Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Stara garda ima preća posla,deca,novac,treba se radi,cimaš,sto kuraca obaveza...ko će se opterećuje ko šta svira.masa nas starijih išli smo na koncerte kako smo stizali,i vreme ludosti je prošlo...sad treba da se dela kući,porodica kurac palac...

a to što se ti sereš u stariju gardu,ja te uveravam,za jedno deset godina i ti ćeš ući u godine kad te bude bolo kurac za metal,i tad veruj mi,po toj logici,moćićeš i u samog sebe da se posereš.

 

Tacno, kao i veci deo onoga sto si napisao.

 

@Hefest: ako na GR bude 500 ljudi treba da se peva od srece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

business-biće oko 150 manijaka

 

 

na cock spareru je bilo dosta ljudi i doslo je gomila likova iz krvi i casti.bilo je nesto ljudi.mislim da ce mozda moci da bude i na businessu

 

Iz ovoga zaključujem da je starija garda ta koja po pravilu ne ide na koncerte, dok trve nekro kvlt generacija ide, iz čega opet sledi - serem se u stariju gardu.

 

starija generacija danas ima pametnija posla.trebas da znas u kakvoj zemlji zivis.kriminal,droge,silovanja,siromastva,kurve,oruzije je svugde.zato je besmisleno srati starijima sto ne idu na neke tamo koncerte.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sF2FaFG8oVQ

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šanse na Paradise Lost (naročito) i Gamma Ray da bude toliko bedna poseta kao na Stratovariusu! Samo još i da se organizacija malo više potrudi oko promocije (danas uzduž i popreko po centru grada ne videh nijedan plakat). Na Deicide će takođe biti mnogo više ljudi, dok za Arkonu ako bude 100 premija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecao sam sebi da cu samo pratiti desavanja na ovom forumu i da necu vise postovati,ali toliko ima bljuvotina da je nemoguce ne umesati se!!!!

 

O kojoj bre "staroj gardi" vi lupetate??? Ovaj ovde je sebe nazvao starom gardom, napisao kako ta ista stara garda nema vremena da ide na koncerte (a ima vremena da sere i psuje po forumu)???? Neki od vas samo seru i seru... SERETE VISE NEGO STO MOZETE DA POJEDETE!!!!!!!

 

Stoko jedna priglupa, da vam nije tog "zlog" legacy ne bi ste vi videli K od Koncerta!!!! Bar ja ne bi video,a meni je bar jeftinije da dam 2000 dinara za koncert u beogradu nego 1900 dinara za koncert u Madjarskoj!!!!! Vama jeftinije to u Madjarskoj,a?

 

A ako nemate para za koncerte,evo nekoliko saveta da ih pribavite:

 

- mnooooogoooo manje serite po internetu i radite nesto za to baceno vreme (prostituisite se,prosjacite,sta god vam odgovara a da moze da donese pare)

- nemojte da platite adsl za sledeci mesec! internet vam ne donosi nista dobro,a za te pare imate jednu pristojnu ulaznicu za koncert!

- prestanite da se drograte

- prestanite da se alkoholisete!! pun kurac vas kaze kako moze da popije recimo 20 flasi piva, a te flase neko mora da plati! koliko je to ulaznica za koncerte???

- ispisi se sa fakulteta i zaposli se negde!! ako se vec zalis da nemas pare, zaradi ih!

 

 

I ostavite ovu jebenu temu da postuju oni koji IDU na koncerte, vi koji ne zelite da imate pare bas nikome niste doborodosli ovde!!!! Meni vas je bar pun kurac!!!!

 

I sta koga boli kurac koliko promoter zaradjuje i zasto organizuje koncerte???? Ni ti se ne bavis svojim poslom iz ljubavi, vec da bi zaradio pare!

 

Bagra ste,majke mi, ona najgora moguca!!! Naravno,ne svi, mislim samo na ove koji kukaju kako nemaju para. Pusi kurac nekome za pare pa ces imati!!!

