Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Posle najnovijeg gafa sto se organizatora Metal koncerata u nas tice, slobodno se moze reci da su svi isti. TN biduje jer im se moze. L ponistava legalne karte jer im se moze.

Isti su. Ili, u najboljem slucaju, kad bi se trazilo ko je bolji, morao bi da biras manje od 2 zla. Ali "eticki" gledano - isti su.

Jedino sto prosecan posetilac moze da uradi, je da "moli" da se interesi organizatora i njegovi interesi poklope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto prosecan posetilac moze da uradi, je da "moli" da se interesi organizatora i njegovi interesi poklope.

Nema sta da 'moli', jer su im se interesi poklopili : organizatori organizuju zbog ljubavi prema metalu, a posetioci dolaze upravo zbog ljubavi prema metalu. Sta ima vaznije od ljubavi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle najnovijeg gafa sto se organizatora Metal koncerata u nas tice, slobodno se moze reci da su svi isti. TN biduje jer im se moze. L ponistava legalne karte jer im se moze.

Isti su. Ili, u najboljem slucaju, kad bi se trazilo ko je bolji, morao bi da biras manje od 2 zla. Ali "eticki" gledano - isti su.

Jedino sto prosecan posetilac moze da uradi, je da "moli" da se interesi organizatora i njegovi interesi poklope.

 

Da li si apsolutno siguran da TN biduje, sta god da to znaci? I da li si 1000% siguran da bi neko van posla trebalo da brine bas o takvim stvarima? Za otkazivanja, kao sto rekoh, slazem se. Iskljucivi su krivci organizatori, i treba sve uraditi da se to svede na najmanju mogucu mjeru. Za Legacy ulaznice necu da komentarisem, ne bih da ulazim u to, mada ti odmah mogu reci da ne bi nista ponistavali, jer nije kriv ko je kupio. Ioanko mislim da ce se lik na kraju javiti i vratiti karte. Sve nas prozivaj do mile volje, ali samo mi daj jedan primjer kad smo se neeticki ponijeli i prema jednom fanu, i da li si cuo ruznu rijec ili posprdan ton od bilo koga iz TN prema nekom fanu ili ovdje ili bilo gdje? Molim te, reci.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako,

 

Ja vas licno ne znam ni jednog. Idem redovno na koncerte jos od 2003. godine, bio sam na prvom organizovanom od strane Legacy-a, behu Destruction i Candlemass...Castle Fest komplet sam uzeo medju prvima. Za otkaz CF-a sam saznao na LF-u, ako te interesuje od koje osobe - posali mi pp. Verujem da ste za to znali i pre, pa onda stoji pitanje - sto niste objavili? Licno znam 3 osobe koje nisu isle na LF jer su stekale za CF.

Danas, osim ako se ne plasim da se nece rasprodati, karte vise necu uzimati u pretprodaji, jer sam se razocarao u organizatore. Nije da sam nesto ocekivao specijalno, samo to neko fer ponasanje. Ono isto sto trazite od fanova.

 

Za bidovanje ne znam sigurno, i nas ne treba da zanima. Slazem se. Ali, kad vidis da su karte kod nas ili skuplje ili jednake kartama napolju, onda pocnes da kopas. Mada, sad je tu internet pa i ne moras da kopas.

Meni smeta sto vi (TN) pokusavate da dranjem najvecih fanova bendova koji dolaze namaknete bar nulu, ako ne i nesto vise. Niste svesni situacije. Nemate muda da, recimo, stavite sada Cannibale 1800, mozda i 1500. Ja vam garantujem da bi doslo vise ljudi, mozda i puna sala. Niste realni. Flamese da ne spominjem. Ja bi licno dosao da je karta bila koju stotku manja. Ne volim nesto bend, ali me interesuje da vidim. Amon Amarth isto (ok, ne radite ga vi). Da je karta 1500 100% bih otisao, da je 1800 premisljao bih se, ali bih otisao.

 

Drugo, dilentatizam oko Metal Battle-a...tamo sam lepo rekao da je postenije da ne radite, nego da se brukate. Isto kao i sa otkazivanjem koncerata (tj. ako niste spremni da puknete, nemojte ni raditi). Radite malo, ali kvalitetno.

