Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Ma agencije nam se raspadaju, ne zna se šta je sa koncertima za koje se šuška da su otkazani, nema informacija za one koji nisu, Tarjin koncert bio rasprodat prošle godine, sada bukvalno ostavljen datum za nas a niko neće da se prihvati organizacije! ???

 

Oct 12 2009 8:00P tba Sofia

!!!!!!!!!!!!!!

Oct 14 2009 8:00P Tivoli Ljubljana

 

 

pa ko je lud da opet baca pare na tu finsku kurvu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ovde najbitnija stvar što se radi o Tarji, već što se radi o izvođaču čiji je koncert bio RASPRODAT. Sada, kada se toliko priča o (ne)isplativosti koncerata i kada imamo silna otkazivanja, tog istog izvođača niko neće da bukira, + sam čuo priču da je i za prošli put neko hteo da biduje i preotme koncert Legacy-ju... Živo me zanima, zašto su veoma uspešni koncerti npr Theriona i Kamelota mogli da dožive reprize u samo godinu dana, a po prodaji još uspešniji Tarjin ne može. Da nije više organizatora namirisalo keš pa na kraju šipak...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zanima da li su svi koji su kupovali sodom-destruction paket karata dobili svoje pare nazad (mislim na 1500kinti od destructiona)? proslo je 3 meseca frubi mi je mesec-mesec ipo obecavao kako ce mi uplatiti na ziro racun sto se naravno nije desilo,a kartu sam mu poslao nazad kako je trazio.kontaktirao sam ga ovde preko poruke,ostavio komentar na profilu,na legacy forumu sam ostavio post na temi,poslao poruku njegovom burazeru i poslao im i mail ali dzaba niko nista neodgovara.teski bezobrazluk.nije tih 1500din neka ogromna para,ali opet video sam na forumu par ljudi koji su isto pitali kada ce dobiti svoje pare nazad,pa me zanima da li su ih barem oni dobili? i sta je sa legacy fan club-om jel ima ista od toga(mislim na one diskove i sta je sve bilo receno) ili je to bio jos jedan nacin zarade da se okrene na brzinu 50.000din?

 

 

Evo ti si četvrti,još malo pa ćemo imati veliki ZAJBEO NAS FRUBI ZA PARE METAL CREW

 

@Toksa

 

Jebote kako Finska nije skandinavska zemlja,pa nalazi se na skandinavskom poluostrvu,zar ne???!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glede Tarje Turunen, radi se o njenoj "Second Leg of the Storm tour", koja obuhvaća zemlje u kojima nije nastupala prošle godine. Dakle, management banda vjerojatno i nije imao u planu Srbiju, a ako i jest---rasprodani koncert sam po sebi ne mora značiti da je bio isplativ za organizatora.

 

I Dream Theater su gotovo rasprodali koncert u Zagrebu 2007. na ljeto. Dobili su dobru ponudu i za nastup u ZG u sklopu jesenske Prog turneje, ali band ovog puta izričito nije htio svirati u Zagrebu. Naprosto imaju drukčiji plan za jesen, što ne znači da neće kroz par mjeseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Frubi se sad zeza sa Elldomarom na nekom morskom valu,nelogovani gledaju šta pišete po forumu,dok ga eldomar pita:''šta ćemo sa parama od forumaša?će mi kupiš onu orglićicu sa lobanjama,baš je emo goth.''

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda ako imas 15 godina ili volis sa muskarcima da se ljubis.

A sto, ja bi da opet idem da jurim mlade gothbitcharke :mrgreen:

 

 

Frubi se sad zeza sa Elldomarom na nekom morskom valu,nelogovani gledaju šta pišete po forumu,dok ga eldomar pita:''šta ćemo sa parama od forumaša?će mi kupiš onu orglićicu sa lobanjama,baš je emo goth.''

E aj ne seri o stvarima o kojima nemash pojma. Prvo kaze se Elldamar, drugo pomenuti Ell se ubija od posla u Holcimu vec mesec dana, a od zarade od metal koncerata u Srbiji kupio je Orbit i dva Snikersa ... :rolleyes:

 

 

Sto se Tarje tice, ne znam da li bi se isplatilo dovesti je ponovo, ja svakako ne bih ishao opet, ali kapiram da ima dovoljno mladih gothicarki da odu na koncert i posle ostave 2525435656546 postova na temi NW kako Anette ne zna da peva i kako je Tarja boginja koja je stvorila metal, svet, zivotinje, biljke, anal cream pie i svinjski grip.

