Jump to content

R.I.P. Boško Radišić, naš veliki prijatelj


azal

Recommended Posts

Bosko i ja kada smo radili intervju za moju emisiju,na jednoj od nasih zajednickih svirki pre otprilike 2.5 godine:

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

 

Izuzetno mi je drago i velika je cast bilo poznavati te.Jos jednom,pocivaj u miru majstore.

 

Uf, sećam se ovog, čekao sam da završite da unesemo gitare u taj podrum.

 

Lepo je to što, oni koji su ga poznavali iz dana ranog yuma, pa čak i imali neslaganja s njim u pogledu nekih razmišljanja u vezi muzike, su sada tu, sve je to iza nas, i okupio je sve, i stare i nove članove yuma pa se čak i rado sećaju tih dana i tih rasprava jer su one i on deo istorije ovog mesta i činile su sve ovo zanimljivijim. Mislim da nema čoveka, sa kojim nije imao ovde neku diskusiju, pa makar se i ne slagali, svi su sada tu da mu odaju poštovanje. To sve govori o njegovoj veličini.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

4566_1172177985278_1252865694_1989576_6062554_n.jpg

 

Ako se ne varam, slika je iz 2006 godine, kada je HammerFall došao da snima svoj prvi spot u Boegradu.

Slika je uzeta direktno sa snimanja spota, mi smo se nešto zajebavali dok su momci iz benda snimali Natural High.

Edited by Despot!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stomacina, lezeran autfit, kao da je krenuo po hleb.

 

ha ha, baš tako...

 

tortica, čokoladna torta, što bi rek'o prince.

 

e prince, samo da ti se zahvalim čoveče, nemaš pojma koliko smo se puta boško i ja nasmejali tom tvom postu. čak sam ga par dana zvala "tortice". dupe sam mu pomerala zbog čokoladne tortice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au stvarno strashno...

R.I.P

 

Nisam ga lichno poznavao, znao sam ga samo kao RNA sa foruma i kao pevacha Space Eatera, prvo kad sam chuo za ovo na televiziji nisam imao predstavu da je to on sve dok sad nisam video... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошле године сам гледао Болета у Ковину, био је метар од мене, причали о дисковима неким, и у Панчеву пре тога, мислим да је још увек био у војсци али је дошао на викенд, и певао је неке Мејдене у паузи. Увек је остављао енергију са бине, а у Ковину сам му тражио да свирају Милосрдног Анђела али рече он да то не свирају уживо.Ех...

Још увек имам његов број телефона у именику. :sad:

 

Почивај у миру, друже.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strasno...bio na sahrani...

jako potresna situacija.jos mi je njegova majka, kada me je videla i pretpostavila da sam u krugu boskovih poznanika, kroz suze rekla da se cuvamo svi(mi mladi)!!!

tuga...tragedija...nisam coveka bas najbolje poznavao, ali sam ga jako cenio kao pevaca sa jako dobrim i specificnim sposobnostima...

Pocivaj u miru bosko!!!

Pocivajte oboje u miru!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee... :sad:

Tako sam se skenjao zbog ovoga, pre par dana kada sam saznao da su u pitanju Boško i njegovoj sestra.

Što je neko ovde već rekao, nikad me u tolikoj meri nije pogodila smrt nekoga koga nisam poznavao...

A žao mi je... Žao mi je što neću videti kako SE postaje respektabilan bend na thrash sceni, što ih više neću čuti uživo i što neću imati priliku da upoznam Boška.

 

Bole, Marija, počivajte u miru!

Moje najdublje saučešće roditeljima i prijateljima...

 

 

 

 

He's watching over us all now... :(

Edited by Džonee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da je Boško već zaboravljen, ali mislim da je vreme za zatvaranje ove teme. Javio se ko je hteo, cenim da će se sada sve pretvoriti u lamentiranje kako je prošlo 7, 10, 14, 40 dana od smrti i tako dalje... Nepotrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko od toga da je Boško već zaboravljen, ali mislim da je vreme za zatvaranje ove teme. Javio se ko je hteo, cenim da će se sada sve pretvoriti u lamentiranje kako je prošlo 7, 10, 14, 40 dana od smrti i tako dalje... Nepotrebno.

 

 

Ne budi zao. Ima dosta ljudi ovde koji će žaliti za njim i duže od 7777 dana. Sa te strane gledano, tema je beznačajna i može da se zatvori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je zalice se, i to je najbolji pokazatelj koliko je Bosko bio dobar lik,

ali nema potrebe da se patetise na ovoj temi, a sve mi izgleda da ce u to prerasti.

 

Ko je hteo napisao je sta je hteo - kad je to imalo smisla.

 

Modernatori mogu da zatvore temu, pa da ubacuju vesti vezane za ovu temu, (npr. Demo fest posvecen Bosku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...