Jump to content

2009.07.25. *Zaječar* Steve Lukather


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pitao sam ja pre 2-3 dana, 1700 din (povratna). Za voz je 1150 (takođe povratna), s tim što voz ima samo jednom dnevno, iz Beograda u 16:20, a iz Zaječara u 2:00. Red vožnje buseva (u oba smera) ovde: http://www.bas.co.rs/redvoznje.asp

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBEM TI ZAJECARSKO ROCK POSELO koji neki nazivaju i gitarijadom!

Ovaj "festival" sa ovako bednom organizacijom ne zasluzuje da ugosti zvucnija imena od Atomskog sklonista i Divljih jagoda, ionako je sva publika u tom fazonu... A onda dodje Lukather i organizatori pomere koncert JEBENA 3 SATA unapred i neki ljudi koji su dosli iz Beograda na dva dana samo zbog ovog koncerta (citaj moja devojka i ja), inace im dupe nikada ne bi videlo ni Zajecara ni gitarijade PROPUSTE KONCERT, odnosno dodju na zadnja 2 minuta istog!

Naravno na svim plakatima u gradu lepo pise koncert pocinje u 01:00 (ukrali smo plakat iz grada kao dokaz), sto nam je vec u pocetku poprilicno poremetilo planove za povratak, a onda cujemo da su organizatori VEC 2 DANA ZNALI da ce vreme biti pomereno i NISU nasli za shodno da to dojave prelepljivanjem termina na plakatu ili drugim nacinima kojima se sluze ozbiljni organizatori, sposbni da dovedu neko svetsko ime, za razliku od ovih poselo glavesina.

Razlog zbog koga ovo pisem je, pored deljenja mog besa sa drugima, da ljudima koji mozda nekada planiraju da posete gitarijadu prijateljski dam savet DA JE ZAOBIDJU U SIROKOM LUKU - Divlje jagode mozete cuti i na drugom mestu, a kada budu dovodili nekog ozbiljnog muzicara kao Lukathera (koga je u celom gradu i ovako doslo oko 50 ljudi da cuje) organizatori ce to sjebati, jer narod i ovako boli k... za nekog tamo amera koji tu kao nesto svira bolje od sviju ucesnika prethodnih 43. gitarijade zajedno, on je tu samo da bi plakat festivala izgledao nabudzeno, te kada mu se promeni termin zasto ikoga obavestavati o tome... Nije to Atomsko skloniste pa da se neko uzrujava zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Pera Kojot

Gledao. Nastup trajao, mislim, oko 1h 10min. Valjda, koliko para toliko muzike.

Odlican nastup, forsirao njegovu mesavinu roka i dzeza, uz jedan izlet u bluz: Red House.

Greh bi bio ne pomenuti i ostatak benda: Steve Weingart (klavijaturista), Eric Valentine (bubnjevi) i Carlitos Del Puerto (bas).

Zaista sramota da jedan Steve Lukather privuce ovako mali broj ljudi.

A da je licilo na poselo...ruku na srce, jeste. Ipak, vredelo je doci zbog Stevice i njegovog benda.

Ostatak Gitarijade...nekako sam izdrzao Magmu, a posle prvih par pesama prvog demo benda pobegao sam glavom bez obzira.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo veče je bilo duplo više ljudi nego drugo

 

lukather je bio super! zasmejavao nas je sve vreme i baš je bila opuštena tmosfera ;) izašao je na jedan bis..

organizatori su objavili pomeranje termina,a to što su u srbiji mediji spori i što ni jedog većeg ne zanima gitarijada pa da objavi izmene onda nije ni čudo što je dosta ljudi dezinformisano

 

čemu pljuvanje gitarijade? po ostatku srbije su i čitavi festivali bili odlagani,a i kada bi ministarstvo kulture odvojilo više od 300 000 dinara (tj. 2,2 miliona manje nego što je opština zaječara dala) za ovu manifestaciju onda bi i ličila na nešto

 

lako je pljunuti jedan grad koji je uspeo sve da izvede iz sopstvene produkcije,a niko ne uperuje prst na ministarstvo

Edited by druželjub

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo veče je bilo duplo više ljudi nego drugo

 

lukather je bio super! zasmejavao nas je sve vreme i baš je bila opuštena tmosfera ;) izašao je na jedan bis..

organizatori su objavili pomeranje termina,a to što su u srbiji mediji spori i što ni jedog većeg ne zanima gitarijada pa da objavi izmene onda nije ni čudo što je dosta ljudi dezinformisano

 

čemu pljuvanje gitarijade? po ostatku srbije su i čitavi festivali bili odlagani,a i kada bi ministarstvo kulture odvojilo više od 300 000 dinara (tj. 2,2 miliona manje nego što je opština zaječara dala) za ovu manifestaciju onda bi i ličila na nešto

 

lako je pljunuti jedan grad koji je uspeo sve da izvede iz sopstvene produkcije,a niko ne uperuje prst na ministarstvo

 

 

Slažem se! Jedini ko je podržao gitarijadu u potpunosti je sam grad Zaječar. Jedva da je negde u javnim državnim medijima uopšte spomenuto nešto, a i to je uglavnom bilo na dnu neke stranice, na 1/8 cele strane. Termin je zvanično pomeren na molbu Lukather-a dva dana pred nastup, a organizatori su to odmah objavili. I organizacija je bila fina. Lukather je bio prezadovoljan! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...