Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

A za kada se planira Nevermore?? Nisam pratio temu... I ja bih isto dosao, doduse ne sa 100% sigurnoscu (vise sile ovo ono), ali bih definitivno voleo da ih vidim uzivo, cuo sam da su live nenadjebivi. Ukoliko to bude tamo negde druga polovina sledece godine, sanse mi se veoma povecavaju za dolazak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li bilo kakve sanse za Rage? Sad ce im i novi album.

 

Ima šanse, kad se kod nas ponovo bude organizovao neki festival. Ili da bude varijanta kao za CIIC i JOP - zakažu recimo Rage i Grave Digger u razmaku od mesec dana, pa Rage održe pred 100 ljudi, a Diggere otkažu, iako bi došlo 200.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima šanse, kad se kod nas ponovo bude organizovao neki festival. Ili da bude varijanta kao za CIIC i JOP - zakažu recimo Rage i Grave Digger u razmaku od mesec dana, pa Rage održe pred 100 ljudi, a Diggere otkažu, iako bi došlo 200.

Ne razumem zasto imas potrebu da pises ovako besmislene postove. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da neko bar pokuša da dovede Nevermore. Propustio sam njih, Solilwork i In Flames pre nekoliko godina na zajedničkom koncertu u Pešti. Još se jedem zbog toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ocekujem vec godinama da ce neko shvatiti da Clawfingeri kostaju ultra malo i da bi rado dosli ovde, posto im je ovo valjda poslednja godina bilo bi lepo obradovati stare fanove i organizovati im koncert, posle necemo imati priliku vise nikad da ih vidimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem zasto imas potrebu da pises ovako besmislene postove. :confused:

 

Navedi mi šta je u mom postu besmisleno i iznesi razloge zbog čega tako misliš. Očekivanje da Rage može da dođe kod nas samo ako je festival u pitanju (štaviše, i tada su ispaljeni za pare)? Poređenje Rage i Grave Digger-a sa CIIC i JOP (čitaj Savatage), u pogledu slušanosti tih bendova kod nas? Možda moja prognoza koliko bi ljudi došlo na Rage ili na solo koncert Grave Digger-a? Ili prognoza o tome kako bi prošao drugi po redu koncert, ako organizator finansijski pukne na prvom (opet na primeru CIIC i JOP)? Šta je besmisleno? Hajde da si rekao "netačno", pa da se sporimo oko toga, ali ti ideš dalje i sporiš sam SMISAO onoga što kažem, a za to su ti potrebni i ubedljiviji argumenti.

 

Naravno da hoću da idem na Rage, i to na solo koncert (ne na festivalski nastup), ali ne tako što ću zapitkivati ovdašnje promotere "ima li šanse". Nego ću lepo, kad ukinu vize, da pratim raspored turneje na sajtu benda i zapalim za najbliži evropski grad, ako u tom trenutku budem imao vremena i zdravlja, kao i spremnosti da izdvojim određenu količinu novca za to.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekivanje da Rage može da dođe kod nas samo ako je festival u pitanju (štaviše, i tada su ispaljeni za pare)?

Rage je uredno placen bio . Tako da ... al dobro vi svi znate najbolje... ^^

 

ko je gledao rage , gledao, ko je gledao g.digger gledao , tako da ... ako budu nekada dosli dodju i to je to ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пуши га. :haha:

Кад ће бре неко песовање?

Penisovanje? Nisi valjda jedan od onih što idu na penisovanje?

 

Верујем да би ко из пичке био добар концерт.

Ma ne bi imali organizatori od tog koncerta ni po pičke 'ladne vode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma koliko samo bendova ima koji su stvarno dzabaka. Drugo je to sto se niko ne seti da ih zove. Ne mogu ni Borislava Mitica naseg bajicu da dovedu da ga jednom vidimo sto je bruka i sramota za celu drzavu. Mislim Srbin koji je navise uspeo u metal vodama i covek ima zelju da svira ovde, ali nema ko da ga dovede. Ne znam ni da li bi ko dosao. Ja bi. Borislav ruls!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...