 

Vas, kao TN, konkretno nisam ni imenovao da pljujete fanove, meni je zasmetala sad ova tema oko Sodom karata.

Doduse, na vasim temama sam par puta vidjao postove u stilu "ako vam se ne svidja, ne morate da dodjete". Kao da se divlji kapitalisti, tj. ove gazde sto drze radnike na crno, rabe ih, ne isplacuju im plate 6 meseci, i kad se radnici pobune onda je "ako ti se ne svidja - pali".

To je bahato. Naravno, moze vam se. Ali poenta je da animirate fanove, ne da ih terate. Niko vama ne trazi karte za dzabe.

 

edit: ispravljene slovne greske

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kratko

- Karta za Cannibale je 1800 dinara!

- Nije istina da otkazujemo koncerte kad puknemo. To se desilo na Castle-u, i Jon Olivi i nikad vise. Jedino ako nemas misljenje da je sve ostalo bilo sjajno, i proslo fenomenalno.

- Tebi hvala za sve ulaznice kupljene za koncerte u nasoj organizaciji, nadam se da si se dobro proveo.

- Nikad nismo rekli - "ako ti se ne svidja, ne dolazi". Ja sam samo nekoliko puta rekao, da, ako je nekome skupo, ne MORA da dodje. Ne, ne treba. Nazalost, zivimo u drzavi gdje cesto nemamo za osnovne stvari, a ne za koncerte. Ja u zivotu svaki dan kupujem nesto sto mislim da je skupo, ali nisam kadar da mu mijenjam cijenu. Sta mogu.

- Juce sam cuo da je za Simply Red karta bila 4000. :( Izgleda da sve ide u nedogled. Ja samo mogu da ti kazem da je za metal koncerte u velikom SKC-u svaka karta preko 25 evra bezobrazluk, a za mali SKC preko petnaestak. Iskljucivo moje licno misljenje.

- Za Metal Battle, reci to bendu koji je pobjedio. Oni se itekako raduju, i ja sam ponosan sto vec drugi put dajemo priliku bendu da ode na Wacken. Ja, da mogu ikako, sigurno bih clanove svog benda nagovorio da ulozimo po 100-150 evra, i odemo na Wacken da sviramo i uzivamo 3 dana.

- Vjeruj mi, nisu stvari crno bijele kao sto izgleda. Kao da nisam svjestan da su otkazivanja svih koncertnih organizacija za metal u Srbiji toliko smorila ljude, da to nije normalno. Posebno ako se dese na dan koncerta. Uzas. Kao da ovde ima oprecnih misljenja. Ja sam se iz price povukao zbog ljudi koje zanima samo da se prepiru, i lijece neke licne nesuglasice i stavove, a covjek koji zaista samo nesto pita ili da dobronamjernu kritiku, nikad nece ostati bez odgovora.

- Sto se cijena tice, vidices vec na slijedecem koncertu kakvo je stanje.

Za sada:

 

Sonata Arctica 23 evra

Cannibal Corpse 19 evra.

 

Nije deranje fanova. Nikad nije ni bilo. Karta za 5 dana Castle-a kostala je 55 evra, pa 65. To je ono sto nam se najvise zamjera, a ja ne vidim razlog.

 

Pozdrav!

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda su organizatori zli vanzemaljci, ne znam, ali ovako sa strane kapiram da Sodom tiket pritisak nije napravljen da bi se izivljavali na fanovima, vec da bi se taj ko je dobio karte odvratio od ideje da ih prodaje dalje, ako je tu ideju uopste imao. Znam da bi svi voleli da cuju "slobodno preprodajte i delite te karte, castimo vas" ali ne ide sve u zivotu po planu jebi ga. :lol:

Sve u svemu, spanska serija. I nije mi jasno zasto pojedinci sa obe strane moraju toliko da mrace, sve ove malverzacije su naspram telekoma, eps-a i ostalih koji nas jebu u mozak - mala maca. Navrzli ste se kao da je u pitanju prodaja organa jebo te.

Bolje da se nadjete na nekoj livadi pa se nashamarate ko ljudi, mozda i na nedeljnoj bazi. Ako krene, mozete da prodajete ulaznice za meceve i eto nove srece :)

 

 

 

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo kratko

- Karta za Cannibale je 1800 dinara!

