Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

pa ko je reko da mu se isplatilo, jel citas ti sta pise...

 

Pa, morao je znati unapred da mu se neće isplatiti, osim ako nije krajnji retard. Mislim, ko još zna za Adama Bomba? Za Savatage znaju svi, pa Jon Oliva's Pain i Circle II Circle zajedno nisu mogli da prodaju 200 karata. Ipak je organizovao to, kontam iz ljubavi prema muzici, pa ono, možda se pojavi još neki sličan slučaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ne, naprotiv, na svaki tvoj argument bih mogao da ti isporučim bar dva kontraargumenta, ali zaista ne mogu ozbiljno da shvatim nekoga ko barata "dokazima" u rangu Dejana Lučića ili Miroslava Lazanskog. Mislim, daj, jebote, objavi te dokaze, da razjebemo tu mafiju iz Lenglija jednom za svagda. Pravo iz Šumadije u centar osinjeg gnezda, kad već Molder i Skali nisu uspeli  :smile:

 

Da li to mene nagovaras na samoubistvo iz zasede? Treba da me roknu ko Djindjica ili da me nadju kao fol mrtvog zbog preterane upotrebe lekova kao Majkl Dzeksona. Nece moci. Ja kurve napadam tek kada sam siguran u pobedu. Opste poznata je stvar da vladama ne odgovara emancipovano biracko telo, a sa napretkom tehnologija i svega zivog ocekivala bi se i porast emancipacije. Taj porast nije vidan, a zadnjih godina dolazi i do obrnutog procesa. Iz tih razloga nastao je i projekat koji ce zauzdati emancipovanje i tako u mnogome olaksati posao svetskim vladarima.

 

Veliki svetski mislioci zadnjih godina izjavljuju kako je covecanstvo vec duzi niz godina u fazi stagnacije i da se boje da nismo dospeli u corsokak. 

 

 

 

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Prestani da čitaš Noama Čomskog, Dejana Lučića i one anti-semitske knjige od 100 dindži. Dobronameran savet  :smile:

 

Ja ne citam takve knjige. Moj burazer cita te anti-semitske, ali ja ne citam ono sto vec odavno znam. Jedini dobri Jevreji sem mrtvih su bili braca Marks(a i oni su sada mrtvi). Ostali su kuga covecanstva.

 

 

Kontam da si ti neki fensi lik koji voli da cita Koelja i da izlazi u Stefan Braun, da ide na tehno zurke u Ekspo centar i verovatno glasa za evropsku Srbiju samo zato sto je to moderno. Ja sve radim promisljeno i sagledavam stvari iz svih uglova. Takodje nisam od onih sto su poverovali smesnim pricama da je Sloba kriv za bombardovanje Srbije.

 

Logika je prva stvar u zivotu i realizam joj je brat rodjeni. Zagrebi fasadu i vidi sta ima ispod. Ima ljudi kojima je lepse da zive u poricanju. Manje ih boli glava.

Edited by HEFEST
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, naprotiv, na svaki tvoj argument bih mogao da ti isporučim bar dva kontraargumenta, ali zaista ne mogu ozbiljno da shvatim nekoga ko barata "dokazima" u rangu Dejana Lučića ili Miroslava Lazanskog.

 

Nemoj da mešaš Lazanskog u tu priču, on je pod jedan ozbiljan novinar, a pod dva, iako ponekad izvlači protivrečne zaključke (što rade SVI analitičari u Srbiji), ume da dođe do ključnih informacija iz prve ruke i, što je najvažnije za analitičara, ume da čita između redova.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne citam takve knjige. Moj burazer cita te anti-semitske, ali ja ne citam ono sto vec odavno znam. Jedini dobri Jevreji sem mrtvih su bili braca Marks(a i oni su sada mrtvi). Ostali su kuga covecanstva.

 

Da li te brinu sopstveni stavovi?

 

Kontam da si ti neki fensi lik koji voli da cita Koelja i da izlazi u Stefan Braun, da ide na tehno zurke u Ekspo centar i verovatno glasa za evropsku Srbiju samo zato sto je to moderno. Ja sve radim promisljeno i sagledavam stvari iz svih uglova. Takodje nisam od onih sto su poverovali smesnim pricama da je Sloba kriv za bombardovanje Srbije.

 

Opet razmišljaš u stereotipima i pretpostavkama, a pretpostavke su majka svih zajeba :smile:

 

Logika je prva stvar u zivotu i realizam joj je brat rodjeni.

