Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

ја нисам имао никакве концерте у плану (осим Деисајда, који, ако се неке ствари наставе како су кренуле, можда и пропустим), тако да ми је ово једино. још кад би било мрчандајза...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očigledno, pošto su se naši trend metalci izgleda prebacili na thrash (čuh danas koliko je ljudi bilo na Nadimač svirci)... Tako mu to valjda ide, pre 5-6 godina su svi slušali black, pre 2-3 power, a sad mu je valjda red došao na thrash... Kontam da bi na Sodom došlo više ljudi nego na Mayhem sad.

malo da se nadovezem na ovu matoru pricu...   Stoji to da je na Nadimacu bilo krcato, ali karte za domace bendove su 100-200kinti, ali ako treba da se izdvoji 1600-2000din za kartu nekog stranog Thrash benda to bi vec nila druga prica..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesi li svestan da prethodnim postom vredjas sve ljude koji su postovali na ovoj temi? Da li si svestan da bi ti isti ljudi trebali da dolaze na tvoje koncerte? 

 

Nemoj samo da pricas o budalastinama, podvaljujes Adama Bombu kao neku svetsku senzaciju, a najveci uspeh mu je sto je navodno nekada Axl hteo da ga pita da sviraju?!?!?!

 

Dobro nisi doveo Axelovu cistacicu, po tome je i ona senzacija!

 

Ako nemas nista pametno da kazes, bolje je da cutis, posle celih 17 ljudi na koncertu trebalo bi da se stidis, pokrijes usima i stidis... Sad dva miliona beogradjana nije normalno, a ti i jos 17 ljudi plus Adam Bomba jeste... Ako nastavis sa ovakvim potcenjivanjem ljudi i tih 17 ce ti biti uspeh...

 

 

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Aha ... znam šta pričam/pišem.

 

2. Nisam nigde rekao svi postovi ili sve poruke. Ako si se ti osetio prozvanim tvoj problem.

 

Z.

 

P.S. Adam Bomb JESTE legenda Američkog glama, sviđalo se to tebi ili ne. To nisam ja izmislio. U ovom trenutku potpuno nebitno, osim tvog smešnog pokušaja diskreditacije ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatna legenda... Celih 17 (slovima: sedamnaest) ljudi.... Vau...

 

 

 

 

P.S. Smesan pokusaj diskreditacije? Da li je moguce da te vise diskredituje ista od onih 17 ljudi? 

 

NIje poenta u Adamu, ne bitno je da li je legenda ili nije. Meni je zasmetala jedino omalovazavanje drugih clanova foruma, podsetio si me na onog @razbijaaca ili kako god se zvao... Da je srece pa da se svi ljudi koji omalovazavaju druge na ovom forumu izbace ili bar redovno  kaznjavaju. NIje lepo omalovazavati druge clanove foruma! Trebali bi svi da se borimo protiv toga!

 

 

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shvatam.

 

Ti si veliki obožavalac i poštovalac velikih umetnika ... npr. Svetlane Ražnatović - Arkan, koja sakuplja hiljade obožavalaca ...

 

Svaka čast majstore ...

 

 

Pre nego što nastaviš da skakućeš okolo i razvodnjavaš da ja ipak probam da sažmem:

 

- Poruka na koju si odgovorio nema veze sa Adam Bombom. Ama baš nikakve. Ti si samo pokušao da me diskredituješ preko tog koncerta (trapavo btw), mada to nije ni pomenuto u mojoj poruci. Moje objašnjenje si naravno uredno ignorisao i pokušavaš da vrtiš priču o sedamnaest ljudi u krug bez ikakve logike ...

 

Z.

 

 

OGRADA

E, sada to van teme, tek da ne bi ostalo nekažnjeno:

- Da završimo sa pominjanjem Adam Bomba tako što ćeš pročitati njegovu biografiju ... Geoff Tate, Chuck Berry, Johnny Thunders, Steve Stevens, Mick Taylor, Little Steven, Michael Monroe, John Paul Jones, Jason Bonham, Noel Redding, Lemmy ... nadam se da si čuo za ponekog od njih, mada nisu ni blizu kalibra jedne Svetlane Ražnatović ili grupe Aqua ... ALI i opet ALI ... i tu si potpuno promašio temu ...

 

... Hajde da te sprečim da ponovo lupiš - i kada sam o tome pisao u sasvim drugoj poruci, i mada to nije imalo nikakve veze sa porukom na koju si ti odgovorio ja se nisam žalio na posetu i na tih sedamnaest ljudi ... ja sam se žalio na APSOLUTNU NEZAINTERESOVANOST ljudi da MAKAR SAMO POGLEDAJU ko je to - bilo je jebenih 100-tinak PREGLEDA ... ta apatija je neverovatna, i to je ono što je ustvari najveći problem ove scene, ali to je sada već jedna druga tema, velika i ozbiljna.

