Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

hehehe a koja sad glumi starletu u Sireniji, onu plavu krshnu su sutnuli koliko se secam i od tad ih ni ne pratim (a steta, taman bih se uzbudio lepo pred Therion onomad)

 

Sad je jos bolja riba, neka Spanjolka, gledao sam spot kao besan zbog nje :rockdevil: a i ima glasic :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da ne bi trebalo da se prave koncerti istog zanra,jer svki koji ce doci na sireniu doci ce i na leaves...

 

Da, ali je i karta zato skuplja. Kad se napravi koncert dva potpuno različita benda, na kraju niko neće da ide jer je preskupa karta samo za taj jedan bend koji im se gleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ovo nasla u Sirenijinom blogu. A i nova pevacica im je bolja od stare. A ima i Stream of Passion, Leaves' Eyes... Mislim, Liv. Bilo bi lepo cuti je uzivo makar jednom. Kad vec ne dovodi niko Tarju koja je kako cujem, bila kao na tacni, mogli bi makar ovo.

Edited by Leona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto na tom touru vredi je Stream Of Passion, kakva bre Sirenia i ovi ostali...

Sl;azem se.

 

Taj Ostavlja' Oci je najdosadniji bend koji sam gledao.

I sa ovim se slazem. :D

 

. Mislim, Liv. Bilo bi lepo cuti je uzivo makar jednom. Kad vec ne dovodi niko Tarju koja je kako cujem, bila kao na tacni, mogli bi makar ovo.

 

pa koliko sam ja upucen Tarja je bila u BG-u. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedete vi govna malo, pola klinaca ovde procitalo na netu da Atrocity ne valja pa sad pametuje. A i jebesh Atrocity, jesu sranje, samo sto ih pola yum klinaca nije ni culo nikad. jebesh Atrocity pored Leaves Eyes i Sirenia. Eeeeej Sirenia. Morten Fuckin' Veland. Shto se mene tice treba ON da bude headliner headlinera, a ovi ostali da mu nose flashe sa vodom i vezuju pertle.

 

:rockdevil::rockdevil::rockdevil: . Leaves Eyes nije nista posebno, ali zato pevacica ima opasno poprsje koje voli da gura pod nos uspaljenom muskom delu publike. Na koncertu je koliko se secam obrisala sike nekom maramom(ili slicno) i dala liku iz publike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti uzmi pa organizuj. :)

 

Vi kao da mislite da organizatori kod nas su zli ljudi koji kada imaju recimo Tarju na tacni nece da dovode, zato sto ne vole da zaradjuju pare, nego vise vole da otkazuju koncerte i gube novac. Ima tu 1000 stvari jbt. :)

 

Slazem se da je leaves eyes ubio od smora na kamelotu. :)

Edited by :matija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mozhe da ga nazove i Shitenia ako hoce, taj covek nema losh album iza sebe. Tristania je propala kad je on napustio bend :meshuggah:

 

Nego kad smo vec kod Sirenie, da li je iko upucen shta se dogadja sa onom njihovom, po meni najboljom pevacicom, shto je arlaukala na "At Sixes and Sevens", tj prvom albumu. Ona je bila neki session member koliko se secam ... ali ne znam da je pevala igde drugde ?? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ortak nabavio profi aparat, pa ga zanima kako se odbijaju novinarske kreditacije za koncerte?

 

Kako se odbijaju? Vrlo lako, odjebu te i kraj. :D

 

A za slucaj da te zanima kako se DObijaju - treba da imas medij za koji radis (i za koji je neko cuo, naravno :D) i javis se organizatoru sa molbom za akreditaciju, nista vise.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...