Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

to ja mogu da poredim sa Biohazardom...da nije bilo Bugara, to bi bilo pucanje samo tako...a Bugari nece doci jer je Hatebreed bio tamo, jos pre par godina(ortak iz Sofije ih radio, a bio i ja u organizovanom busu za to), a tad je u tom trenutku pukao cert, finansijski!!! tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam siguran da thrash moze dobro da prodje, pitanje dal od tih dvesta iz dangube njih 20 mogu da nabroje vise od 10 thrash bendova... forbidden, sadus, death angel ili tako neki bend tesko da bi i 70-80 ljudi skrpili. hc generalno lose prolazi, jedino d.r.i. prvi agnostic i prvi madball su imali dobru posetu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,

 

izvinjavam se sto upadam ovako, ali ako ima neko ko je zainteresovan da radi secret chiefs 3 neka mi se javi na pm da mu prosledim informacije - BRUKA JE KOLIKO SNIZENU CENU NUDE ZA SRBIJU, a rade istocnoevropsku turneju sad pa ko zna kad.

 

Ovo bi bilo ekstra,samo je problem taj sto bi doslo 20 ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@chess

 

ja sam isto mislio za mono - a ako je na mono-u bilo 300-350 verujem da bi ovde moglo da se napabirci barem 150-200. ne potcenjuj modernost modernog metala :)! opet, mozda sam previse optimistican. inace, bend ubija kako zvuci uzivo.

Edited by Cyprian's apprentice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Mono-u je toliko ljudi bilo?  :ph34r: Pa to je sjajno, onda ova zemlja nije otišla u kurac koliko sam mislio  :smile: Žao mi je što nisam bio na tom koncertu.

Edited by METAL Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Cyprian's Aprrentice ja sam cimao bad music for bad people da ih dovede ali on nešto nije bio voljan...

Bend je inače jako šarenolik etno-folk-džez i ded metal sve u jednom pakovanju plus bivši član Mr. Bungle, možda bi to zainteresovalo oko 200 ljudi, cenim da bi najbolje mesto za održavanje koncerta bio KC Grad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

fala vojvodo

 

slali su booking info i bad music-u i ring ringu, ali niko nije bio raspolozen, a probali su i jos gomilu drugih varijanti. prosledio sam booking agentu mejl od kc grad, bukvalno prekjuce, ali plasim se da su to vec ocajnicke mere sa moje strane, mislim da tek njih ne interesuju sc3. pokusavam jos neke varijante videcemo sta ce biti. mislim mene boli dupe, ja idem pa idem u zg, ali bi bilo strava da dodju ovde - kapiram i situaciju i sve, al bre nekako gre'ota, prejeftini su....da imam pare sam bih ih doveo.

Edited by Cyprian's apprentice

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Buddha

 

ajde da slozim ovako, a da svi budu zadovoljni: traze samo da pokriju dnevne troskove posto putuju nightlinerom (sc3 + jos dve predgrupe, tonac etc.), mesto za parking, mesto gde mogu da se istushiraju i astal 2x2 metra za merch. imaju svog tonca, spavaju i jedu u busu. plus, ako se desi da koncert bas uspe 70% od ostatka ulaznica nakon sto organizator pokrije sve ostale troskove tipa ozvucenje, sala itd...(ali nece da insistiraju na novcu u to sam siguran). fair enough?

btw ovo je koliko znam, iskljucivo za srbiju.

Edited by Cyprian's apprentice

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajd pricacu ja sa zlatkom sutra.

 

koji datum je u pitanju? ako je taj datum u livingrumu zauzet to nam vidno smanjuje mogucnosti.

 

evo sad vidim da su 11.maja u zagrebu a 12. u ljubljani... sto znaci da bi mogao da padne 10. maj beograd.

 

raspitacu se malo pa cu videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...