 

Svojim poslednjim postom si prošao kvalifikacije ...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LivingRoom SKC :

 

Problem je što mahom klinci u poslednje vreme logoruju po forumu, i maltene 90% ne zna ni koje ni šta je Adam Bomb, a kamoli da im je bitno sa kim je sve svirao i kakvu reputaciju ima.

Edited by METAL Man
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što mahom klinci u poslednje vreme logoruju po forumu, i maltene 90% ne zna ni koje ni šta je Adam Bomb, a kamoli da im je bitno sa kim je sve svirao i kakvu reputaciju ima.

 

Razumem to ... ustvari ne razumem ... hoću da kažem da razumem šta ti hoćeš da kažeš ali ne razumem šta oni time dobijaju i zašto se time bave ... mada kad bolje razmislim, razumem i to :-) ... ovo sa razumevanjem baš ume da bude zapetljano :pivopije::smile: ...

 

 

Hajde još jednom - ne smeta meni što nekoga Adam Bomb ne zanima ... iskreno - ne zanima ni mene. It's not my cup of tea. Doveo sam ga na osnovu njegove biografije. Zajebao sam se samo u tome što sam naivno očekivao da ovde još poneko sluša muziku a nije isfolirani pivopija ... ponavljam još jedanput da ne bi neko ponovo pokušao da vadi iz konteksta - ono što me je razočaralo je to što je tema imala svega 100-inak pregleda pre koncerta, što znači da ljude čak nije zanimalo ni da pogledaju ko je taj jebeni Adam Bomb ... da je bilo par stotina pregleda, a nijedan čovek na koncertu, ne bih ni beknuo. Ovako - hrk-pu-hrk-pu po skoro svima ... pukli ste ko zvečke ... :violent: (uz onu ogradu koju još onda napisah - ako je na ovom forumu ustvari samo 100-inak ljudi onda svi imaju oooogromno izvinjenje od mene)

 

Z.

 

Edit: uh ... tek sada primetih ... ovaj veći pasus se ne odnosi na Vladimira i njegovu poruku ... samo da ne bude zabune ... prvi pasus je odgovor na njegovu poruku ...

Edited by LivingRoom SKC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde još jednom - ne smeta meni što nekoga Adam Bomb ne zanima ... iskreno - ne zanima ni mene. It's not my cup of tea. Doveo sam ga na osnovu njegove biografije. Zajebao sam se samo u tome što sam naivno očekivao da ovde još poneko sluša muziku a nije isfolirani pivopija ... ponavljam još jedanput da ne bi neko ponovo pokušao da vadi iz konteksta - ono što me je razočaralo je to što je tema imala svega 100-inak pregleda pre koncerta, što znači da ljude čak nije zanimalo ni da pogledaju ko je taj jebeni Adam Bomb ... da je bilo par stotina pregleda, a nijedan čovek na koncertu, ne bih ni beknuo.

 

Pa očigledno je da je dotični gospodin potpuno neatraktivan ovdašnjoj publici, ma koliko to nekome teško palo ili ne. Možda ovaj forum nije potpuno relevantan, s obzirom na to koliko ljudi malo koriste internet u Srbiji, ali je svakako relevantan u određenoj meri. Drugim rečima, ako čak i ovde, gde se realno o dešavanjima informiše veliki broj ljudi, neka tema ima tako malo pregleda, to jeste signal koji može da ukaže na to kolika će poseta biti na koncertu. Ja sam, recimo, za koncert saznao jer sam video plakat u gradu, a tema me ovde uopšte nije zanimala iz prostog razloga-ne zanima me glam rock, a Adam Bomb me tek posebno ne zanima, bez obzira kakav pedigre imao. I tu dolazimo do glavnog problema-izgleda da je bila loša procena dovesti ga ovde. Jebiga. Tužno, ali tako je. Bezveze je kada propadne bilo koji koncert, ali organizatori iz Srbije bi stvarno trebalo da počnu malo ozbiljnije da se bave tržištem (kakvo god ono da je) i proučavanjem šta od koncerata ovde može da uspe, a šta ne. Nemoj pogrešno da razumeš, ovo je opservacija iz potpuno dobre namere.

 

Uostalom, čisto sumnjam da je raja u Srbiji generalno zainteresovana za glam, osim ako nisu u pitanju neki mainstream mamuti, koji bi možda i uspeli da privuku određen broj ljudi. Lično bih od glama voleo da vidim jedino Hardcore Superstars, ali je pitanje koliko bi ljudi došlo na taj koncert i koliko ljudi kod nas uopšte sluša taj bend. Prema tome, dvaput meri, jednom seci. Mora se biti mnogo oprezniji u izboru izvođača.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sta je cudno tu u celoj prici? Posle onakve posete na Gamma-Ray koncertu sve je jasno kao dan. Cak i na legendarnog Kai-a je doslo 200 ljudi. Pricam koliko je fensera ovde na forumu i koliko nemju pojma o muzici, ali ja kada to kazem ispadam hejter, narcis, egoista sta ti ja znam sta jos. Neka kaze neko drugi ako ce da ima efekta.