- Nije istina da otkazujemo koncerte kad puknemo. To se desilo na Castle-u, i Jon Olivi i nikad vise. Jedino ako nemas misljenje da je sve ostalo bilo sjajno, i proslo fenomenalno.

- Tebi hvala za sve ulaznice kupljene za koncerte u nasoj organizaciji, nadam se da si se dobro proveo.

- Nikad nismo rekli - "ako ti se ne svidja, ne dolazi". Ja sam samo nekoliko puta rekao, da, ako je nekome skupo, ne MORA da dodje. Ne, ne treba. Nazalost, zivimo u drzavi gdje cesto nemamo za osnovne stvari, a ne za koncerte. Ja u zivotu svaki dan kupujem nesto sto mislim da je skupo, ali nisam kadar da mu mijenjam cijenu. Sta mogu.

- Juce sam cuo da je za Simply Red karta bila 4000. :( Izgleda da sve ide u nedogled. Ja samo mogu da ti kazem da je za metal koncerte u velikom SKC-u svaka karta preko 25 evra bezobrazluk, a za mali SKC preko petnaestak. Iskljucivo moje licno misljenje.

- Za Metal Battle, reci to bendu koji je pobjedio. Oni se itekako raduju, i ja sam ponosan sto vec drugi put dajemo priliku bendu da ode na Wacken. Ja, da mogu ikako, sigurno bih clanove svog benda nagovorio da ulozimo po 100-150 evra, i odemo na Wacken da sviramo i uzivamo 3 dana.

- Vjeruj mi, nisu stvari crno bijele kao sto izgleda. Kao da nisam svjestan da su otkazivanja svih koncertnih organizacija za metal u Srbiji toliko smorila ljude, da to nije normalno. Posebno ako se dese na dan koncerta. Uzas. Kao da ovde ima oprecnih misljenja. Ja sam se iz price povukao zbog ljudi koje zanima samo da se prepiru, i lijece neke licne nesuglasice i stavove, a covjek koji zaista samo nesto pita ili da dobronamjernu kritiku, nikad nece ostati bez odgovora.

- Sto se cijena tice, vidices vec na slijedecem koncertu kakvo je stanje.

Za sada:

 

Sonata Arctica 23 evra

Cannibal Corpse 19 evra.

 

Nije deranje fanova. Nikad nije ni bilo. Karta za 5 dana Castle-a kostala je 55 evra, pa 65. To je ono sto nam se najvise zamjera, a ja ne vidim razlog.

 

Pozdrav!

 

- CC 1800? Ja se izvinjavam onda, ja sam negde procitao 2000. Ja onda dolazim 100%, mada sam bio i pre.

Ja vam samo kazem da morate da gledate trziste na kojem obitavate, pokusajte jedan-dva koncerta i sa nizom cenom (mada, evo sada vidim da si to na kraju posta i rekao tako da je ok).

 

- "Ja sam samo nekoliko puta rekao, da, ako je nekome skupo, ne MORA da dodje" je ista stvar, mozda nisi imao nameru da budes bahat, ali tako se cini.

 

- Sto se benda tice i toga da se raduju, radujem se i ja sto dolazi Cynic, posebno zbog njihovog prvog koncerta. Dao bih i 3000 jer sam bas fan, ali to nije realno. Isto kao sto nije realno da bend placa sam sebi put. Moguce je, ali nije realno. Jer te pare bend moze da da na opremu, snimanje itd.

 

- Sto se CF-a tice, cena je bila odlicna, ideja je bila odlicna. Toliko odlicna da sam ja od pocetka sumnjao da ce se odrzati. Na kratko bih se zaneo da ce se odrzati kad cujem neku novu najavu koja me obraduje, ali se nisam iznenadio kad sam cuo za otkaz, mada sam opet bio mnoogo razocaran. To je ono "imao, a nemao".

 

Sto se Simply Red-a tice, tolika je cena jer im se moze. Vama, kao i ostalim organizatorima se vise ne moze (mada je cak dotle doslo da bi se mozda moralo i davati "ispod" cene, jer ljudi nemaju para).

