Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

E ovako: da bog da vam se otkazao svaki koncert i da bog da propali. Ako treba ici cu u Madjarsku da gledam bendove ionako tamo ima vise koncerata nego ovde. Jebi te se svi i dovidjenja.

 

Srecan put... :evotigana:

Steta sto nas napusta... To znaci da ostajemo bez nepresusnog izvora mudrosti... Ako koncertna scena u Madjarskoj procveta znaci da su poslusali instrukcije dragog @NemanjaInTorment... Madjari cuvajte se!!! Nemanja napada...

Edited by madness
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Srecan put... :evotigana:

Steta sto nas napusta... To znaci da ostajemo bez nepresusnog izvora mudrosti... Ako koncertna scena u Madjarskoj procveta znaci da su poslusali instrukcije dragog @NemanjaInTorment... Madjari cuvajte se!!! Nemanja napada...

 

Kad ćitam tvoje postove sine,cenim da ti treba marveni lekar.nađi si život il se samoubij.pukotina si.psihofizićka.

  • Upvote 5
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da bi ti da mi preporucis dobrog marvenog lekara, ti imas iskustva sa njima, ali neka hvala meni ne treba...

Drugo, odjebi pacenice, ja imam 0.3 posta dnevno a ti preko 2, tako da to pokazuje ko nema zivot...

Sto se picke tice garantujem da je nisi ni u pola jebac kao sto to pricas, jer samo iskompeksirani idiot toliko insistira da je jebac...

Cak i da nisi iskompleksiran, ipak si idiot!!!

MRSH!!!

Edited by madness
  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja znam da bi ti da mi preporucis dobrog marvenog lekara, ti imas iskustva sa njima, ali neka hvala meni ne treba...

Drugo, odjebi pacenice, ja imam 0.3 posta dnevno a ti preko 2, tako da to pokazuje ko nema zivot...

Sto se picke tice garantujem da je nisi ni u pola jebac kao sto to pricas, jer samo iskompeksirani idiot toliko insistira da je jebac...

Cak i da nisi iskompleksiran, ipak si idiot!!!

MRSH!!!

 

 

e,neka si mi reko.to!

 

ja sam stvarno paćenik,sad kad pogledam,meriš mi kol'ko imam postova dnevno,ja to do sad nisam ni gledo,i onda dođeš ti,i tako meriš mi...pa viš koja si budala?

 

ne znam kakve veze moje jebanje ima sa koncertnim agencijama,i gde sam to pominjo ovde?

zaista si iskompleksiran ti,ne ja,pa si još i ljubomoran.c,c,c

  • Upvote 3
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ima svakakvih proseravanja na ovom forumu i svakakvih besmislenih pizdarija

Vaistinu.

 

Tema je Koncertne agencije u Srbiji u kojoj treba da se vode debate o organizatorima,cijenama karata,izigranim fanovima od strane neozbiljnih organizatora ( ovom slučaju Frubija koji mi nikad nije vratio novac od Destructiona,odnosno Sodoma i ne odgovara na moje e-mailove 3-4 mjeseca ).

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

izigranim fanovima od strane neozbiljnih organizatora ( ovom slučaju Frubija koji mi nikad nije vratio novac od Destructiona,odnosno Sodoma i ne odgovara na moje e-mailove 3-4 mjeseca ).

 

Ne odgovara ti na mailove zato što je pobegao na Karibe od tvojih 1500 dinara.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je,tako je.Uglavnom meni i burazeru nikad nije vraćen novac.Kupili smo karte za Destruction pola sata prije nego što je Schmier sa ekipom zbrisao.Te karte kasnije nam je zamjenio za Sodomove (bez doplate,tu je ispao korektan).Kad je Sodom otkazan dogovor je bio da mi vrati novac na W.A.S.P.-u.Par dana prije W.A.S.P.-a šalje mi e-mail "idem kod babe i dede na slavu,poslaću ti poštom." Od tad nikad mi se nije javio.

 

I šta druga da radim nego da ga vučem za rukave.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,neka si mi reko.to!

 

ja sam stvarno paćenik,sad kad pogledam,meriš mi kol'ko imam postova dnevno,ja to do sad nisam ni gledo,i onda dođeš ti,i tako meriš mi...pa viš koja si budala?

 

ne znam kakve veze moje jebanje ima sa koncertnim agencijama,i gde sam to pominjo ovde?

zaista si iskompleksiran ti,ne ja,pa si još i ljubomoran.c,c,c

Ajde ne seri bre, u svakom postu ti ponizavas nekog, od mene odjebi, za ostale me zabole. 

 

Drugo, ako mi kazes da nadjem zivot, naravno da cu pogledati koliko imas postova jer si stalno, samo budali to ne bi palo na pamet.

 

 

Jebanje nisi spominjao u koncetnim agencijama, ali gde god se ti pojavis pojavi se i neki tvoj prostacki komentar o jebanju...

 

Inace, dok sam malo istrazivao ko je nas razbijac uspeo sam da pronadjem njegovu originalnu fotografiju(vidi sliku ispod)... 

 

w6utuf.jpg

 

Ovde prekidam raspravu, pisi sta hoces to govori o tebi. Izvinjavam se svima sto ovo postujem ovde iako znam da mu nije mesto tu.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

 

Inace, dok sam malo istrazivao ko je nas razbijac uspeo sam da pronadjem njegovu originalnu fotografiju(vidi sliku ispod)... 

 

w6utuf.jpg

 

 

 

Jel to onaj što sam te jebo?

  • Upvote 1
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako glup post odavno nisam procitao. Ovo je za temu neverovatnih gluposti koje treba da se pamte vecno. Cak mi te je sad i zao.

 

Raspali kvazijebac je ostao bez argumenata i odma je on nesto jebao. Tuzno! 

 

Mada pazi, u principu ja sam i mislio da jebes tako nesto. Ajde bre tisincina kretenu jedan.

 

 

 

 

 

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ovako glup post odavno nisam procitao. Ovo je za temu neverovatnih gluposti koje treba da se pamte vecno. Cak mi te je sad i zao.

 

Raspali kvazijebac je ostao bez argumenata i odma je on nesto jebao. Tuzno! 

 

Mada pazi, u principu ja sam i mislio da jebes tako nesto. Ajde bre tisincina kretenu jedan.

 

 

Glup si ko kurac.

  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAGGARD

ERA DIVINA TOUR 2010

10.04.2010 (A) Vienna/Wien, Szene

11.04.2010 (ITA) Milano, t.b.a.

12.04.2010 (ITA) Bologna, t.b.a.

13.04.2010 (CH) Pratteln, Z7

17.04.2010 (RO) Cluj Napoca, t.b.a.

18.04.2010 (RO) Bucarest, t.b.a.

19.04.2010 (BUL) Plovdiv, t.b.a.

20.04.2010 (GR) Thessaloniki, t.b.a.

21.04.2010 (GR) Athens, t.b.a.

29.04.2010 (GER) Ragnarök Festival

 

Ajde Frubi, vidiš da čuvaju ovo između 13. i 17. za nas. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...