 

Najvaznije od svega je da su svi bili na Ramstajnu. Nema veze sto 95% publike na koncertu ne razume ama bas ni jednu jedinu rec koju su ovi izgovorili u svojim pesmama vazno je da su videli lika sa bacacem plamena. To ti je fenomen Srbije da samo izvikani bendovi mogu da privuku publiku. Pre ce da daju za Ramstajn 4000 i odgledajunesto sto uopste ne razumeju, a za bend kao Gamma-Ray koji je napravio koncert koji traje 4 sata nisu ni pomislili da dodju. Isti slucaj je i sa Pepersima svojevremeno.

 

 

  • Upvote 6
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Hefest

 

A da li ti je palo na pamet da su ti ljudi recimo dali po 4.000 dinara za koncert zato što inače slušaju Rammstein? Ne znam ko je lud da daje tolike pare a da pojma nema za šta ih daje. To niko normalan neće uraditi i takvih je možda bilo 0,0000002 odsto od onih 16.000 ljudi u Areni.

Drugo, trebalo bi da shvatiš da to što ti svršavaš na Gamma Ray ne znači niti da su oni dobar bend niti da ostatak metal komune u Srbiji deli tvoje mišljenje. Get over it. I ja bih voleo da Raunchy ili *shels naprave koncert pred punom Marakanom, al' to se neće desiti ni u tri sledeća života. Ja sam bio i na Gamma Ray-u i na Rammstein-u, na oba koncerta sam bio jer slušam te bendove, a ne zbog šoua ili trajanja koncerta (bend može da svira i pola sata, ako to uradi efektno, to je sasvim dovoljno), ali sigurno neću da prozivam ljude koji nisu bili na koncertu jer svako bira šta želi da sluša. Priče o podržavanju scene i slične gluposti koje s vremena na vreme imamo priliku da čujemo su priče za malu decu i nesposobne organizatore. Meni se prvom živo jebe da trošim novac na koncerte bendova koji ne slušam. Dakle, sentimentalnost na stranu: Gamma Ray je u datom trenutku vredeo tačno onoliko koliko je ljudi došlo na koncert. Ni manje ni više. Kome to nije po volji, pa jebiga, neka otkupi sledeći put ceo kontignet karata i neka podeli rođacima i prijateljima, pa će SKC biti popunjen.

Edited by Sha
  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Hefest

Drugo, trebalo bi da shvatiš da to što ti svršavaš na Gamma Ray ne znači niti da su oni dobar bend ...

Gamma Ray je u datom trenutku vredeo tačno onoliko koliko je ljudi došlo na koncert. Ni manje ni više.

 

Kapiram da će ovo ići u jednu od mnogih kultnih izjava na Yum-u.ph34r.gif

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapiram da će ovo ići u jednu od mnogih kultnih izjava na Yum-u.ph34r.gif

 

Ma sigurno da hoće, naročito po tvojoj proceni...da ne bude zabune, ja volim Gamma Ray, ali jedno je lični ukus, a realno stanje stvari nešto sasvim drugo.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

O cemu ti pricas? Pa zar ti stvarno mislis da je takav procenat? To sto ti i ljudi iz tvog drustva znaju sta slusaju i na ciji su koncert dosli ne znaci da bilo ko drugi to zna. Pa na Peperse doslo pola Srbije, ako pola njih zna jednu pesmu pljuni me. Takodje hoces da kazes da od tih 16.000

 

 ljudi ima vise od njih 100 koji znaju nemacki? Mogli su da skontaju(ako znaju engleski) mozda onu Let me see you stripped ako je bila i to je kraj price.

 

Metal komuna u Srbiji je jedna od nagorih komuna uopste. Na bilo kom polju. Vecina ljudi koji nikada ne idu na koncerte i ne slusaju nista od rok muzike se kao pale na Ramstajn. To je publika slicna kao na Cecinom koncertu sa tim sto je tu dodata saka nas mucenika iz komune i par zalutalih nesrecnika koji slusaju samo Ekv, Ramstajn i Ajs Nigrutina, a za druge bendove nisu culi u zivotu.

 

Gamma-Ray je eonima kvalitetom udaljen od Ramstajna i to nema veze sa mojim misljenjem ili mojim onanisanjem na iste. Sto bi rekli - Nije zlato sve sto sija pa tako ni Ramstajn nije bolji sto vecu vatru upali na sceni. Toliku vatru je Oskar Dronjak progutao na koncertu u Beogradu. :smile:

 

 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...