Sto se najave novih cena tice, nadam se da ce ih biti.

 

Pozz

 

_______________________________________________________________________

 

@House of Voivod:

Masis poentu. Nije pitanje preprodaje karata, vec bahatog ponasanja. Konkretno, ovamo se prica o "metal brothers united", pljuje se konkurentska agencija za bidovanje, a ovamo se ta bahatost ponavlja kad njima odgovara. Ne znam da li si imalo pratio slicne teme.

Ja nisam nigde pljuvao ni TN, ni L, ni posle Castle Festa, ni posle Legacy Fest-a ,ni posle Destrukcije. A pljuvanja je bilo...

 

Meni je samo zapalo za oko ponasanje "to radimo jer nam se moze", tipicno za neki mainstream. Organizatori i fanovi su uzajamno povezani, jer ovde nema sponzora kao sto Arena recimo ima. Ne smes sebi dozvoliti ovakve stvari ako ocekujes neku solidarnost.

Pa ja da sam ovaj lik sa 14 karata, ja im ne bih vratio iz principa, jer su odmah djonom nastupili "mi smo karte ponistili", a ovamo mole osobu da im vrati karte.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro h.j. 1800 bi dao,2000 ne?daj brate.e 200 din je stvarno mizerija.kladim se da si sigurno u ova zadnja dva dana na neku potpunu besmislicu koja ti u zivotu nista nije trebala dao 200 din.tako je sa svima,kakvog god da su imovinskog statusa.ne mislim direktno na tebe,ali neki kazu frubiju i ekipi da se za 35000 ciganisu,a vamo 200 din onda nije ciganisanje?

 

1800 din je prvi set karata,2000 je kad se te rasprodaju,zar ne,elderane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, nije to toliko realna, koliko "psihicka" razlika, ako kapiras. Sta mislis, zasto je cena nekog proizvoda 9.99, a ne deset? Slazem se da nije neka razlika, ali je dovoljna da ljudi apsolutno odbace mogucnost da odu na koncert, ili da se premisljaju, pa sednu kuci da slusaju pesme doticnog benda i prelome i odu. Kapiras?

 

A i doduse, kada dinara nemas 200 kinti mnogo znaci. Mada, ponavljam, vise je to psihicka razlika.

Edited by H.J

Share this post


Link to post
Share on other sites

200 kinti je jedno ljudsko pivo sa sve bakšišom za šank-lady. 200 po 200 i eto ti nazidane cene. Baš ZATO što je nama "200 kinti sića" tolerišemo "roundups on prices"

 

btw Simply fucking Red je bio 2950 za glupavi Kalemegdan, ako nam je taj koncert uopšte reper za bilo šta, jer su ljudi zatvarali karijeru

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw Simply fucking Red je bio 2950 za glupavi Kalemegdan, ako nam je taj koncert uopšte reper za bilo šta, jer su ljudi zatvarali karijeru

Moze biti reper, u smislu da je ovdasnjim 80`s pop sminkerima/mejn strimerima taj bend bend bitan kao prosecnim metalcima Iron Maiden. Kakvu god cifru da stavis, rasprodace se.

 

Ne smes sebi dozvoliti ovakve stvari ako ocekujes neku solidarnost.

Tu si u pravu.

Edited by House of Voivod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ja se opako oštrim za pro-pain (ćak povremeno,jebavam ženu uz s/t album,da budem što žešći do septembra),ali ako saznam da se to otkazuje,dolazim u bg,bijem organizatore,i nepitam šta je razlog,dok sve serkutiće ne progutaju.

 