  • Upvote 8
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej pa nema potrebe da se nerviras...ova tema je odavno zajebancija i spam.... nema potrebe da se nervira bilo ko, kada se ja prvi koji imam pravo ne nerviram... guramo svoju pricu, pa eto kome se svidja svidja , kome ne odgovara sto ima koncerata, tj. sto ce ih bite, sto je bezparica, kriza itd. jednostavno zaobidjite koncert i to je to . sta mi tu mozemo ... ne vredi se nervirati ;)

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nervira me kad neko tako uzdize tu "staru gardu".. To su ljudi koji uzivaju taj status jedino jer su rodjeni nekoliko godina ranije od ovih koji nisu stara garda. A neka sere sta ko hoce,ako imaju vremeda da baljezgaju ovde gluposti onda imaju vremena i za koncerte i sl.

 

A ovi koji "nemaju leba da jedu" neka zapocnu neki rat protiv "ovih koji imaju leba da jedu"! Iovako cemo se svi uskoro klati oko hrane i sl ako je tacno sto ovi predvidjaju, pa ce biti u prednosti jer ce imati neko iskustvo u borbi oko hrane.. Nervirju me ovi ovde penzioneri kojima je jedina tema "nemanje para", sta da radim..

 

Kad vec pomenuh klanje oko hrane, evo neceg finog u vezi toga.

http://www.youtube.com/watch?v=8y_wJRtS6-Y

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

 

AU je! sine koliko ti je trebalo za ovaj referat?

''Obecao sam sebi da cu samo pratiti desavanja na ovom forumu i da necu vise postovati,ali toliko ima bljuvotina da je nemoguce ne umesati se!!!!'' - šta si ti,judge dredd pa se mešaš?

Prvo i osnovno nemoj da mi sereš tu ko grlica po trnju,drugo,šta ti koji kurac znaš o staroj gardi,o mojoj ili generaciji starijoj od mene?

 

Ne radi se o odlasku u mađarsku, rumuniju, albaniju da bi video koncert,jebe se meni i za legasi i za sve ostale,i bez njih video sam šta sam hteo...sad ispada da svi mi koji smo išli van zemlje da gledamo svoje grupe smo budale a ti si dećko pametan...šta sam ja trebo onim azijatima na legasi festu da kažem: pušite kurac,idite u vjetnam pa tamo gledajte koncert?

 

U te 90-e metalac je bilo,zapicis preko cele zemlje i dalje,skrpiš se za pare,ides gledas koncerte,opijas se,spavas kako se snadjes,nekom na gajbi,negde ovako...bila ludnica,bili složni,nije bilo ovakih power/black gaY pljuvanja,zezalo se...a danas,vama klincima je PODVIG ići na relaciji beograd-novi sad da vidite koncert,podvig u pićku materinu,pa još one priće ''uuu,odvalio sam se od vinjaua'' a onda ćuješ priću,bilo petnest budala na jednu flašu vinjaka.bre,jebem li vas usta mala,nekad se znalo kako se pije,3 litri rakije domaće,nas 3-4 i udri u vozu do destinacije...

Ovaj Gojko mi tu prosipa nešto kao ''ja sam nekro kult'',a onda na koncertu marduka ''ono su stoka,spavaju po stepeništu''...a ne gojko sine,neko ko je došo iz pizdinaca,i jedva skrpio za kartu,spavaće u nekom hostelu,ili po ovoj zimi u parku,samo da bi ti kulturno mogo da izađeš. Jak si mi ti nekro kultus...se usereš.

Pola vas metalćića bre se ceo život grebalo o roditeljski đep da ne ode na poso,ne radeći ništa.vama je poenta metala,otići na koncert,odmeriti ljude tamo,popljuvati sve to na yumetalu,i hvaliti se time što imate terabajte metala na hard disku...e,pa ako ste mi vi metalci,pušite mi.

Marzim mi prića o radu,pa svileni,izvoli pa daj primer drugima,zaradi za leba.šta si tiradio,fotokopiro flis papir kod roditelja u firmi?

što se tiće kenjanja stare garde po forumu,sine,naravno da ću kenjam preko dana,dok sam na poslu,kad dođem kući,živo me zabole šta se ovde dešava,a ne ko ti celo veće,umesto da izađe u grad,on smišljo šta da napiše,da pokaže kako je on pravi a mi budale.Ćibe!!!

