Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Jeste li se zapitali kako da ima toliko kica i sunda u muzici? Odgovor je zato sto niko jos nije napisao pravila o kvalitetu muzike. Sve vise je muzike i sve veci procenat neukusa. Sve vise ove tri kategorije nestaju iz popularne muzike. Uli Jon Roth je upravo iz tog razloga osnovao LUX ARTIS EX TENEBRAE.

 

Pazi, takve stvari nije ni Hitler radio u jeku najcrnjeg totalitarizma u Nemačkoj. Doduše, jesu pokušavali kasnije Rusi u Istočnoj Nemačkoj, kao i komunisti u mnogim zemljama, ali se svaki takav pokušaj završavao debaklom. NE MOŽEŠ NORMIRATI UMETNOST, prvo zato što je to potpuno idiotska ideja, a drugo-to je nemoguće praktično sprovesti.

 

Kvalitet muzike bi trebalo da bude nesto kao spoj tehnike, melodije i umetnosti u jednom.

 

Ma nemoj? Ajde?! :haha: "Nešto kao"??!! Vidiš, to je ono o čemu ti ja pričam. Tako Perica, to jest Hefest zamišlja stvari, al' to veze nema ni sa čim.

 

Ukus je isti za sve ljude. Isti zvuci dolaze do usiju svih. Isti ukusi. Individualna stvar je kako ce pojedinac te stvari obraditi. To zavisi od mozga. Zavisi od tvog zivotnog iskustva i znanja. Ko zna vise bolje ce to odraditi. Mongoloidu(bez da vredjam iste) ce biti svejedno koju mu muziku pustis. On ce da cupka samo ako ima neki ritam. Sto je covek pametniji, obrazovaniji i svesniji stvari oko sebe imace i vece sanse za bolji odabir onoga sto ce slusati. Naravno moze i budalu da usere pa da slusa dobre stvari. Postoji i kategorija slucajnosti. :bigblue:

 

Dobro, da li ovo znači da će manje obrazovan čovek na manje iskren način da doživi neku muziku? Neće je osetiti na pravi način ili šta? Zašto misliš da je tvoja percepcija muzike vrednije od nečije tuđe percepcije? To su sve same gluposti i ja se nadam da ne misliš stvarno ovo što si napisao.

 

Znas li ti da citas. Vidis li ti ovde veznik - kao? O zivote oprosti im oni ne vide.

 

Ma sta i ja vise ovde pisem kada je ocigledno da svi mase poentu price. Neki ne vide, neki ne mogu da protumace dok ovi poslednji namerno nece.

 

I evo, dođosmo do toga. Neshvaćeni genije kojeg niko ne razume :smile: Mada će pre biti da ti pokušavaš da pola foruma ubediš u neke stvari koje veze s vezom nemaju :smile:

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Da, da. Svi ste vi pametni i sto je najgore uvek morate da budete u pravu.. Niste u pravu i pomirite se sa tim.  

 

To sto je nemoguce normirati umetnost nije umetnost kriva nego nemar i zapostavljanje od strane ljudi te iste umetnosti.

 

@ BruceBruce

 

Jesi li ti eho ovih pre tebe? Ko bre pominje metal muziku?

 

 

 

U pravu sam i mozete da crknete ako vec necete malo mozak da upotrebite.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Svi ste vi pametni i sto je najgore uvek morate da budete u pravu.. Niste u pravu i pomirite se sa tim.  

 

To sto je nemoguce normirati umetnost nije umetnost kriva nego nemar i zapostavljanje od strane ljudi te iste umetnosti.

 

@ BruceBruce

 

Jesi li ti eho ovih pre tebe? Ko bre pominje metal muziku?

 

 

 

U pravu sam i mozete da crknete ako vec necete malo mozak da upotrebite.

 

Jeste, sve si u pravu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je skoro kao ona rasprava o semaforima i raskrsnicama, samo što je onaj lik bio još gori, jer su mu postovali i slike, a on i dalje tera svoju priču :smile: Mada mu se Hefest opasno približava :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja mislim da bi prvo trebalo da iskorenim kic i sund u celom svetu, takodje  da ucinim da svi ljudi zaborave da su za tako nesto u zivotu culi.

 

Mada po vama to ni ne postoji pa samim tim mi je zadatak jos tezi. :smile:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pustite coveka,vidite da su mu pogledi na muziku i generalno svet oko sebe na nivou pubertetlije.Pazi frajera,on bi naturao okruzenju svoj ukus,svoje poglede i svoja shvacanja.I samo je on u pravu,primarijus doktor Paklenko,a 99% ljudi zapravo prdi u cabar.Odrasti Hefeste,vreme ti je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...