potpis.overa: petar v.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Na dan kada sam krenuo da uzmem karte za mene i 10 ortaka za sve dane Castle festivala saznadoh ovu vest. Kao da me grom pogodio. Jos uvek se oporavljam od soka. Ja kao jedan od najvatrenijih metalaca u sumadiji i pomoravlju nisam stigao (nisam imao ni sredstva u tom trenutku) da toliko ranije uzmem karte. Jebiga i mesec dana pre koncerta je po meni mnogo. Sad ja kao treba da isplaniram ceo zivot i da vec sada uplacujem za ulaznice za oprostajne koncerte grupa koje su se tek oformile!!! A kada vec kretoh sa pricom da nastavim. Gde vam je REKLAMA? Ja ni jednu nisam video!!!! To sto mozda stavite sliku 1x1 cm u neke seoske novine nista vam ne znaci. 90 % ljudi nisu ni culi za taj festival dok im ja nisam rekao. On bi se verovatno i odrzao, a oni ne bi ni znali za to!!! Video sam da pricate da ste se reklamirali!? Ako stvarno ne znate sta je reklama evo ja cu vam za neki sledeci dogadjaj volonterski pomoci u tome jer je evidentno da vam je pomoc potrebna. :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sta da 'moli', jer su im se interesi poklopili : organizatori organizuju zbog ljubavi prema metalu, a posetioci dolaze upravo zbog ljubavi prema metalu. Sta ima vaznije od ljubavi?

 

Хахахахахахахахахахахахахахаха!!!!!!!!!!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dan kada sam krenuo da uzmem karte za mene i 10 ortaka za sve dane Castle festivala saznadoh ovu vest. Kao da me grom pogodio. Jos uvek se oporavljam od soka. Ja kao jedan od najvatrenijih metalaca u sumadiji i pomoravlju nisam stigao (nisam imao ni sredstva u tom trenutku) da toliko ranije uzmem karte. Jebiga i mesec dana pre koncerta je po meni mnogo. Sad ja kao treba da isplaniram ceo zivot i da vec sada uplacujem za ulaznice za oprostajne koncerte grupa koje su se tek oformile!!! A kada vec kretoh sa pricom da nastavim. Gde vam je REKLAMA? Ja ni jednu nisam video!!!! To sto mozda stavite sliku 1x1 cm u neke seoske novine nista vam ne znaci. 90 % ljudi nisu ni culi za taj festival dok im ja nisam rekao. On bi se verovatno i odrzao, a oni ne bi ni znali za to!!! Video sam da pricate da ste se reklamirali!? Ako stvarno ne znate sta je reklama evo ja cu vam za neki sledeci dogadjaj volonterski pomoci u tome jer je evidentno da vam je pomoc potrebna. :rockdevil:

 

Prijatelju, sve te shvatam. Znam da mnogi nisu imali novac. Ali, i pored toga i svih procjena koliko bi ljudi moglo biti, sa 300 i kusur karata na manje od mjesec dana bi i Bil Gejts otkazao. Vjeruj mi. To se ne radi tako. Ako pucas, a onda pukni bar spektakularno u stilu, a ne da pola bendova ne odsvira, pola ne dodje, oni sto dodju budu nezadovoljni, a sve skupa izgleda prilicno jadno. Ne ide tako. Bolje otkazati i suociti se sa time.

Za reklamu - nemam komentar. U dnevnim novinama Castle je bio zastupljen kao exit, po Beogradu je bilo plakata od decembra, a i u vecini gradova Srbije. Postojali su bilbordi, a ne znam vise sta na internetu nije pokrenuto. I kazes da nije bilo reklame? Nikako se ne mogu sloziti.

 

-Jos samo odgovor na jednu zlobnu opasku, da je Castle bio otkazan i prije Legacy-ja. Ne mozete shvatiti koliko smo zelili i iscekivali da Legacy nekako proda bar 2000 karata, jer nam je to bar mogao biti neki reper da kod nas mora biti makar 4000.

Na dan legacy-ja saznaje se da je otkazan Slayer, a Legacy se odrzava onako kako se odrzava :(

Narednih dana smo dali sve od sebe da se digne kredit, bilo sta, samo da odrzimo fest, makar i u krnjoj verziji. Nije moglo.