 

Prićaš o drogiranju,pa taj koji se drogira sine,ne zna de se nalazi,a ne koji koncert ima u gradu.I prestanite deco više da serete na te priće s tim prićama za šta ko da je pare.naravno ću da pre pare dam za klopu,piće i da se obučem nego da gledam neke izdrkotine koje mi dolaze da sviraju u sumrak sopstvene karijere.

Od gledanja njih sigurno neću imati nešto što će mi znaći naredni 10 godina.Uostalom Marzime,za jedno 5-6 godine,neš se ti ni sećati šta si slušo,a kamoli šta si kenjdiso ovde po forumu.

 

Ja jedino za šta bih mogo frubiju da kažem bravo majstore je ako u srbiju dovede Manowar,al to naravno nikad neće biti...jebi ga.

 

I na kraju,Marzime,imaš glup nick.Baš je gay.

Edited by Razbijač-NAAĆI
  • Upvote 9
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

e moj cokalija, kad se setim koji je to adrenalin bio kad sam begao od kuce da idem da gledam morbid ejndzel u budimpestu... i nijednog trenutka mi nije bilo tesko da se cimam iz krusevca do budimpeste, nije mi bilo cimanje da se snalazim po beogradu iako ne znam nikog, to su bile godine... no ako ja udjem u tu semu sad da pricam ovde sa narod ima da ispadnem budala... voz, rakija, salama podrigusa all the way !!!

 

pa i kad smo isli na slayer pa kad smo spavali tamo pored dunava u nas indijanski kamp, pa kao magnet doslo jos 50 ljudi kod nas svih nacionalnosti hahaha ludlo ...

 

jebanija burazeru ... to nece nikad narod osetiti u danasnje vreme ... ^^ ne zna ljudi sta znaci biti treser gegegeee :);

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz ovoga zaključujem da je starija garda ta koja po pravilu ne ide na koncerte, dok trve nekro kvlt generacija ide, iz čega opet sledi - serem se u stariju gardu.

 

A ZA ŠTA SE TI SMATRAŠ ZA NEKOG NOVOG GARDISTU,TI SI NEKRO SLIKAŠ SE PO GROBLJIMA KO POSLEDNJI FAZAN I ONDA SEREŠ PO STARIJOJ GARDI.DOĆI ĆEŠ I TI U GODINE KAD ĆE TE NA OVOM FORUMU ILI NEKOM DRUGOM NEKA KLINČURIJA NAZVATI STAROM GARDOM PA KAO SEREM SE PO GOJKU ON JE MATORA KONJINA AAAAAAAA SLIKO SE PO GROBLJIMA BIO U NOVINE I TIME JE OPRAVDAO SVOJ STATUS U KRUGOVIMA BLACK METALA A PRITOM NIJE NIŠTA TEŽE OD KURCA DIGAO U ŽIVOTU,KO SI TI DA SE UOPŠTE POSEREŠ PO NEČEMU PA TI SI GORI OD NJIH SAMIH KAD SEBE GURAŠ NEGDE GDE TI NIJE MESTO

 

BOLI STARIJE LJUDE KURAC DA SE MLATE PO KONCERTIMA KAD BRE LJUDI GLEDAJU KAKO ĆE DA SKUPE PARE ZA LEBA I DA NAHRANE ŽENU I DETE A TI IZ TOPLE SOBICE PROSIPAŠ NEKU MUDROST.ZAMISLI SEBE SA 40 GODINA I DVOJE DECE,DOLAZI WATAIN ONAKO VEĆ OSTARELI BIZONI NABORANI DA IM SE NI CORPSE PAINT VIŠE NE HVATA NA LICE A TI KAŽEŠ ŽENI IDEM DA HEDBENGUJEM TI NARANI KLINCE I ODVEDI IH U ŠKOLU IZJUTRA JA KO ZNA KAD ĆU DOĆI MOŽDA ZAGLAVIM I NA NEKO GROBLJE ČISTO DA NAPRAVIM FOTKE ZA NOVINE JER SU MI DANI SLAVE U SINODU PROŠLI.PRELISTO SAM JA OVAJ FORUM,PRATIM GA DOSTA ALI SE NISAM REGISTROVO MORO SAM KAD JE ONA SVINJA POČELA MNOGO O HITLERU DA SERE I ONDA SE TI SMEJEŠ ONOM JADNOM VOŽDU KOJI OD BEDE ŽDERE GLOGINJE A TI VISIS PO GROBLJIMA I ONDA UVERAVAŠ LJUDE KAKO JE TO ZAJEBANCIJA.PA KOJI NORMALAN ČOVEK IDE NOĆU PO GROBLJIMA DA SE SLIKA SA KRSTAČAMA TO JE PRAVA SRAMOTA.

