Jump to content

Okup 04.07. *Kalemegdan* Okup povodom Istorije vol 06


Zen

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A šta mislite o okupljanju gde nećemo da izgledamo i ponašamo se ko metalci, nego ko normalni ljudi? Znači ono da nas ne bude blam, da svi korigujete svoje frizure, brade, odeću i tako to?

 

 

ocigledno da nisi u toku ali od ljudi koji dolaze na ove okupe samo mozda dvoje su barem priblizno pomalo u tom metal fazonu.a sem princa i nema ni jednog truu metalca.ja sam se cudio tome ali izgleda da ove okupe dolazi ovaj pametniji deo okupa.inace slazem se sa tobom biti metalac je sranje,ja nebi nikada voleo da sam metalac jer bi se osecao bezveze

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je pravi metalac na okupima, nema nikakve veze sa oblačenjem. Neka se oblači kako ko hoće. Ali, kad sa mog telefona zasvira Judas Priest - One Shot and Glory, pa me ljudi pored mene pitaju "Šta je to?", radi se o pouzdanom znaku da sam zalutao na okup, misleći da je metalski.

Radi se o pouzdanom znaku da si TI zalutao na okup koji JESTE metalski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i ti si pozer. Slušaš tamo neki vomit, a kad ti dođe da ti treba da povraćaš, nije ti prijatno...

e prinče

i ja sam pozer.

ja slušam metal, ali ne pijem alkohol i ne oblačim se tako. i ne slušam džudas prist. i idem da spavam u 12. i studiram isto tako, i to u dijaspori :sad:

 

pošto vidim da su svi pozeri oko mene, ja ću onda lepo da idem na okupljanje sa njima, jer su isti kao ja; ali ti nisi, jer ti nisi pozer, ti si tr00...

Edited by Prinzessin Tinea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt sta napraviste od teme a nema me 2 dana. :)

 

Delete post

with selected: 62 ?!

 

Princ, Tesa, Wizard, Grinsacbla, Tinea, Hepi legs...

svi po zuti karton, da ne kazete da nisam upozorio. :P

 

 

Edited by 84_KRIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...