Nasa greska, o tome smo vec pisali, reklo se sve sto se moglo. Mozda nema potrebe ponovo sve to potezati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, za sve organizatore koji rade neke koncerte za vreme trajanje Univerzijade, obavezno polepite dosta plakata oko Belvila, Expoa, Arene i drugih većih borilišta, možda ima stranaca koji bi skoknuli. ;)

 

Pročitah u V.novostima pre neki dan zanimljivu priču, o Albancu koji se prijavio za volontera na Univerzijadi, i osim što je dečko dao skroz kul intervju, bez ikakve politike i to, skrenulo mi je pažnju to da će, između ostalog, u Beogradu posećavati heavy metal koncerte. :D Pa mi tu pade na pamet ova ideja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja prodjoh u to vreme mnoge gradove sto privatno, sto poslovno i ne videh ni jedan jedini plakat sem u Beogradu. Na TV-u dok ne date reklamu mozete da zaboravite na svaku organizaciju. Ako necete da se reklamirate na TV-u recite unapred da se ne zanosimo bez ikakvog razloga. Da sam znao da za takav jedan dogadjaj nema TV reklame ja se ne bi zaludjivao da cu videti Avantaziju. 300 karata je mnogo s obzirom na obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend za svaku zemlju trazi isti honorar. Sad cu da lupim, ali recimo:

 

Za Francusku traze 1000 evra. Za Nemachku traze 1000 evra. Za Bugarsku traze 1000 evra. Zashto da za Srbiju ne traze 1000 evra? Da bi tebi bilo jeftinije jer zivish u Srbiji, zemlji treceg sveta?

 

Iz prve ruke, barem jednog odredjenog benda, mogu da kazem da to nije tacno. Razlikuje se od slucaja do slucaja, ali menadzeri i bend su upoznati, ili moze lokalni promoter da ih upozna sa situacijom, stanjem, prosekom posecenosti koncerata, stanjem u zemlji itd, itd... Od slucaja do slucaja, neki bendovi traze istu kolicinu para za razlicite lokacije, a neki ne. Dalje je stvar kako ce se menadzment i organizator dogovoriti, pa da organiztor proceni da li se isplati ili ne, ali generalno ne vazi uvek pravilo da je ista cena za nastup u Nemackoj i u Srbiji, kao sto je i razlika u ceni izmedju festivalskog nastupa i solo koncerta i koncerta na turneji.

 

Bio sam triput u Hrvatskoj. Tamo je, sem ulaznica za koncerte, sve ostalo skuplje.

Ti si onda u svemu poseban, pa mora da si bio u nekoj paralelnoj Hrvatskoj. Prvo zavisi gde kupujesh, drugo morash i da gledash odnos zivotnog standarda prema cenama. Hrvatska jeste skupa, ali ako zivish u Srbiji, Srbija je skuplja.

 

Mislim da su Dark Tranquillity preskupi. ;) Ali bash. ;)

Uzevsi u obzir koliko ljudi ovde njih slusha, bend mi morao da plati organizatoru da ih dovedu :rolleyes:

 

 

Samo bih zeleo da kazem svim ovim dezurnim pljuvacima po Legacyu, a i po Terranostri, da ako im toliko ne odgovoaraju ne moraju da idu na koncerte. Pitao bih vas samo sta biste pricali da ni jednih ni drugih, a ni onih trecih tj. ostalih nema, i da niko ne dovodi ni jedan metal bend kod nas. Ne znam sta je vama poenta ove teme, da se pravite pametni, i pljujete sve ostale, mozda bi vam bili Ok da vam svi daju karte za dzabe. Ja se nadam da ce makar vecina organizatora koncerata kod nas da procita onih nekoliko pametnih postova ovde, jer je ocigledno da su u svom radu gresili, svi nasi organizatori, pa da ce mozda nesto pametno da se izvuce iz ove rasprave, a sa takvim pljuvanjem nit sta pametno donosite na ovu temu, niti vi samo ispadate pametni.

 

edit: i da u drzavi u kojoj vlada, haos, nesredjonost i korupcija u mnogim ozbiljnijim stvarima, i gde covek za ubistvo moze da odlezi 6 meseci, sta ocekujete od stvari kao sto su koncerti, autorska prava i slicne sitnice .

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Маркетинг је кључна ствар у категорији шоу-бизниса. А да се не лажемо, организовање концерата такође спада у ту категорију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim ove mudrace, shto porede situaciju u Srbiji sa Francuskom, Nemackom ili Svedskom. Sto se tice koncerata van Beograda:

 

Hellhammer 2003 (ako se ne varam te godine je bio, ili 2004) - Nisam bio, al ako se dobro secam price, nije bilo ni 400 ljudi.

Castle Festival - 300 karata.

 

Toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...