 

Onda ih upotrebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Kao sto rekoh ne treba bezati pred cinjenicama. Realno nije uvek i popularno kao sto ni antisemitizam nije popularan danas. Procitaj knjigu Ajvanho i videces da se jos tamo pominjalo koliko su skrti, zli i pakosni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da mešaš Lazanskog u tu priču, on je pod jedan ozbiljan novinar, a pod dva, iako ponekad izvlači protivrečne zaključke (što rade SVI analitičari u Srbiji), ume da dođe do ključnih informacija iz prve ruke i, što je najvažnije za analitičara, ume da čita između redova.

 

Lazanski ozbiljan novinar? Nadam se da se šališ. Ako se ne šališ, raspitaj se malo u novinarskoj branši da li tog lika iko normalan smatra "ozbiljnim novinarom". Njega više niko ne uzima ozbiljno čak ni kao analitičara, a od toga situacija ne može biti više poražavajuća.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh ne treba bezati pred cinjenicama. Realno nije uvek i popularno kao sto ni antisemitizam nije popularan danas. Procitaj knjigu Ajvanho i videces da se jos tamo pominjalo koliko su skrti, zli i pakosni.

 

Koji je ovo oftopik, al' 'ajde, neka obrišu modovi...jedno pitanje: da li si ti ikada imao makar jedno neposredno loše iskustvo sa nekim ko je jevrejskog porekla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazanski ozbiljan novinar? Nadam se da se šališ. Ako se ne šališ, raspitaj se malo u novinarskoj branši da li tog lika iko normalan smatra "ozbiljnim novinarom". Njega više niko ne uzima ozbiljno čak ni kao analitičara, a od toga situacija ne može biti više poražavajuća.

 

I mene malo ko smatra normalnim, pa sam siguran u svoje kvalitete. Upravo činjenica da Lazanskog mnogi "normalni" ljudi (čitaj mediokriteti) ne uzimaju ozbiljno, za mene govori u prilog njegovih kvaliteta. S druge strane, ima dovoljno onih koji ga cene, inače ne bi radio u Politici.

 

Ključna razlika između tebe i mene je što ti procenjuješ intelektualne i profesionalne kvalitete ljudi na osnovu toga da li se slažeš sa njihovim stavovima, dok ja koristim neke druge kriterijume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene malo ko smatra normalnim, pa sam siguran u svoje kvalitete. Upravo činjenica da Lazanskog mnogi "normalni" ljudi (čitaj mediokriteti) ne uzimaju ozbiljno, za mene govori u prilog njegovih kvaliteta. S druge strane, ima dovoljno onih koji ga cene, inače ne bi radio u Politici.

 

Znaš kako kažu-ako ti jedan čovek kaže da si magarac, nasmej mu se u facu. Ako ti to kaže i drugi, pogledaj se u ogledalo. Ako ti isto to kaže i treći-idi da nabaviš sedlo.

 

Kao što rekoh, raspitaj se u novinarskoj branši o kredibilitetu Miroslava Lazanskog.

 

Ključna razlika između tebe i mene je što ti procenjuješ intelektualne i profesionalne kvalitete ljudi na osnovu toga da li se slažeš sa njihovim stavovima, dok ja koristim neke druge kriterijume.

 

NOT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako kažu-ako ti jedan čovek kaže da si magarac, nasmej mu se u facu. Ako ti to kaže i drugi, pogledaj se u ogledalo. Ako ti isto to kaže i treći-idi da nabaviš sedlo.

 

Kao što rekoh, raspitaj se u novinarskoj branši o kredibilitetu Miroslava Lazanskog.

 

Zanimljivo bi bilo prebrojati koliko bi onda sedala trebalo da nabavi Čeda Jovanović. Ili Zoran Đinđić dok je bio živ.

 

Nema šta da se raspitujem o Lazanskom među onima koji nisu ni blizu njegovog kalibra. Ja sam taj koji je u stanju da proceni bolje od njih, jer se razumem u međunarodnu politiku daleko više nego oni. Lazanski je najbolji vojno-politički analitičar koga imamo i jedan od mojih najvećih uzora. I da, Politika jeste list koji je merilo kvaliteta, štaviše ne bih to mogao da kažem ni za jedan drugi dnevni list u Srbiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi, druže, opusti se. Ne znam čime si isprovociran da ideš okolo i laješ za mnom po forumu kao neki olinjali seoski džukac, ali stvarno bi trebalo da iskuliraš i popiješ neki čaj ili možda nešto malo jače za smirenje  :smile:

Edited by METAL Man
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam taj koji je u stanju da proceni bolje od njih, jer se razumem u međunarodnu politiku daleko više nego oni.

 

Čudno je kako niko u Srbiji do sada nije prepoznao takav kvalitet... Znaš, između percepcije drugih i tvoje lične percepcije sopstvene ličnosti vlada duboka nesaglasnost. Možda bi trebalo da razmisliš o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...