Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

Evo Opet lepo Sroceno:

 

Specijalni Zahtevi za moj koncert:

Supa od Kornjace,Krekeri,jaja od Iguane,,Meso od Jaguara.

Paunovo Perje-ono Veliko se ladim malo,

KAKTUS PUZAVICA,CVECE PAPRATI,ZIMZELENE PALME!

pitu od detlica ,Jaja od Papagaja- od ARE ili Tukana.

I jaja od Noja,Emua na OKO Sokolovo.jaja od LABUDA..

Kuduburger,Snicle ud Gnua,Jezik Od Majmuna Drekavca-res pecen!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bilo par tuca na Exitu,Brate na tim koncertima ima gomila kamera

sigurno Su snimljene,lepo u Muriju prijavi.

Imate i mail murije,

ja sam barem gomilu likova poslao na ROBIJU!!!

 

-----

ORGANIZATOR JE DUZAN DA VODI RACUNA O TOME!!!

moze da bude veca kazna ko na sportskim desavanjima!

------

Na koncertima Od skorije,sto se secam uopste likova:

Onaj Moderator Gothic Angel Se tukao jednom u Bunkeru,

bese valjda Casket garden grind predgrupa.Dosao ladno do lika i prvi Zapoceo.

Na ostalim koncertima sto sam bio od 2000

Nisam video uopste

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćemo opet malo "pozdravi, želje i čestitke"? :mrgreen: (ne važi za čestitanje rođendana, to na Iron Maiden temi)

 

Cenim da posle skorašnjih veoma posećenih power metal spektakala teško da će neko da se zajebe i dovede ovaj paket, ali ono kao, čisto da me mine želja da pomenem... http://www.metalfromfinland.com/news/2010-07-15_09:42/helloween_announce_7_sinners_world_tour_201011_with_stratovarius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razumem šta je Elldamar hteo da kaže ali kako izgleda polako se vraćamo na nivo od 2000. a to se meni ne sviđa, volim i ja da odem negde sa strane, ništa bolje nema, ali realno nema se ni vremena ni para da se ide 10-ak puta godišnje van zemlje (koliko smatram da je neki minimalni broj koncerata koji bi trebalo da se vidi). Evo za drugu polovinu godine samo Therion i Taake najavljen... beda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A opet možda nije korektno da se žalimo toliko, svašta se gledalo zadnjih par godina, jedva smo postizali da ispratimo sva dešavanja. Sumnjam da su i ti bliži evropski gradovi poput Budimpešte ili Praga 2006, 7 i 8 imali više koncerata od Beograda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvati se dave u koncertima. :haha: Primera radi, samo u maju/junu su imali Metallicu, Megadeth, Lamb Of God, Deicide, Arkonu... a do kraja godine ce pored ovih "nasih" Therion-a i Taake imati i Dark Tranquillity i Sabaton, to za sada potvrdjeno.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...mozhda se nisam dobro izrazio...

Hteo sam da kazhem da ako neko neshto voli i zaista zheli da vidi i da se provede sigurno mu necje predstavljati problem pishljivih par stotina kilometara za to...

Ono shto ja vidim kao problem kod nas je shto ljudi jednostavno vide neke datume,provale da nema Srbije medju njima i to je to ... odustaju ... "e jbg ne dolaze necju mocji da ih gledam"

I to se ponavlja par godina ili mozhda i malko vishe i onda se jednog jutra probudite sa ozbiljnim poslom,gomilom obaveza,porodicom kod kucje i ceo zhivot je pred vama da se kajete shto niste otishli da gledate omiljeni bend kada ste imali prilike ( da se razumemo,ne kazhem ja sada da Sloba Crusader seche vene sa Strato i Helloween :D ) ...

Uvek postoje bezbolnije i jeftine varijante za ovakve svirke samo ako neko ima dovoljno volje da se cima ...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za drugu polovinu godine samo Therion i Taake najavljen... beda.

a šta da kaže neko sa mojim muzičkim ukusom? :haha: jebiga, odavno sam se pomirio sa činjenicom da ovde neću videti/čuti bendove koji me zanimaju, zato sam i pre mesec dana zapalio na Death Feast Fest, i što se mene tiče to je to za ovu godinu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...