 

 

Mene vishe zanima sta je sa kartama za EGY & Sonatu :mrgreen:

 

 

P.S. Finska geografski ne spada u Skandinavsko poluostrvo, ali Istorijsko-politcki spada, tj zbog blizine i povezanosti smatra se Skandinavskom zemljom, barem u Kulturoloskom i Politickom smislu, iako striktno geografski to nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Toksa

Naš'o si oko čega ćeš da drviš... :P Čak ti i na toj Wikipediji piše:

Worldwide, casual and unofficial use of the term "Scandinavia" is a common reference to Denmark, Norway, and Sweden, but also includes Finland, Iceland, and the Faroe Islands

 

EDIT: Evo lepo reče Telcontar...

 

Glede Tarje Turunen, radi se o njenoj "Second Leg of the Storm tour", koja obuhvaća zemlje u kojima nije nastupala prošle godine. Dakle, management banda vjerojatno i nije imao u planu Srbiju, a ako i jest---rasprodani koncert sam po sebi ne mora značiti da je bio isplativ za organizatora.

Rekao je Frubi (Legacy promotion) da su dobili ponudu da rade koncert 13. oktobra, ali ga oni neće raditi. Prošle godine je dan nakon Beograda nastupala u Bugarskoj, ove godine će ponovo. Ponavljaju se i Češka i još neke zemlje...

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

E aj ne seri o stvarima o kojima nemash pojma. Prvo kaze se Elldamar, drugo pomenuti Ell se ubija od posla u Holcimu vec mesec dana, a od zarade od metal koncerata u Srbiji kupio je Orbit i dva Snikersa ... :rolleyes:

 

 

Sto se Tarje tice, ne znam da li bi se isplatilo dovesti je ponovo, ja svakako ne bih ishao opet, ali kapiram da ima dovoljno mladih gothicarki da odu na koncert i posle ostave 2525435656546 postova na temi NW kako Anette ne zna da peva i kako je Tarja boginja koja je stvorila metal, svet, zivotinje, biljke, anal cream pie i svinjski grip.

 

 

Нисам се оволико смејао не памтим. :):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Da, posle onoliko ploča koje je oglasio i onakvog dizastera finansijskog koje je imao ovog proleća, baš se brčka.

Daj bre.

 

 

Mozda se u medjuvremenu bavio prostitucijom.davao se gladnim kurca babama za pare.

 

E aj ne seri o stvarima o kojima nemash pojma. Prvo kaze se Elldamar, drugo pomenuti Ell se ubija od posla u Holcimu vec mesec dana, a od zarade od metal koncerata u Srbiji kupio je Orbit i dva Snikersa ... :rolleyes:

 

 

Malo li je?

On jede orbit,a malo ciganće ni za tursku žvaku nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам се оволико смејао не памтим. :):):):):):)

Ali realno kaže čovek. Ja baš zbog tih mladih gotičarki i računam da bio koncert ponovo bio uspešan, kao da su one išle na nešto drugo tokom godine pa nemaju para. Od nas nostalgičara koji bi išli da čuju onih par matorih stvari NW ne bi sad bila puna ni mala sala. :)

 

To i mene zanima. :)

Mene više ni ne zanima, pare koje sam ostavio za tu kartu, morao sam da potrošim na druge stvari, tako da mi sada odgovara delay. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali realno kaže čovek. Ja baš zbog tih mladih gotičarki i računam da bio koncert ponovo bio uspešan, kao da su one išle na nešto drugo tokom godine pa nemaju para. Od nas nostalgičara koji bi išli da čuju onih par matorih stvari NW ne bi sad bila puna ni mala sala. :)

 

 

Знам, зато се и смејем. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skandinavija je kulturna i povijesna regija u sjevernoj Europi koja se sastoji od većeg dijela skandinavskog i jutlandskog poluotoka, te otoka između njih. Regija obuhvaća tri suverene države:

 

* Danska

* Norveška

* Švedska

 

Ove se tri zemlje međusobno priznaju kao dijelovi političke i kulturne regije od sredine 19. stoljeća kada su nacionalistički pokreti u tim zemljama bili na vrhuncu (skandinavizam). Regija je dobila ime prema poluotoku za kojeg se pak misli da je nazvan prema povijesnoj provinciji Skåne (Skanija) smještenoj u današnjoj Švedskoj na južnom kraju skandinavskog poluotoka.

 

Prije sredine 19. stoljeća regija je uključivala veće područje sjeverne Europe usporedivo s modernom "Velikom Skandinavijom":

 

* Danska-Norveška

* Švedska-Finska

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nema veze s temom, ali se na neki način ipak tiče organizacije..Da li se još nekom čini da je bina na Tarji bila prenisko ili ja samo tripujem? Znam da sam na Kamelotu sve video kako treba, a bio sam na približno istom mestu. Na Tarji sam morao da devojku pentram na stubove kako bi nešto videla, a posle sam čuo komentare (madih gotičarki ;) ), kako su uspele jednom da joj vide glavu i bile su srećne zbog toga..Jel se bina posebno namešta za svaki koncert?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...