 

I ZA KRAJ,NEMA LEBA OVDE OD KONCERATA VEĆIH RAZMERA ONAJ KO HOĆE SKUPIĆE KINTU NEKAKO,ONAJ KO NEĆE MOŽE DA NADJE MILION DRUGIH RAZLOGA DA NE ODE LJUDI SHVATITE DA SE NEMA ONAJ KO SE ZAPOSLI U PRVOM PLANU ĆE MU BITI DA IMA ZA SEBE A NE ZA NEKI KONCERT JEBOTE PONAŠATE SE KO NEKE PIZDINE STRINE

 

Edited by Kikili
Nemojte pisati cele postove KRUPNIM slovima!!
  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

e moj cokalija, kad se setim koji je to adrenalin bio kad sam begao od kuce da idem da gledam morbid ejndzel u budimpestu... i nijednog trenutka mi nije bilo tesko da se cimam iz krusevca do budimpeste, nije mi bilo cimanje da se snalazim po beogradu iako ne znam nikog, to su bile godine... no ako ja udjem u tu semu sad da pricam ovde sa narod ima da ispadnem budala... voz, rakija, salama podrigusa all the way !!!

 

pa i kad smo isli na slayer pa kad smo spavali tamo pored dunava u nas indijanski kamp, pa kao magnet doslo jos 50 ljudi kod nas svih nacionalnosti hahaha ludlo ...

 

jebanija burazeru ... to nece nikad narod osetiti u danasnje vreme ... ^^ ne zna ljudi sta znaci biti treser gegegeee :);

 

To ti kažem, išo sam na metaliku u ćešku,prvi jul 2004.posle beogradskog koncerta (bilo nam malo),na voz i idemo,mrtvi pijani došli u prag,ali zato kad koncert poćo,memla se razmakla paućina s jetre se digla.ortak sećam se skupljo pare po vozu za kartu,falila mu sića.i što je mija aleksić govorio u varljivom letu,ćehinjice petre ćehinjice,e stvarno,vrh pićke.

 

2006 sećam se,april mesec,moj kum,ja i tri ortaka išli u minhen pa u štutgart dan posle,na manowar,isto voz,lešenje,pevali ćetnićke pesme u kupeu,neki švajcarci kukali,imali malu decu,nisu mogla spavaju od nas.do tamo se slušo tankard i kreator.ja u komi u vozu polomio sic od wc šolje.Tad sam u nemaćkoj i prvi put video te italijane rhapsody,bili mi smešni.

a 2002.malo je falilo da idem na wacken,al me nešto sjebali zbog vize pa sam ga ispušio.

 

Sve u svemu,bili mladi tad,ludi,zezanje,sad kako namićem trijestu,boli me kurac za bilo šta osim da gradim sebe na poslu i da kući namirujem porodicu, i možda odem negde na odmor,more,planinu...đilitanje i koncerti sada,klinci najviše treba da prožive.Ja priznajem mućili se jesmo,nije bilo koncerata,ali smo se zajebavali i provodili duplo bolje nego pola vas forumskih pc metalaca.paradoksalno,ali istinito.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Hehehe, PC metalci, bravo deda!!! :pivopije: ako se nekada vidimo :ph34r:

 

od kad sam se ozenio,ni rodjena majka me nešto ne viđa.:)

ali biće dana za meraka baća.naši smo.;)

:pivopije:

 

frubi,ćokalije šukarije.:)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...