Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

fejt no more...pa ti ako i pola od skca napune,pa de se nogom u guzice šutaju.oni koji su ih slušali,ili su odavno mrtvi,ili krpe pare da decu šalju u prve razrede,sad kreće upis od aprila.

 

elem,obrijo sam ćmar i guzove,btw.a i još nešto.pušite mi.

a ako Gojko ima kake obscene insinuacije na konto mojega obrijatog ćmara,more samo da ga lizne,ćarne,darne.anulingus sevdah.

  • Upvote 2
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa vecinom toga sto si rekao sem ovo za oblacenje,ako se nekom svidja da nosi metal majice nek ih nosi,nek ih nosi zbog sebe,ako se jednostavno lepo oseca u njima zasto da ne,to totalno podrzavam.

Lepo rečeno. :pivopije:

 

Da, da. Svi ste vi pametni i sto je najgore uvek morate da budete u pravu.. Niste u pravu i pomirite se sa tim.  

 

U pravu sam i mozete da crknete ako vec necete malo mozak da upotrebite.

Molim te osnuj neku stranku. Uživao bi da slušam prepucavanje između tebe i ovih sadašnjih političara.

Ja ih krstim, a oni prde.

Kako mrzim ovu izreku.

 

Feniks će ti platiti pivo.

Taj polovini forum duguje pivo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da me mnogi spominju za neko pivo :D

Na putu za Ramstajn, u busu smo tukli rakiju, kad je nestalo rakije, kupili smo vodku...

Ispred Arene sam pio pivo sa drugaricom, ko vam je kriv sto me niste nasli, ne mogu ja sve da nadjem, potrudite se malo, ona se potrudila i dobila pivo(i moje drustvo :D )

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguce za FNM ! ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

 

SURPRISE UR DEAD AHAHAAHAHAHAA

 

edit : ja odje mogu da citam postove koji imaju samo jednu recenicu max !

 

:pivopije:

 

fnm na exitu neznam dal ce da bude...

cccc

Edited by lemilica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da me mnogi spominju za neko pivo :D

Na putu za Ramstajn, u busu smo tukli rakiju, kad je nestalo rakije, kupili smo vodku...

Ispred Arene sam pio pivo sa drugaricom, ko vam je kriv sto me niste nasli, ne mogu ja sve da nadjem, potrudite se malo, ona se potrudila i dobila pivo(i moje drustvo :D )

 

Ja te videh i ne dobih to pivo :no:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Svi ste vi pametni i sto je najgore uvek morate da budete u pravu.. Niste u pravu i pomirite se sa tim.

 

I eto ... stigosmo do krunskog i finalnog argumenta koji se zove UTA-TA ...

 

Uta-ta ... ja sam u pravu ... uta-ta ... :no:

 

 

BTW: Moj pokojni stric je imao običaj da kaže kako je neko ko ludi Leksandar iz njihovog sela ... objašnjenje za dotičnog je bilo otprilike da je on često udarao kontru celom selu i objašnjavao svima da greše i da je samo on u pravu, i kad bi mu dokazali suprotno on bi i dalje tvrdio da su oni svi ludi i da je on jedini normalan ...

Sećam se i kada je iako veliki Srbenda ;-) nešto komentarisao one srpske sukobe sa celim svetom :-) češkajući bradu "Hmmm ... da nismo mi ovde malo kao ludi Leksandar ... svi greše, samo mi u pravu" :-))

 

 

To sto je nemoguce normirati umetnost nije umetnost kriva nego nemar i zapostavljanje od strane ljudi te iste umetnosti.

 

 

Uh ... ovo je opasan način razmišljanja ... malo hitlerovski da izvinete ... sa'ćemo lepo da normiramo tu umetnost i svakom da damo po pet mernih jedinica pa nek on gleda posle šta će sa njom :lol:.

 

Da, karikiram ... :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa obzirom da su neki ovde vec izrekli ekstremno antisemitska i rasisiticka gledista, verujem da ce im poredjenje s Hitlerom biti kompliment. Nazalost, i dalje postoje i takvi ljudi.

 

Uh ... nemoj ... nisam ga poredio sa Hitlerom ...

 

Taj deo sa antisemitizmom i rasizmom sam preskočio ... kuj se frljo s tim? Ja bih o muzici ako je moguće ...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja te videh i ne dobih to pivo :no:

 

Kasno si stigao, pivo sam kupovao pre koncerta :D

Inace sam poslednji stigao na bus, svi spremni za polazak nazad, samo mene cekali...a nikako da dodjem, kad sam popularan pa uvek me neko sretne...kao da sam zvezda :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

 

 

Molim te osnuj neku stranku. Uživao bi da slušam prepucavanje između tebe i ovih sadašnjih političara.

 

Kako mrzim ovu izreku.

 

:haha:

 

Ja sam i pisao ovde da bi jedina stranka koju bi ja osnovao morala da se zove 50%. Znaci 50% odma streljati, a ovi drugi bi imali sansu da lepim vladanjem i radom sebi sacuvaju zivot. Tako bi iskorenio i siromastvo, a i ovo dembelisanje u Srbiji.

 

 

Tu izreku mrzim sigurno vise od tebe. Moram stalno da je ponavljam i jos uvek nije dala nikakvog efekta. Svi ljudi su tvrdoglavi i nikada nisam do sada sreo coveka koji je zbog jakih argumenata promenio svoje misljenje.

 

I evo za sve mamine i tatine sinove.

 

So cold is my longing

Vanilla-chocolate-cream

Willingly the woman

I'm hunting in my dreams

I buy me a six-pack

And man I never share

I build car-plastic-models

And blow 'em in the air

Dangerous

I am dangerous

I am a psychopath

I am a wicked ass

I am dangerous

Dangerous

I am dangerous

I am a black jack

I'm a maniac

I am dangerous

Dangerous

I am a mad pig

Lunatic

Wicked ass

Psychopath

Dangerous

 

 

 

 

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Bazd meg komám te nem vagy normális .

 

Faszt nigger!Baszd meg!Picsába a disznó!Hülye fasz.

 

Hefeste, koliko ti imas godina? Bas me zanima :).

 

On je nevin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...