroz poruke koje ovde pishu o njemu njegovi prijatelji. Nije lepo da se sad neshto prenemazemo tipa "umrecu od bola". Sve nas je ova smrt pogodila mnogo, ali ima koga je vishe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postmortal moje divljenje ovome sto si napisao,veruj mi da isto razmisljamo.Mnogi stariji drugari sve manje postuju na yumu bas zbog toga sto si ti pisao.Sada smo valjda shvatili neke stvari i volecemo se vise.

И ја не знам шта да кажем.Не могу да кажем да ми је Бошко друг.Познаник више.Имали смо једну размену,давао ми је да нарежем неке дискове и то је то.Али што ти кажеш,имам ту грижу савести зашто нисам урадио овако,да ли сам могао онако,зашто сам био стока па сам се јављао само кад ми нешто треба...

Ех та грижа савести....

Заиста треба да се дружимо и састајемо,онако колективно цео јуметал,невезано са концертима.Уосталом интернет је смеће ако хоћеш са неким лепо да се испричаш.Тј можеш - али никад неће то бити - то.

Мислим да ће бити у куриру или гласу сутра,а можда и на некој телевизији данас о сахрани.

Јел зна неко која је оно била камера,које телевизије ?

Edited by -Diamond-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja kazem par recenica. Nemojte govoriti jebo srpsku metal scenu u ovom trenutku, jer Bosko je sve uradio predstavljajuci tu istu scenu na najbolji moguci nacin, u to sam se uvjerio. Bio je jedan od rijetkih kome predrasude nisu bile vazne, nije bilo vazno odakle si, kako se zoves, da li slusas thrash,black,death, prema svakom se odnosio kao prema najboljem prijatelju, uvijek je bio spreman pomoci, dati savjet. U tome je poenta ove price, da ne treba zaboraviti ljude poput Boska, jer on je pomjerao granice, na kraju krajeva za njega granice nisu ni postojale. Od svih ljudi koje sam upoznao u zivotu, on ce ostati zapamcen kao jedna od najboljih osoba na ovom usranom svijetu.

 

R.I.P. Bole :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pinka, evo sad je bilo, pocinje dnevnik, pa u vestima dana na pocetku...

Исправка.Било је три камере на почетку,једна је значи РТС они су снимали пар минута,друга је пинк,не знам која тепевизија је снимала сво време.

Но добро,прошао ми је прилог на Пинку.На РТС је било мање од минут,можда пола минута,ништа посебно.

Edited by -Diamond-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Space Eater imaat armija na fanovi vo Makedonija i poradi toa negovoto ime nema da umre nikogash, a bash e i toa misijata na sekoj chovek na zemjata-da ostavi pecat po koi drugite kje se sekjavaat na nego.

Bevme vo kontakt nekoe vreme i trebase da gi prati poslednite broevi na The Vault(onoj so 168 stranici) da gi prodademe vo Veles i niz cela Makedonija, za zal toa nema nikogash da se sluchi.

Pocivaj vo mir brate - Makedonskite metalci sekogash kje se sekjavaat na tebe.....

 

http://blitzkrieg.mk/articles/141

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda bi ovo trebalo da napishe neko ko je mnogo bolje poznavao Boska od mene, ja sam ipak bio samo poznanik i `kolega sa yumetal foruma`, ali samo zelim da kazem da mi je bilo izuetno ... recimo drago ili dirljivo, kada sam video da se ipak zaista dosta ljudi koji su znali Boska ovako ili onako, dobro ili povrsno iscimalo da dodje na sahranu, iako je bila na Ub-u, i da se poslednji put pozdravi sa Boshkom i Marijom ... mislim eto samo mi je drago i mislim da ce i ljudi, i roditelji njegovi znati to da cene kao sto bi i Bosko cenio ... eto samo sam zeleo to da kazem ... R.I.P. josh jednom ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Драго ми је што је Влада Џет дошао,као и остали који су се потрудили да нађу слободног времена без обзира на све.

Јесу они у метал хамер мајицама били са НС егзит метал стејџа ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

R.I.P.

Nisam znao coveka, vrsnjaka i kolegu pre svega, ali sam cesto vidjao njegove postove, dosta ih je bilo i svaki je bio pun pogodak.

Tragedija i za njega i za njegovu sestru, tako mladi.

Tesko je izgubiti clana zajednice kojoj se pripada, pogotovo jednog ovako vaznog i ostvarenog.

Poslednji pozdrav

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слажем се са Телконтаром да је прилично дирљиво видети онолику количину људи на сахрани!

Само ме подсећа на то да на крају нико не остане сам кад га више нема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim eto samo mi je drago i mislim da ce i ljudi, i roditelji njegovi znati to da cene kao sto bi i Bosko cenio ...

 

 

Iz razgovora sa njegovima shvatila sam da nisu baš u potpunosti razumeli koliki je autoritet Boško bio u metal svetu.

Pobrinuću se da bar naslute. Ako imate neki drag materijal koji bi želeli da im date a ne znate preko koga to da uradite, možete poslati meni ili mi pustite link.

 

 

Sećam se da sam mu jednom posle više odgledanih spotova na youtubeu rekla "koji si ti underground" i najdivniji osmeh se pojavio na njegovom licu...

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosko i ja kada smo radili intervju za moju emisiju,na jednoj od nasih zajednickih svirki pre otprilike 2.5 godine:

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

 

Izuzetno mi je drago i velika je cast bilo poznavati te.Jos jednom,pocivaj u miru majstore.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta. Nisam ga poznavala licno. Sretali smo se par puta u krugu od nekoliko metara ispred skca, bas jedno vece posebno, a zatim u autobusu prema Sajmu. Okrenuti jedno prema drugom sa dva kraja tog istog autobusa proucavali smo se onako kako se to inace radi, u maniru "znam te, znas me, a ne znamo se. Dva metalera u brlogu penzionera." Znate kako to vec ide.

Stomacina, lezeran autfit, kao da je krenuo po hleb. Zakljucujem da nije vise imao potrebu nikome da se dokazuje. Ipak je imao 29. Opet, sitnih 29.

Zbog ovakvih tragedija pozelim da verujem da zaista postoji bolje mesto.

 

Neverovatno koliko mi je zao. A nisam ga cak ni znala. Uzasno mi je zao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...